Bangietis - apsimetelis, ar realesnis cia Bangoje, nei realybeje

Bangoj tapau piktesnisPiktas nei realiaiCha cha, bet realiai nepykstu nei ant vieno, su kuriuos pasilazdavojam… tik irodinejam savo tiesas…

Foto vel idejau - nera ko sleptis Cha chaLabas

[/quote]

Kokia Tu fainulka! Gerai Gėlė

Gaila, kad aš rūkau - negaliu Lūpos . Nekaltas

manu ilgai gaisti su atsakymu ir nederetu, buna, kad ir palaukti reikia.

Galima, bet tik apie jo seseline puse Liežuvis

As esu tokia, kokia esu, tik realiam gyvenime zymiai tylesneTaip O jei kiti save virtualiam vaizduoja geresniais ar blogesniais nei realybej, tai cia jau ju problemosMirkt

As manau, kad daug kas Bangoje vaidina ne savo role, bet gerio ir blogio po kauke nepaslepsi, vis vien matyt, tad geriau buti savimi, o ir realiame gyvenime tenka susitikt Labas

Esu bangoje tokia pat kaip ir real gyvenime,tik čia esu drąsesnė,o real-santūresnė,bet esmė ta pati.

xikaGėlė
tu teisi, apie ta ir noriu pasakyti, kad Bangoje daugelio zmoniu bruozai daug ryskesni, nes jie drasesni Mirkt

Bendraujant, skaitant pasisakymus susidarau tam tikra nuomone apie bangiecius, bent jau apie dauguma tai tikrai. Manau, kad realiai budamas geras, zmogus nesistengs virtualiai atrodyti blogiuku, kaip taisykle, buna atvirksciai. Zmogus toks jau yra, kad visada stengiasi pasirodyti geresniu, nei yra is tikruju. Abejoju, kad atsirastu bent vienas, kuris svajotu, jog ji laikytu nieksu ir blogio sekla tiek realiai, tiek virtualiai.
Kalbant apie save,Bangoje esu tokia, kokia esu realiame gyvenime, nesidedu jokiu kaukiu. Šypsena

amila Gėlė
Sveikintina, kad esi tokia, kokia esi Mirkt

visokiu ir cia yraPiktasKietas

Sakyčiau, "Bangoje" realizuojama tai, ko žmogus nerealizuoja savo realiame gyvenime.

Keista, o kaip galima cia, virtualiai, realizuotis? Ka atnes virtualus pasiekimas, pakilimas asmeniskai zmogui? Visiskai nieko. Gal tai duoda kazka tusciagarbiui ispuikeliui, kuriam virtualus pagyrimas, liaupsinimas prilygsta nugaletoms virsunems. Galima ismokti bendrauti, tolerancijos kitu nuomomei, priimti zmones tokiais, kokie jie yra, bet ne daugiau.Šypsena

Kaip galima virtualiai realizuotis?
Sakykime, realiame gyvenime kazkoks zmogus, ispraustas i kostiuma ir slipsa, yra priverstas elgtis pagal tam tikras normas. Tos normos jam neleidzia pasakoti poshlu anekdotu ar erotiniu sapnu savo bendradarbems. Jis negali grubijaninti savo virsininkams. Bangoje visa tai jis sau leidzia. Jokiu varztu nebelieka.
Kitas atvejis. Gyvenime labai uzdaras zmogus. Virtualioje realybeje jis atsiveria, tiesiog plepiu tampa.
Dar yra tokiu, kurie Bangoje vaidina tam tikrus personazus…

Gal ir taip, bet realizuojasi tik virtualiai. Nemanau, kad nusimetes kosiuma draugu ir artimuju rate jis negali pokstauti, poslinti ar nusikeikti. Uzdaram zmogui virtualiai lengviau bendrauti, taip. Bet is kitos puses, juk atsijungus vel viskas sustoja i savo vietas ir is esmes niekas nesikeicia. Noretusi, kad realiai uzdaras zmogus,kompleksuojantis, nepasitikintis savimi, pabendraves virtualiai, atsikratytu siu savybiu. Tikiuosi, kad kai kam tai pavyksta, bet ar taip yra?Nekaltas

Gal kazkas, panires i Banga, bent tuo metu gali pabuti kuo tik nori. Tiksliau - isivaizduoti esas… Gal jis cia ir ismoksta ko nors.

Apie tai jau nekarta buvo kalbetaNekaltas Galiu tik pasikartoti-esu tokia kokia esuKietas

As taip pat bunu toks pat kaip gyvenime, ti k gal labiau atsipalaidaves, nes realiai esu labiau uzdaras ir susikaustesLabas

Gyvenime as zymiai linksmesnis su kitais
o namie labjau paniures. nezinau kodel
manau ,kad sedint prie dezes manes taip neslegia aplinkinis pasaulis