bedos su linksys wrt54g routeriu

bedos su linksys wrt54g routeriu Liūdnas

vakar nusipirkau ta daikta.isidejau cd, setup wizardas pamokino kaip sukist visus laidus ir tt .viska pasijungiau, veike ir wirelesas ir tt.uzdejau passworda an wireleso ir tt.po to pasileidau zaidima battlefield 2 .man pradejo striginet baisiai. paemiau linksys manuala pradejau skaityt kaip nustatymus pasikonfiguruot ir kaip as toks zinovas tai kazka priminkiau.tie nustatymai buna internete linksys saite kazkokiam. tai va ties grafa DHCP server (kiek pamenu) pazymejau DISABLE . pasileidau graju bet vel pingas didelis buvo, ta prasme paluzdavo internetas.meciau viska , dar igeres buvau, nuejau miegot.siandien paemiau perrasiau windausus, sujungiau ta savo routeri su modemu ir tt.isidejau linksys cd , pasileidau setup wizarda.ir dabar kai setupas eina kraunasi procentai ir kai prieina 100% kai jau turetu baigtis setupas - iskrenta lentele su raudonu kryziuku - parasyta:

unable connect to the router!
Check that the router has been connected to the computer,
and that your Ethernet adapter is working

pas mane dsl zebra internetas visa para. and Linksys routerio dega lemputes Power , wlan , 3 (cia 1 is 4 kur ikistas laidas is tinklo plokstes) bei Internet . vakar kai sujungiau viska ir kai viskas veike dar dege DMZ lempute.nezinau ka ji reiskia bet siandien nedega. ka man daryt prasau patarkit man butinai siandien reik susitvarkyt ta dalyka :confused:

viska sujungiau tvarkingai, device manager mano nVidia Nforce Networking controller be jokiu sauktuku na sviezi windausai ir viskas turetu veikt :confused:

arba resetink routeri ir bandyk is naujo, arba narsyklej surink http://192.168.1.1/ ir konfigink be wizardu. pageidautina tai daryt laidu, ne per wireless.

Paspausk ir palaikyk kelias sekundes routerio gale esanti reset mygtuka ir bandyk su cd viska nuo pradziu. Bus paprasciau.

kai palaikau reset mygtuka apie 10 sekundziu, man power led’as pradeda mirkseti ir mirksi be perstojo.viska isbandziau Liūdnas kai viska sujungiu kaip reikiant, paimu parasau ta adresa i adress bar’a 192.168.1.1 bet neatidaro man jo. zodziu kazkokia nesamone.ir dar ka reiskia tas DMZ led’as ? vakar jis dege snd ne. beje kai viskas sujungta - internet bei 1 is 4 portu led’ai mirksi kas kart.na taip sumirksi ir vel viskas gerai.po kokiu 20 sekundziu vel kartojasi.skambinau i teo sake su intiku viskas gerai.tai aisku gerai nes as dabar cia atjunges routeri rasau. gal parejo tas aparatas ?:confused:

ka man daryyyyyyt ? Šypsena

Edit:

trumpai tariant
DMZ (Demilitarized Zone) - Removes the Router’s firewall protection from one PC, allowing it to be “seen” from
the Internet.

acuŠypsena bet man neveik tas routeris visvien Liūdnas paimu laptopa paziuriu wireless connections ziuriu kad yra mano to routerio wireleso connection su mano vakar sugalvotu pavadinimu.kiek suprantu tai as nenuresetinau to routerio.kaip man ji taisyklingai nuresetint >? gal isjungt modema ar atjungt laidus kokius ? pasakykit kuris mokat ka man daryt.noriu siandien sutvarkyt rami galva butu o tai ryt reix baliavot. po to neprisesiu prie kompo kuri laika o zmones negales naudotis internetu Liūdnas man reik kad mano routeris butu toks kaip kad as vakar ji ispakavau.noriu nuresetint

visu pirma reiktu aiskiau mintis destyt - nelabai eina suprast… paspaudi reset mygtuka ir palaikai… tavo aparatas resetinsis - tai yra gris i pradini taska koki issiemiai is dezutes. tada prisijungi ji prie kompo - pageidautina laidu. ir susikonfiguruoji (priskiri ip prie MAC, arba palieki ant dhcp, nustatai "isoriunius (WAN)" parametrus. susijungi interneta ir restartini… turetu pavykt.

palaikyk ilgiau. 20-30s

alaxas , dariau kaip sakei.palaikiau 8 sekundes reset ,atjungiau visus laidus, sujungiau kompa su vienu is portu.restartinau pc , atsidariau iexplorer, ivedziau ta adresa 192.168.1.1 ir nieko nevyksta Liūdnas bandziau taip su visais portais Liūdnas cd ikisu - ismeta tokia pacia lentele gale kaip aprasiau #1 zinutej Liūdnas dar kokiu ideju ?

beje bandziau ta daryti an savo laptopo - meta ta pacia klaida.ar nebus parejes routeris kartais ? :confused:

paresetinau 30 sekundziu.jau 2 minutes mirksi Power lempute.visi laidai atjungti.lauksiu dar 10 minuciu gal nustos mirkseti

mirksi - reiskia kraunasi… o jei nepasikrauna, vadinas kazkas kazkur suluzo. Taciau keista, kad resetas nepadeda Nekaltas

Pabandyk palaikes reseta kokia 20s po to maitinimo laida istraukt ir is naujo pajungt. kazkada su dlinku tokia baika padejo.

nu tai papingink ruoterio ip. gal net pingas iki jo nedaeina…

vo isrisau kaip su tuo resetu.paimiau palaikiau 30 sekundziu-power ledas pradejo mirkseti nesustodamas .istraukiau laida - vel resetinau, tik si karta palaikiau tol kol visi ledai nustojo sviesti, atleidau.ciki. dabar nuejau ten i nustatymus, padariau kad inetas veiktu parasiau logina ir pass savo ISP .dabar alachai rasei kad nustatyt MAC ir tt.ka tiksliai man reik nustatyt ? as nelabai gaudaus Šypsena beje internetas neina kazkodel per ta routeri.bet pasiekimas kad resetint isejo ! Šypsena dabar jei zinociau ka man ten kur irasyt , kokius skaicius ir tt tai gadica butu Šypsena

jei aiskiau tariant , tai man reik kad sitas routeris veiktu kaip mano modemas dsl, prie jo butu galima pajungt 2 kompus per wireless lan, bei 2 kompus prie wireless interneto.viskas

o jis turi buil-in dsl modema? Apakęs

ne ne ne ! as ji pajungiau prie dsl modemo.viskas dabar jau ok.tik dabar noriu pajungt wireless lan prie kitu kompu.kaip tai padarit Šypsena per my network places ?