Battlefield 3 & 4

CTU, random begiojimus tu renkiesi, tau ir zaidimas sluges yra Mirkt tie kas nori suranda kaip strategiskai laimeti raundus. jei tamsta nemoki zaisti vieno ar kito zaidimo, nereiskia, kad ir kiti tokie patys Mirkt

Nu aš nežaidžiu tiek laiko kaip jūs ir nesu TOKS profas, tai kol atsirakinsiu viską turbūt sekantis BF išeisCha cha

kushliau, tiek su mav tiek su sraigtu cia kai micus sutvarkys galesi skraidyt su kokiu nabu ar panasiai. isedi kaip gunneris ir varai. atrakinsi viska kas imanoma. siandie as uzsedau ant to skautinio sraigiaus, kazkas kitas pilotavo, tai nuskridom as c 4 pro sona ismeciau prie tunguskos, sutarpalinau ir baigesi visi fokusai Cha cha

O tai reikia tik susitart, kad kas nors MAV pavairuotų, o aš užmesčiau C4Cha cha Nes pas mane nėra to MAV, dar kokį mėnesį reiks žaist kol atsirkins.
Mortarą atsirakinau pagaliau. Tai toks nelabai naudingas daigtas, nebent hc sevuose žaist.
Biški sraigtasparnį išmokau valdyt, dabar jau paskrendu ir pasukt išeina netCha cha

Mes vakar firestorm mape besigindami trolinom su c4 bei dzipais. atvaziuoja priesas su dzipu, issoka, mes ji nusaunam, pasiemam dzipa, nab’as vairuoja, as c 4 ant kapoto sumetu ir tankus vartojam. tai as vakar per viena rounda 4 ar 5 tankus taip suvariau. ant mav det c4 galima. o siaip ideju geru tas video padave kaip patrolinti kamperius Cha cha

O galima ant MAV C4 prikraut?

su MAV trollint smagiausia Cha cha skraidai aplinkui ir dauguma pradeda i tave saudyt,o tuo metu savas team ateina ir iskala juos Cha cha arba yra nezinanciu ,kad mirti nuo jo galima ,tai kelis kart nudedi ir tada jau slepiasi kampuose ir saudo Laimingas

http://www.youtube.com/watch?v=GAabVQ_XkJ4&feature=player_embedded#! Cha cha

viska atsinaujines as. turbut nebuvai i forumus uzsukes…

Atsinaujink PB, poto filtrai gal kokie uzdeti , nes ir jie ten truputi pasikeite Šypsena

Taigi ten nickai matosi, banus gaus arba resetins jų stats DICE ir viskas.

Mano rekordas 30 ribbons Cha cha O atrakina ten pradinius ginklus abejom pusem. Ty ir uz US ir uz RUS galesi naudoti tuos pacius visus ginklus, nebebus limitavimo Šypsena

lol gerai cia siandien po vienos kovos, kai rodo tuos visus apdovanojimus, tai nerode ten visu, o tik uzrasas 18 RIBONS Cha cha Na ir dar po kitos ispuole taip kad pora medaliu gavau, tai po to vieno musio 26 000 expo isviso gavau. Zo pasigyriau Taip

p.s bisky su ginklu atradinimais neikertu, kekvienoja klaseja paskutiniai ginklai yra rusu ir amerikonu, jiem reik daugiausia tasku, bet jie yra stokiniai is esmes, juos nuo pradziu jau turi, tai nesuprantu ka ju dar karta atrakinimas duoda, pvz is suport klases RPK-74M ir M27 IAR ^^

Bet tai kaip pasišiko Battlefield ;/ išleido žaidimą, kuris geriausiai betos vertas Pavargęs

mdalius

dedi 16gb ir nesuki kiausiu, tik imk bent jau cl8

http://www.youtube.com/watch?v=eedRhcpOsuU

Girtas

wtf kaip tai nera tu gal lietuvoj gyveni Cha cha

as pasitikrinau, nera bank holiday mums deja, ir nebus iki kaledu Cha cha
o siaip as esu 100% tikras, kad amazonas man laiku atsius ir as galesiu megautis zaidimu jau si penktadieni vakare Mirkt

a va cia tai bus jai iki 5nio neatvez, tai 3is deineles dar reiks laukti Mirkt