Battlefield 3 & 4

nebijok, nab’as irgi lamina Cha cha nors bc2 jis visada pirmoj vietoj sedi Cha cha priprasi.
as kaip visada Demo/betoje owninu visus, o finaliniame zaidime kur viskas pakeista jau, mane ten zudo Cha cha
as tai laukiu nesulaukiu. kaip tik dar bank holiday weekendas issoka berods Cha cha

Reiks dulkes nupūst nuo headsetoCha cha Bet tai kai aš laminsiu…

nu tai kickinsim visus kurie be mikrafu jungsis prie squad Mirkt Cha cha
su mikrafais visai kitas zaidimas yra.

Blyn ,sakau kodel vis pasijungiu i tuscia serva BC2 . Ot nubai. Nusipirkau is ebayjaus bluetooth headseta, prisijungsiu prie jusu ,nes BC2 zaidziant kartais budavo beviltiska situacija,kur pvz turedamas mikrafona visa squada galima isgelbet ir t.t

juolab, kad sukniso BC2 servus jie pries savaite, kiekvienam serve vos 5 zmones losia, tai buna max 3 pries 3 Cha cha tik Dice Šypsena

Bet buna,kad ir veluoja deliveris Cha cha Tiesiog paciam idomu viena karta nuvaryt paziuret ar daug zmoniu bus Šypsena Man 5dieni po pietu i darba,tai nebespeciau pazaisti. O dabar grisiu puse 1 , palosiu iki 5-6 ryto ir atsikeles i darba,o tada vel prie BF3 Cha cha Tiesiog pas mane nedidelis miestelis,tai daznai veluoja siuntiniai … Speju ateitu pirmadieni… Nezinau pas mane toks hype’o levelis,kad nebegaliu jau laukti ilgiau nei reikia . Turbut pirmas zaidimas ,kurio taip laukiu (isskyrus GW2) Cha cha

Ryouko, nezinau, bet man kvaila yra visa tas vidurnaktinis pasiemimas. Pasiimsi zaidima, gryshi namo viduri nakties. eisi gult, kelsies viduri dienos, nes neissimegojes, ir pradesi losht tuo paciu metu kaip ir as gaves pastu Cha cha
nebent tau penktadieni laisva ar siaip darbo neturi. Juolab kad UK deliverina pastininkai dazniausiai ryte tarp 9 ir 12 val. Buna kuriozu, kad ir diena anksciau amazonas atsiuncia Mirkt

Oho kaip anksti siuntinėt pradeda, jau keliauja manasisLaimingas Tikiuosi iki išleidimo t.y. kito penktadienio gausiuŠypsena

Aj tu apie sita. Na zinok manau nustebsi kokai eile susirinks Cha cha

Ta prasme ,ne zaidimo versija kitokio,o varysiu i parduotuve nakti pasiimti BF3 Cha cha Pirmas geimas ,kuri vidurnakti vaziuosiu imti Gerai Tikiuosi nebus geek’u eile nezmoniska Cha cha

gauni salta kebaba ir sulankstoma kede eileje stoveti Cha cha

Kokie skirtumai midnight collection?

Atsaukiau online Pre-oderi ir uzsisakiau mindight collection. Tai kita ketvirtadieni vidurnakti varysiu i GAME passimti kopijos 00:01 Cha cha

Taigi linka parasiau, 39.99$, ne limited 32$ ir raudonom raidem ten parasyta this is not russian key. Bet siaip uztenka cia velti, kur kas nori tas ten perka Liežuvis

tas testukas biski reklaminis mano nuomone, nelabai atitinka realybes Šypsena

nebedauk bet ar kompas paves mano tai neaisku, gal and low visikai su 9600GT.
Bent jau spendziant is sito testuko : http://www.geforce.com/GamesandApps/games/battlefield-3/GPUAnalyzer

nu del sito tai pilnai sutinku Taip

Tai žinau aš visa tai, kad yra language changeris ir t.t.Šypsena Aš sakau, kad vakarų rinkai skirtos versijos kaina TC padori lyginant su tokiom pačiom versijom EU. Dabar aišku?Cha cha

Kushliau tu seip ignoruoji ka kiti raso ar kaip cia?kelinta karta kartoju kad jei tu pirksi ruska cd key, tai vistiek galesi losti angliska versija, galesi rinktis koki klienta instalinti, tai vadinasi skirtumas yra tik toks kad perki is rusu, bet gauni tai angliska viska Cha cha tau CTU numete nuoroda pries kelis postus, kur zaidimas kainuoja 104lt, ta pati limited edition, tai jau yra pigiau, as numeciau prepaid.lt lt nuoroda, kur kaina 119lt, tai irgi pigiau, plati.ru zaidimas kainuoja 40lt, http://www.plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1114500 jei sugebesi pats nusipirkti, ir apie 55 lt jei pirksi is perekupu, ir vel pasikartosiu, galesi losti ta angliska versija su situo rusisku cd key, taip kad pigiau tikrai yra ir uztai galima padekoti kad gamintojai vis dar priskiria LT prie rusijos, na nebent aisku jei yra noras moketi uz ta ENG cd key dvigubai daugiau, vien tik tam kad zinotum, jog pirkai cd key skirta vakaru salim Cha cha

Su tavim ginčytis beprasmiška, vistiek neskaitai ką rašauJuokiasi gerai jei tu radai EN versija pigiau, tai ir pirkJuokiasi aš dar nemačiau pigiau, tai rekomenduoju, kad nereiktų laukti kol atsius ir galvot ar nedings pirkti iš TC. O RU visada pigiau buvo, bet aš ne apie tai.
Ir prašau manęs neįžeidinėt vadinant patriotuCha cha