Banga

Zmonai kokiai gal ir sueitu modelis ir spalva, bet sau tai nenoreciau… nei modelio nei spalvos Šypsena. Toks bobiskas mano akimis masiniukas

Aš, tai nesuprantu to stumimo ant tos kubatūros. Kad kilovatų tiek pat ir bėgėjasi kaip seni litru didesnės kubatūros varikliai, tai p.x? Taip, garsas ne tas, bet nereik pamiršt, kad arklių iš tų 4 cilindrų dabar irgi ne vaikiškai atsuka.

Važiavimo sąlygos. Pavargęs Razvališkis - Ukmergė daugiau 120 nesinorėjo spausti. Cončiai Gerai

Ereli, su 5.5l, ne visi gi milijonieriai Cha chaO ir jei bus kaip pežas 308 GTI su 1.6 kurį visi giria - why not Juokiasikupe, iš tos klasės nėra “vyriškų” auto - nei Q5, nei X3, nei GLK, nei visas japoniškas autopromas MirktZhakai, i6 nespjaučiau, padujinto atmosferiko. Bet not so easy, paskutiniai baigėsi grubiai 2011-2012 pradžioje. Auri, tai vistiek gazavai, 120 ne juokas.

quattre, sutinku… Toks jausmas, kad ta klase visi gamino su mintim, jog Moteris itikt Šypsena. Aisku, visokie dropai taiso padeti… kazkiek Šypsena

Pilnas ekipažas, tai labai nesilinksminau. Cha cha Savęs negaila, dėl kitų baisu. Cha cha Kas del BMW, 180 viską pasako. Gerai

buvau nuvažiavę į Miuncheną Žalgirio pažiūrėti, kad juos kur bl !!! Tai ten Q7 per visą Vokietiją tiek, kiek pas mus Kaune iki centro važiuodamas pamatai Cha cha Pagrinde 3er, A4, MB C iš premium, o paskui Passat’ų kiekis Apsvaigęs

Jap, autobanu lekia arba kuiliux 2.0tdi arba german trio GeraiKupe, na šitam aš tikrai nieko nedarysiu Cha cha

turi valdišką mašiną, gal pasiimk ką normalaus ir nustok savęs gailėt Cha cha

Tai čia tik tau taip atrodo Mirkt Aš labai komfortiškai jaučiuos su pasirinkimu, svarbu, kad tik tarnautų. Čia max kas tiktų, tai ne savęs gailėt, o sau gailėt nustot. Nors ir čia paišlaidavau normaliai Juokiasi

O tie x3 eu gamybos ar amerikosu?

Liux, gerai atrodo. Ilgai ir laimingai Gerai

Aš taip ko randandonos noriu,kad tuo kiba bet ką paimsiu Cha cha

BMW manufactures the second generation X3 at their Spartanburg plant in South Carolina, United States. Čia iš to ką radau.

darenas ibb.co/fpQSkd7 ?

ufff koks Is’as Apakęs

ibb.co/Q6nMjmT galima ir “gaisTriniu” meeta jau kada Cha cha

Gerai Drovus

Man bmw ta raudona ir melyna tai svajoniu spalvos is tu senesniu Girtas

Gerai pats tas ziemai