Banga

facebook.com/events/2044728099150435/kas i seminara Mašina

Nu nėra ans pats gražiausias, nesiruošiu plėšyt maikes, bet man jis nebaisus - kitaip nebūčiau ėmęs. Priekio nerodau, nes stiklainiai Pavargęs Iš kitos pusės, kaip ten sako - važiuoji tai viduje. O viduje jis labai neblogas, jau neminint KAIP jis važiuoja GirtasGmc - jo.

Suomis tureciau nukrist i detoksikacijos koma … ja isgyventi… gal tada butu 1% tikimybe kad galeciau Bmw iskelt pavydo scena Cha cha

2.0 Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

O kas tam priekiui? Nekaltas q, ko tu cia bijai to islaikymo, cia f30 +sandėlio likuciai e90 Cha cha gi cia bmw, jei laiku ir ne egt dedi, viskas ok bus.

Na, kad e90 sandelį naudojo, tai faktas Gerai Cha chaRobis - daug horror stories prisiskaitei? Cha cha Prisiskaičiau ir aš, bet variklistai nemažai istorijų ir apie 3.0i kalba. Bus matyt Šypsena

quattre, o kaip jau jis važiuoja ???

Gerai Cha cha Nu aš čia turiu galvoj, kad kažkas gražaus nebūtinai gražiai ir važiuoja. Dar imponuoja vietos kiekis (lyginant kad ir su q5), bei ergonomika man labai prie širdies. Apie visą kitą dar anksti kalbėt Cha cha

Meistriokas buvo paemes x3 …kazkaip labai negyre…bet kai jam ji supiso…tao labai Nežinau Žliumbia dar iki dabar prisimena Apkabinimas

tas 3.0 zyyyymiai geresnis nei tas 2.0, plius veliau ir likvidesnis bus, pats zinai del kokios priezasties. Kaip doktors ir sake, bmw tik 6cyl motora imti reikia.

A kokia rida?

Cia kelintu jis? Kiek gavosi jei nepaslaptis? O siaip spalva Gerai variklis Blogai daugiau nezinau Cha cha bet kokiu atveju sveikinimai Kietas

Kokie visi greiti sakyt, kad 180kw yra Blogai Cha chaNu taip, ne 3.0 twinscrollas, bet ir nesakau, kad draginis daigtas Juokiasi Robi, imčiau, daryčiau, turėčiau - nu ne visada norai su galimybėm Cha cha Išvis planavau 3.0i atmosferiką, bet anie ir senesni, ir tuštesni. Žadėjau per Alių siųst, bet pagalvojau, kad tiek to. Kaip važiuoja, tai jis ne iš motoro, o iš bendro surinkimo. '14, rida 100+ mylių, kaina atitinkama, o visa kita apseikim be detalių - gavosi kaip potuštė, metus-porą senesnė 2.0d europa su 200+ km Šypsena

Na jei tavo zmonai zjb tai ir vsio… Visi eina nx Cha chaVaziuos ir vaziuos…

kadangi pinigai mano, tai ir man zjbs, jei jau nupirkau Juokiasi Bet šiaip tai taip, čia gi tik metalo gabalas Mirkt

Viskas i pinigu kieki remiasi, tryslYtrai kaina kita.

Audi kaina jau ir kita ValioBet nera ko nusimint Cha cha

A,galvojau is Aliaus cia

Q5 tikrai brangesnės. Ir dar nekurios gerokai baisesnės, beigi mažesnės, beigi irgi su bugovais varikliais, nes senesnės Cha chaTrysLitraiTurbo (kaip kad nikas vieno dalyvio) - kokiais 25% brangesnės, žinoma, ir komplektacijos neretai arti full.

primetu po 6m quattre nusipirks koki 1.6 ir sakys vo kaip vaziuoja Gerai Cha cha