Bangietis - apsimetelis, ar realesnis cia Bangoje, nei realybeje

aš tai reale drąsesnė: linkus bujot tiek namie, tiek darbe…

ujej Apakęs ! tai jei sprest apie zmogu is idetu foto,tai kokios tada mano paziuros ApakęsApakęsApakęs

as visiskai neapsimetineju ir lygiai tokia pat kaip ir gyvenimeTaip
viena drauge net nezinodama mano nicko atpazino is temu ir dienorasciu ,kad ten mano rasyta…

As manau kad negalima, bet labai smagu taip Šypsena

Gal čia lengviau išgrynint tikrajį-save, nes realiame gyvenime labai daug veiksnių prie kuriu reik taikytisNekaltas

O ar negeriau ir realiame gyvenime pasistengti išgryninti save??? Flirtas

Tikiu, kad čia, bangoje, yra visokių žmogelių, bet aš paprasčiausiai neturiu tiek laiko, kad galėčiau save "gryninti", tobulinti, esu tokia, kokią mane matot tiek čia, tiek ir realiam gyvenime Taip
Gėlė

Sunku gyvenime šarvus nusiimti, ateis kipšas, ar kipšė purvinom kanopom ir suspardys. Gerai, kai šalia artimas, brangusFlirtas žmogus, kad ir virualiai, su juo saugu, šilta ir gera Labas

… taikytis prie ko nors tai nelabai iseina, o del isgryninimo (ta prasme, kad rasant lengviau reiksti savo mintis) - tai cia gerai pasakyta…
…siaip tikriausiai esu arciau baltu varnu real gyvenime,… na o bangoj Nekaltas - tikriausiai ne man spresti…

Taip Flirtas

O tu riteri neskubėk sunkių šarvų nusiimti iš karto, bus neįdomu ir nesaugu Ne. Daryk kaip stiptizo šokėjos-slow and sure

Nuo saves niekur nepabegsi.Visi apsimetinejimai vistiek kada nors islenda.Bangoje gali buti laisvesnis,bet meluoti tai idomu jaunesniems.Kas liecia nuotraukas tai mano irgi nera.Todel,kad neturiu.Nesibaidau nei savo amziaus,nei savo isvaizdos.Kaip yra taip.O idejau ta paveiksleli,nes jis man grazus.Gali buti su potekste.Kiekvienam naujam zmogui kol manes nepazista as tiesiog dar balta.

Vieną veidą turiu ir bangoje ir gyvenime bet jis toks daugialypis kad kartais pačiam suprasti sunku kas aš - na aš esu aš ir tiek , kam tinka prašau kam ne sorry…ŠypsenaŠypsena

O aš… Nekaltas Aš čia ko gero santūresnė nei realiam gyvenime… Nekaltas

O ką tu užgavai baik - nėra tokių tik kartais susimastyti priverčia ir pasakyti to ko nenori prisipažinti ir pats sau.
ŠypsenaŠypsenaŠypsena