Bangietis - apsimetelis, ar realesnis cia Bangoje, nei realybeje

Bangietis - apsimetelis, ar realesnis cia Bangoje, nei realybeje

Daznai manau, kad bangieciai cia Bangoje labiau atsiskleidzia nei realiame gyvenime. Ju cia niekas nepazista (na beveik niekas Šypsena), jie laisvai gali reiksti savo mintis, jausmus, isgyvenimus, net slapciausias svajones, kurias realiame gyvenime net bijo garsiai ivardinti.
Taigi, ar apie zmogu galima spresti is jo pasisakymu Bangoje ar patalpintu foto?

neturiu ko slėptiNe
nei bangoje,nei realiame gyvenime.
Nenori būti blogesnė nei esu ir
neesu geresnė,nei atrodauCha cha

Virtualaus pasaulio privalumai:

  • Niekada nepaveluosi su atsakymu;
  • Zinute gali dailinti iki "tobulybes";
  • Realiame bendravime viska isduoda zvilgsnis, virtualiame - esi apsaugotas, todel jautiesi laisviau. Beja, cia ir delnai nedreksta, ir kojos per kelius nelinksta Mirkt

O atsakant i temos klausima, manau, kad i savo vidini pasauli kiekvienas isileidziame tiek, kad paskui visa tai neatsisuktu pries Tave pati.
Dar vienas is virtualios erdves privalumu yra nuosirdus zodis, kitaip vargu ar sugebesi cia islikti. Ta prasme, ateje del "statuso" labai greitai pradingsta arba yra super nuobodus…

Tavo foto tikrai naturalios, ne taip, kaip kai kuriu
Moterys ar Vyrai. Ir kalbi naturaliai, bet… as labiau klausiu ne kas mano ka apie save, o ka manote apie savo kolegas bangiecius. Juk bendraujant daznai pastebi, kad zmogus, kuris sedi anapus prie kito kompiuterio kalba taip tendencingai, kad regis realiame gyvenime jis turi kazkoki kompleksa ir nerealizuoja saves toje srityje. Arba idetos ne savo foto, man regis, siek tiek atskleidzia bangiecio paziuras?

Eda.dita Gėlės, ilga laika asmeniniame profile buvo mano tikra nuotrauka, dabar ideta pseudo. Uzsuk i #30plius kanala, ten vinjeteje rasi ir mane. Nemanau, kad tai ka nors apsprendzia. Beja, visu dalyvaujanciu meet’uose (tame tarpe ir mano) foto gali rasti klubo “Foto galerijoje”. Neatejau i “Banga” ieskoti sau antros puses, todel mano foto nebutinai turi buti asmeniniame profile Šypsena)

Na nenoreciau sutikti su tuo, kad Bangoje atsiskleidziama daugiau, nei realiame gyvenime. Asmeniskai as Bangoje esu toks koks ir realiai. Paprasciausiai gal kiti bijo pasireiksti realiame gyvenime, todel ir atsiskleidzia kiek kitu pavidalu virtualiajame. Bet kuriuo atveju zmogus negali radikaliai pasikeisti ir buti vienoks realiame gyvenime, kitoks virtualiajame.

Arba idetos ne savo foto, man regis, siek tiek atskleidzia bangiecio paziuras?

[/quote]

Su tuo nesutinku, nes ir pas mane foto netikraTaip Bet kiekvienas renkasi savo.Labas

Sutinku su tavimi, kad nebutina deti savo foto ir noriu pabrezti, kad ideta pseudo foto dazniausiai isryskina zmogaus individualybe, nes kodel vieni deda suniukus, kiti juokingas foto, o treti merginas is zurnalu virseliu?
Gerbiu jusu visu nuomones, taciau manau, jog ziurite is savo pozicijos, t.y. taip kaip darote Jus asmeniskai. As turiu mintyje keleta bangieciu, kurie labai daznai buna Bangoje, apie kuriuos labai daug kalbama, kurie skelbia intriguojancias temas ir dazniausiai esti blogio seklomis. Nemanau, kad jie realiame gyvenime blogiukai ar hiper sexualus, tiesiog ta trukuma kompensuoja Bangoje. Tai mano asmenine nuomone ir nenoriu jos primesti kitiems.
Saunu, kad Jus visi realus ir BangojeLabas

Su tuo nesutinku, nes ir pas mane foto netikraTaip Bet kiekvienas renkasi savo.Labas

[/quote]

Bet kodel pas tave idetos fantastines nuotraukos, o ne motociklai ar nuogos moterys?

Bet kodel pas tave idetos fantastines nuotraukos, o ne motociklai ar nuogos moterys?

[/quote]

Pas mane ne fantastines, o paprasciausiai tai kas mano manymu grazu. O del pliku bobu yra kiti puslapiai

keista? ir klaipediete ! ir t.t. bet save slepi!!! sudalyvaukGerai

tai dabar skubiai lieka pakeisti savo pic - net jei cia ir neieskau antros pusesMirkt ?

Man atrodoAš nekaltas, kad intrigantas(-e) bangoje, intrigantas(-e) ir gyvenime. Gerai ishaukletas vaikysteje, negaletu ko nors iskaudint net virtualiaiTaip

Ka tu cia beisvaidinsi,anksciau ar veliau reikes susitikti su vienu kitu internautu,tai ir islis yla is maiso…

Tema…keista ir atsakymai…
Visi cia zmones…ne kokie ateiviai…
Tai visur individualybes…
Su savo …

Foto buvo - vakar tik isemiau. Pradejo trukdyt banguoti Šypsena

Iš dalies nes tu atskleidi vieną savo pusę. O žmogus daugialypis - jis kartais realiai negali išreikšti visų savo norų ir pan. Tai atskleidžia kitaip.Cha chaŠypsena

NeNe negalimaŠypsena