Banga

mėlyna, ta ale subarinė?

Jo

Gera spalva Gerai

Q, Gerai

perfo Kijevo kotleas iš USA? Cha chako parduodi? Paplepėkim

sikseri Juokiasi Juokiasidarenas, jo, šnicelis usa Laimingas

sitie x3 i mašinas jau tikari panašūs, ne taip kaip senieji. Aišku kalba eina stockus, be apdailu. SU senu x3 teko vaziuot, nu tai sorry, man mazda cx5 mielesne Cha cha aišku, dėl metų matyt.

ne šnicelis, a KiJeVo 444 katlietuks Cha cha

mielesne nes parduoti reikia, parduos tai prirasys paklodziu apie mazda Cha chaD

Visi jau Raplį kaip nuluptą skaito. Cha cha

O tu rafi pavaziuok su senu x3 35d ir paklausk savo mazdos-ka tu? Cha cha

Aisku 2.0d,bet atrodo neblogai Geraiautoplius.lt/skelbimai/alpina-d3-2-0-l-universalas-2011-dyzeli nas-8071695.html

dr002,o kodėl turėčiau lyginti 2,0i su 3,5d? Cha chax3 nepatiko nes baisiai, baisiai, velniškai kietas.

mesk priekio foto

Nesuprantu tu jusu perdėtu dropo reikejimo Juokiasi jug dzypuks yra motriskai jis ir turi but aukstesnis Gerai geras pirkinys, asTmeniskai man tokie q7 vysniavos gerai atrodo Apkabinimas

Rafi, nes x3 su 2d apibybis. Nera jis toks kietas, jis valdomas ir standus. O mazda siaip kakarieku Cha cha

Tik AB paliečia temą jau žiūrėk ir portalai pasigauna Cha cha 15min.lt/verslas/naujiena/finansai/skolininkai-rado-buda-p asislepti-nuo-antstoliu-ar-net-vmi-naudojasi-revolut-662-1074256

Rafi, kada švesi sukaktuves, ar jau buvo metines, kaip mazda pardavineji?

delfi.lt/vaikai/idomu/mykolas-pleskas-apie-skirtingas-tevu -kastas-yra-tokiu-nuo-kuriu-mane-net-purto.d?id=79856329Straipsnį skiriu Nakčiubledui. Gerai Cha cha

duju kameros be tokiu liudi