<b>Prasau visu motomanu demesio!!!</b>

AS GRISIU GRUODZIO 17 labai prassau anksciau 18 nedaryt.

jo seip gaila kad vilniuje darot Aš nekaltas Na seip labai noreciau pamatyti visus su kuriais cia kalbuosi Šypsena O jei tinkamu laiku darytumet tai ir i vln gal atvaziuociau Šypsena linksma butu Šypsena Seip gera mintis del to meet’o Gerai

yra ir kitas budas gal plieno paukshtej…
nu kalinausko gatvej…
ten niex ir nevarys ir gana spol aplinka!!! Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

kaip supratau neskaitei to ka rasiau? pirmas dalykas dohc, antras dalykas as apuoke net nebuvau ne karto.

Nepaslaptis kad ir Janis nori meeto, ir kad dings paslapciom kai niekas nepastebes is meeto. Šypsena kaip preita karta Liežuvis

Nu tai dabar teks rinktis ar meetas su Nida ar su ambreŠypsena

ZJB ideja ka as galiu pasakyt! Nesu narys bet atvaryciau, bet kaip supratau cia tik klubo nariam

ne, cia visiems dar karta kartoju Aš nekaltas

na galima bandyt susiburt as nieko pries… AlusAlus

nu tai aunu, nemazai norinciu, galvojau bus prasciau, tik va gixas kazko sedi ir tyli Šypsena ?

darom ten kur bent vienas poolo stalas yra, vis bus ka veikti daugiau, ne tik pletkavoti galesimMirkt o siulyciau amerikoj daryti, aisq ten ne pati pigiausia vieta, bet daugiau nezinau kur butu bent kiek daugiau vietos ir nebutu viskas uzgrusta.Cha chaCha chaCha chaCha cha taj tiek

Nuodas tavo skoniu niekas nedrysta abejoti Cha cha

Mintis gera, tik is kito Lietuvos galo vaziuoti i Vilniu toloka.

matai jei darysi kokioje klaipedoje tai tada vilniuciu puse negales. tad ish visu blogybiu reik rinktis maziausia. vilniuje daugiausiai yra galinciuMirkt

galimas ir kompromisas - Kaunas.Bet man mieliau vln Šypsena Cha cha

Būtų visai fun Cha cha Tik nežinau, ar atsibelsčiau iš lietuvos krašto Aš nekaltas

Dar doch Ariogaloj gali padaryti Cha cha

kaune, tiktai kaune! palei widuriuka ir is siauliu atsibelst normaliai ir nuo wilniaus. ir padaryt galesim zmoniskai kaip as siandie. nu dawai i sweikataAlus

joniss tu kaip visada viskuo nepatenkitnas, tal uzsciaup savo srebtuve, kadangi kaip supratau Taves tam meete nebus ???

oooo kaip butu gerai… nors karta ir pas mus ka nors padarytumet… nes pvz. ash turbut varysiu i vln gruodzio 6 ir jau po to iki nauju tikrai neatleksiu o va kaunas atrodo kitiem ir yra arciau nei vln Mirkt tai ka mastot?