/b Prarastoji karta

uz virtualius 85 Lt, bus tik virtualusis naujasis pasaulis, my dear friend…Liežuvis

O kas del atsiskaitymo eurais, tai Paladino II “Naujasis pasaulis” priima atsiskaitymus įvairia valiuta, imdama 1% prieda uz valiutu konvertavimus… Jusu paslaugoms forever… Aš nekaltas

O gal už 2% prakonvertuotum iš virtualių į realius???
Beje iš Nigerijos ir iš PAR atėjo labai patrauklūs pasiūlymai konvertavimui!!! Sumos tikrai įspūdingos… Huh?

Bet čia jau atskira tema…Mirkt

Nu ka, as irgi girdejau, kuo realiai baigiasi tie komerciniai pasiulymai is Nigerijos ir panasiu krastu… Aciu , bet kaip pasake vienas herojus is populiaraus tarybinio filmo ‘oparacija y’ - ‘Ja na rusalkach boljshe zarabotaju’ Cha cha

Mirkt

  • ‘Podchodi, tarapisj… pokupaij zhyvopisj!!!’

Šypsenana luna tu ir duuodi kietas temas gvildeni eitumKietas

Tu cia nebeziurek ir nesek manes Mirkt Geriau forumuose dalyvauk Cha cha
Gero bangavimo Jurgeli… Mirkt Labas

O gal prarastoji karta-tie,kurie neprisitaikė prie brežnevinio marazmo ir padėję ant visko prasigėrė…ir degradavę sulaukė atgimimo-jau viskas px…Kelio atgal nėra…
P.S.Gerai dabar gyvena komsomolo funkcionieriai ir kuriems neskaudėjo širdies anksčiau…

Prarasta ar ne ta musu karta niekas neivertins ir neatskys tikrai. Visais laikais buvo ir bus degradavusiu, nenorinciu nieko daryti, laukianciu ismaldos(ne pagalbos nes tai skirtingi dalykai). Tai ka turim dar 50 metu, paziuresim kokia tada bus karta gimusi rinkos ekonomikoje. Gimiau paciu laiku… Mirkt

Teko bendrauti su ispanu. Tik jiems nuskilo - po kriziu plustelejo emigrantu banga is pietu amerikos - gatava, ispaniskai kalbanti kvalifikuota darbo jega. Tai lygia ta pati sake, kad vyriausybe pabamba kad ultradesiniuosius ir pensininkus nuraminti o realiai sudaro jiems palankias salygas.

As irgi tuo laiku priesh 15 metu dirbau mokykloje, buvau 26m mokytojas, taip pat prarastosios kartos atstovas, anot menulio.
As tikrai nepraradau nieko, tiesa ir atrast nelabai ka pavyko.

Mums tai mokytoją sakė,kad mes mokomės sėdėti…kalėjime,ką ji tuo norėjo pasakyti,nikaip nesuprantu.Kažkodėl dar kalėjime neteko sėdėti,net atvirkščiai dirbu VRM strukturoje…
Taip be abejo,sovietmečiu buvo visko ir gero ir blogo,bet manau geri dalykai atsveria blogus (na čia tik mano nuomonė tokia)…
Tarp kitko giminių mergaitė (11 metų) kažkaip išgirdo,kad anksčiau mes ne kasdien gaudajom vaisių,pareiškė,taigi pilnos parduotuvės eikit ir nusipirkit,ir nikaip negalėjau išaiškinti,kad ne visada taip buvo…

Armija - gera mokykla,bet geriau ją pabaigti neakivaizdiniu budu…(aš čia iš savo patirties kalbu,praėjau pačias žemiausias CA grandis,dabar juokas ima prisiminus,o tada…)

o mums etikos mokytoja 79 metais aiskino kad mergaites ir moterys niekada nenori sekso o vot jau vyrai tai vos ne visi prievartautojai .kazkaip keista buvo klausytis

Ir vistiek seksu baigėsi Mirkt

gaidys

f-1 cia vilniuje. Sauletekio alejoje kitaip sakant studentu miestelyje

Cia kokiam mieste?

joo… jie ten tikrai daznai stovi Taip

Tegul stovi ir as pritariu gal apmazes vagysciu prie Sauletekio nes girdejau jog daug masinu pradejo nuvarineti nuo pardoskes…

pasislepe Šypsena