bedos su linksys wrt54g routeriu

jau maciau kad tik vilniuj jis yra ir sandelyje…slamstas :confused:

cia sau namams ziuri? kaip vienas pasake - tik nepradek is patrankos i uoda saudyt. as pats fortake uzsisakiau wrt54gl modeli, ant dienu pasiimsiu (224 lt Liežuvis). i ji gerai lenda ddwrt standart versija, featuru dafiga

bet jauciu kad ce ne routeryje bedos o uzerio bedos Cha cha dabar jei noriu palost graju uz 150lt kuri pirkau - turiu atjungt ta savo routeri ir pasijungt savo senaji nokia modema Cha cha ****s Šypsena

nu jo matai viskas jega jame.veikia ir wireless, pasijungiu 2 laptopus per wireless -g ir per wi-fi .viskas ciki, tik kad sakau su grajais bedos.gal ten nustatymuose ka nors reikia enable-disable’int :confused: o as tai nelabaj suprantu , kriopst Cha cha o ce zmones kalba kad sitas wrt54g lewas .tai galvoju gal cia sitam daikte kas nors :confused:

[quote]pasijungiu 2 laptopus per wireless -g ir per wi-fi
[/quote]

norejai pasakyt WIRED?
kai softas nelinuxinis tai ir stabilumo nera. jei siunties ka nors stipriau - tai ir smigineja. prastas softas ir tiek

aaa.tai ciuju cia tas ir bus Liūdnas nes sakau kai servu iesko tam grajuje tai iskart 900 servu refreshina ir pakimba.po to letai labai refreshina…tai cia gal del to Liūdnas

Zodziu uzvakar irgi vargau su tokiu aparatu!!

Pirma, parsisiusk firmware upgreida, nustatyk manual IP: 192.168.1.50, maske: 255.255.255.0, gateway: 192.168.1.1. Tada upgreidink nuejes i http://192.168.1.1. As vakar upgreidinau per wireless, bet mam labai luzinejo jis tai isvis paluzo pusiau routeris. O luzinejo nes prie pppoe router name buvo paliktas wrt54g - zebra nepriima tokio routerio pavadinimo ir neprijungia prie interneto! To pasekoje(zinau kad keista) jis nuluzdavo. Pakeisk i betkoki pavadinima ir bus ok. As jau irgi norejau vezt kurnors i garantija Šypsena

Tikrai vertas demesio ASUS WL-500 GP, Fortake apie 290 pinigu Cha cha

Tai padaryk, kad kompas is kurio zaidi butu DMZ zonoje. Turetu viskas buti ciki.

gal cia kas nesupranta :confused: pas mane tas routeris pajungtas prie stacionaraus PC prie kurio dabar sedziu ir neveikai normaliai grajai.laptopam reik tik interneto ir wlan kad sujungciau su situo PC.pc sujungtas su routeriu - laidu ! .ir man losiant ta sumauta battlefield 2 lagija intikas.kad zinociau kas tos maskes ir gateay ir tt tai nekvarsinciau jums galvos Šypsena cia kazkas kalbejo apie portforwarding.nuejau i ta saita parsisiunciau programele kuri sukonfiguruoja portforwarding atskirom programom.bet ta programa p2p vadinasi PFConfigure .neradau cracko jai :confused: ar nereik portforwardint nieko ?

kaip jums - 3COM OfficeConnect Wireless 11G AP ar verta imti?

ant local area connection pasirink properties, tuomet tcip ip properties, ten pasirink manual, ivesk ka sakiau, tiek jau suprasi. tadagal apgal ankstesne instrukcija pasijungi ir sumeti upgreida.
o pasikeitei router name, ar cia man vienam vistik nejo su defaultiniu prisijungt? (pasikeicia irgi konfiguracijoj http://192.168.1.1)

jo viska padariau.bet dabar vapse kai nuainu i settingsus routerio man pasikeite interfeisas kazkoks geltonas pasidare ir pvz kur pasirinkt time zone duota tai parasyta: capture(tz.pcusa) , prie MTU capture(share.auto) , prie wireless network mode: capture(wlansetup.mixed) zodziu visur kur duoda ka pasirinkt tai prirasyta CAPTURE.nuresetinau viska default padariau - visvien tas capture visur :confused:

reikejo man cia ta daikta pirkt blin Cha cha kur nesigaudau reik nekist nosies Cha cha

Tai padaryk, kad kompas is kurio zaidi butu DMZ zonoje. Turetu viskas buti ciki.

kaip ?:confused:

padaryt enable ir koki ip parasyt ?

Tai to kompo ip rasai is kurio geimini Cha cha