<b>Prasau visu motomanu demesio!!!</b>

Prasau visu motomanu demesio!!!

Sveiki motomanai.Noreciau surengti ar kad kas man dar padetu surengti visu jusu meeta.Visu kurie sedi irc, visu kurie skaito mano tema.Zodziu tai butu tiesiog smagus susiburimas, pasedejimas, pakalbejimas su nuostlgija apie motociklus ir pan Cha cha Is anksto, kad ateity nekiltu jokiu keblumu,to Janis jei nenori i meeta tai tylek ir neskleisk cia visokio niekalo, zodis tylek is didziosios &quot;T&quot; raides.Zodziu as noriu Jus visus pamatyti, absoliuciai visi yra kvieciami.Net ir gyyytiiis tegu eina Cha cha Cha cha Cha cha ŠypsenaSi ideja man gime, ir iskart man ja bande nugesinti Janis, bet deja jam nepavyko Liūdna Cha cha Cha cha tai va, kolkas nei vieta nei laikas nera zinoma, siulykit kada noresit, kur jums patiktu, kada visiems butu patogu ir panasiai.Taip, kad reiskites, labai laukiu.Labas Alus Alus

chia kaip? tik klubo nariai?

As nieko pries, noreciau susitikt su visais.Taip

mhm… apuoke…Aš nekaltas

Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

Gal geriau ne apuoke, o kur nors geriau!Alus

idomiai cia

Jeigu norit pasimatymo su manimCha chaMirkt , tai as atvyksiu i Vilniu 12 14…
Butu visai smagu pabendraut su motomanais…
Tai ir siulau sita diena…Tai bus sestadienis.

kodel jums meetas asocijuojasi su apuoku???Taigi sakau siulykit vieta ir laika, jibishiopmat Šypsena Cha cha tai net nebus kaip as isivaizduoju kazkas baisiai ilgo, ne keliu dienu gerimo maratonas, mano tikslai tenai bus susitikti su jumis visais ar bent dauguma.

kaip krut kai zmones ugeba perskaityti viska nuo pradziu iki galo ir paklausti to dalyko kuris tenai yra paminetas "…absoliuciai visi kvieciami…" nu bet tai gi neesme…

ash visom keturiom uzh meeta!!!
reiktu dar susitikt ir pasisedet iki naujamechio!!!
mano manymu praeitas meetas apuoke visai pasiseke!!!
jei nuspresit daryt apuoke, nueisiu ir vel uzhsakysiu vietas!!!
tai tiek Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Gal ir nieko butu meet’as, tik vietos tai konkreciai nezinau…

ko tau tas apuokas taip patinka Šypsena ? kaip pastebejau cia nedaug patenktinu del apuoko Šypsena ?

nu visai neblogai butu meetas bet kazin kur ta vieta butuAš nekaltasjauciu kad nuo siauliu toliiiCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

NX ta apuoka,nei ten vietos yra nei ten normaliai pasedesi ta padavalka laksto ir bamba jei alaus neuzsisakai tai varo lauk.

Nu tai susiraskit bara su normaliom padavalkom…Kad butu i ka akis paganyt…(Juk motomaniu tai labai nedaug)Mirkt

NU nepaslaptis kad doch noretu padaryti APUOKE, nuodas gali imti rezerva !! Cha cha
Nereikia to meeto, nebent ambre atsivestu putiovu tiotiu is siawliu Šypsena

Jani nu tu pas mumis tai jau labai isrankus, ka jau sostinej neber geru panu?Apakęs Ar sakai del ivairoves nepakenktu …Cha chaCha chaCha chaMirkt

LAbai jau toli ta sostine,galetumet daryti “turne” per lietuva va tada tai butu mitasCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha