bedos su linksys wrt54g routeriu

Jei mirksi power lempute kitos,ne gali jau nesti ji i garantini ir kokia kalba paruost itikinamesne,kad ne del tavo kaltes jis sugedo Mirkt

zodziu uzsiknisau su tuo routeriu Liūdnas Liūdnas Liūdnas pvz kad ir isijungus ta pati graju battlefield 2 , spaudziu multiplayer - iesko serveriu, randa visad apie 900 ir uzstringa.po to taip uzlagina internetas kad oi oi oi.iseinu is grajaus, isijungiu iexplorer, pas mane home page msn , tai kol ji uzkrauna tai bbd Liūdnas po to po kazkiek laiko vel gerai veikia internetas.kame ce dela ? ka reik kur nustatyt tuose routerio parametruose ??? :confused:

kazkaip man jis uzlagina baisiai kai iskart daug apkrovos gauna.man teo aiskino kai skambinau kad kazkaip reik ait i command prompt ir pingint koki nors serva.nuejau pinginu pvz www.delfi.lt ir raso :
packets: sent =4, received =4, lost =0 (loss 0%).
approximate round trip times in mili seconds:
minimum = 9ms, maximum = 9ms, average = 9ms .

bet deja nesuprantu nieko Liūdnas
ka man reik nustatymuose padaryt kad neuzlagintu ?

ir dar va kai jungiu my network places an laptopu, ilendu i savo motinini kompa, prie kurio routeris yra, bandau is jo pasiimt filma ar dar ka nors , tai iskart atjungia man wirelessa.ta prasme neleidzia kazkaip is kompo i laptopa siusti per wlan , ir tuo pat metu atsijungia laptopo internetas.karoce sedejau siandien prie sitos siknos nuo 13h dienos iki dabar skaitykit.ir sugebejau tik pasistumeti milimetra i prieki - ismokau nuresetint routeri.OHOHO

rugstele kaip nekenciu sitokiu dalyku kai reik padaryt o kai nesigauna ir nesuprantu ir niekas nepadeda .anomalija man sitokios IT

gal kas siandien pasakys ?

as aisku biski ne i tema, bet esu is anksto suplanaves pirkti WRT54GL. netikes tavo issirinktas variantas…

matai is kur man zinot bms’e paziejau kiek girdejau sake dlink ***** o sitie gerai.niead lano netuirejau niekad tai ir nusipirkau sita.gal kas rimtai patars ka reik nustatyti nustatymuose ?

Man sitie aparatai nepatinka, speju kaip sios temos autorius, tokio modelio routeri teko konfiguruoti, nu ka nuresetinom, nes jis buvo naudotos, jumgiames prie konfiguracijos puslapio, ogi pasvordas netinka, nu ka kokis 2-3h praspaudinejom reset knopke ir visokius pasvordus, ir pavyko, o taip man patiko filter funkcija, juk galejai irasyti savo lapes mac adresa ir viskas, nereiktu pass vesti Mirkt

klausyk… turi unikalia galimybe per 2 savaites nuo pirkimo (su cekiu) grazinti tau nepatikusia preke…
ar bent pareikalauk kad pakeistu i GL (su nedidele priemoka). na zinoma jei dar tures tokiu

Ko gero visos bedos yra todel, kad nesi aprases portforwarding’o savo router’yje.

Battlefield 2 naudoja visa kruva portu:
TCP: 80,4711,29900-29901,1024-1124,29920,28910
UDP: 1024-1124,1500-4999,27900,28910,16567,55123-55125
Kuriuos tau reikia nuforwardint i savo PC.

Kaip tai padaryti, rasi cia: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Linksys/WRT
54G/Battlefield_2.htm

Ir apskritai, perskaityk visa www.portforward.com, rasi daug naudingos info. Nepamirsk ir emule’s porto nuforwardint.

As turiu toki router’i jau kokius 3 men. Viska susitvarkiau, veikia ciki. Šypsena Šypsena Šypsena

to kaupas:
kiekvienam kompe kuri junksi i tinkla:
start>run>rasai "cmd" > tada "ipconfig /all" physicall adress ir yra MAC adresas. nusirases juos jungies i routeri ir kiekvienam MAC adresui priskiri IP. siaip rodos IT patarimuose turejo but tema arba manuala skaityk. jeigu routeris su wireless tai butu ne pro sali ir paskaitinet temas apie sauguma. buvo cia pries pora dienu

Kas dėl BF2 tai jam nereikia nieko forvardint pats turiu toki rauteri tai geimas veikia iš karto be papildomu nustatimu rauteryje

nu taip veikia.spaudi multiplayer.atsidaro langas ir iesko servu ir ties 920 uzsilagina , sustoja ieskoti, po to taip kas 5 sekundes po serva randa.nesamone kazkokia.ir kai pasijungiu i koki nors serva lost leidzia bet lagina ble visokie lagai buna.ta prasme pinga raso normalu, bet kai uzlagins tai joptararai. :confused: padariau ta port forwarding bet neveik :confused:
matai as nesu geimeris, bet visvien kazkas negerai.kas ten zino jei an to sumauto grajaus kazkas blogai, tai gali ir kitur pasireikst kas nors blogo.tai reik sutvarkyt kad veiktu taip kaip kad veike be routerio :confused: o as nesigaudau nei kas tas MAC nei kas tie DNS ir tt Liūdnas

parasyk kokia tavo routerio versija

linksys wrt54g

Firmware Version: v7.00.1

MAC Address: 00:18Veee8:3E:2DCha chaE
IP Address: 88.119.13.97
Subnet Mask: 255.255.255.255
Default Gateway: 213.190.60.192
DNS 1: 212.59.0.2
DNS 2: 212.59.0.1
MTU: 1492

och… deja septintaj versijai jokio 3rd party softo nebeikisi. nors modelis praktiskai toks pats kaip ir 5-os versijos, bet toje dar galima buvo nudauzt VxWorks softa ir idiegti ddwrt micro versija. teks tau toliau su juo kankintis…

o galima rimtai daryt kaip sakei ? kad paimt nuvezt i bms ji priduot ir nusipirkt ta wrt54gl ?

ziurek pirkimo ceki - ar dar nera 2 savaiciu po pirkimo. tik kad tas BMS nevisur turi…
http://www.bms.lt/?preke=22646
nebent tau uzsakytu (ziurek spalvas)

o siaip cia infos apie routerius:
http://en.wikipedia.org/wiki/Wrt54g
http://www.dd-wrt.com/
http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Installation

kokie dar geri wireless routeriai ? kaian iki 300lt. a ?