<b>Kokių minčių turit dėl...</b>

Aš jau minėjau, kad prieš 7 metus vaiką apdraudžiau sutuoktinių draudimu LD.
Trumpai apie deklaruojamas sąlygas:
1.Sumokėjus įmokas už 3 metus, man mirus įmokų nebereikia mokėti, vaikui galioja draudimas, o sulaukęs 18 metų jis gauna 20000 lt arba 5 kusd.
2.Visą draudimo periodą vaikas yra apdraustas nuo nelaimingų atsitikimų,o paskaičiuota draudimo išmoka didinama 3 kartus (tiesa būtent čia ir išdūrė Lietuvos draudimas - tiek to)
3.Buvo žadama, kad gausiu procentus nuo uždirbto pelno ( ir kas keisčiausia, tai tikrai paskutinius 2 metus moka maždaug 1 mėnesinės įmokos dydžio premijas).

P.S.Bandau įkalbinti žmoną, kad kitą vaiką apdraustų pas save darbe - bet ji zažymas ir jai matyt gaila mokėti tuos 100 su trupučiu litų kas mėnesį.

Dainiau1,tai vat i klausimas: galima kitais keliais planuot savo pensijų fondą(bankai,obligacijos-nėra mokesčių),o tai i noriu išsiaiškint,kodėl ir ar būtų geriau draustis.Mirkt
O kadangi i ašai truputį mokslų krimtau,tai kap i Laima nesu baisiai patiklus draudėjų “mes geriausi”,“čia vienintelė i paskutinė jūsų viltis” ir t.t.

Visiems šeimiečiams:
Tikiuosi baisiai nepykiojat užu temą.O iškėliau aną todėl,kad lengvatos galioja tik iki naujųjų.I da pačiam smalsu pasdarė pasaiškint.Daugiau galvų-geriau nei viena.Mirkt

Man apie Commercial Union daug pasako vien jau tai, kad Vieno is didziuju Lietuvos miestu vade buvo sefo sekretutka mano praeitame darbe. Nu aferistka ir intrigante NEREALI Piktas o ir siaip s duba ruchnutaja. Kai suzinojau, kuo tapo tai Piktas Apakęs (S) JOKIO PASITIKEJIMO!

Ar pameni tokį senovinį multiką apie smauglį, papūgą , beždžionėlę ir drambliuką? Smauglys perdavė beždžionėlei linkėjimus, o drambliukas juos nešė ir &quot;pametė&quot;.Tada jam beždžionėlė ir sako:
Kai kas nors man dovanoja bananą aš jį jaučiu,o linkėjimų nejaučiu.

Tai va taip ir su tais Tavo 3 Alus - nejaučiu aš jų ir net nematau niekur šalia Cha cha

Na, jeigu kalbant apie dirbančius įmonėse žmones, tai bet kur galima surasti panašių veikėjų Aš nekaltas - būtent tokių, kurios per savo pažintis ar apatinę kūno dalį aukštus postus gauna Piktas
Bet čia jau kita tema Aš nekaltas

Kiek suprantu, Dainius1 yra draudimo brokeris. O brokeriai paprastai klientams siulo ne tai kas jiems geriausia, o tai uzh ka brokeriai gauna geriausius komisinius. Sukele Sampo komisinius ir kisha brokeriai Sampo GD, pasikeis komisiniai - pasikeis ir ju giedama dainele. Pati dirbau gyvybes draudime, todel galiu kalbeti uzh abi puses. Nors tikrai nieko nenoriu izheisti. Toks gyvenimas. GD dalykas rimtas, tokio sprendimo negalima priimti per diena.

TAi LZUB draudime neapsimoka draustis (neradau ju sarase)?

Teisingai PrinceseGėlės - nenukrypkim nuo temosGerai į asmeniškumus.

Va,many tai labiau intikina skaičiai,o ne gražūs žodžiai ar pažadai.
Kodėl mano santaupos (banke) nėra apmoketinamos,o draudimo išmoka bus?Kietas

Zhulikas rase:
Kai kas nors man dovanoja bananą aš jį jaučiu,o linkėjimų nejaučiu.

O mylincias akis, kurios ziuri i Tave, ar jauti? Ar jauti nebylu artimo zmogaus supratima?
Yra daug budu suvokti pasauli ir ne tik rankomis, ne tik akimis.

Žinai,o mumi dzin brokerio komisiniai,jei ne iš mano kišenės…Many domina patikimumas,kokia mano įnašų suma perdrausta,kiek man uždirbs mano pinigai,kuriuos draudėjai vartys,kokios sąlygos atsiimant pinigus anksčiau laiko(jei gyvenimas priverčia)…

Rookis rase:
Kodėl mano santaupos (banke) nėra apmoketinamos,o draudimo išmoka bus?

Jei sumislysi apsidrausti siemet, tai ismokos nebus apmokestinamos.
Ir niekas nezino, gal po kokiu 5 metu reikes moketi pvz.PVM uz ora, kuriuo kvepuojam?!

Vistik daug reikšmės turi patys draudimo agentai Aš nekaltas
Bendravau su malonia moteryte (ei,echo,ir labai gražia Cha cha), kuri kelis metus anksčiau kelis metus dirbo LD, o dabar CU. Kadangi mūsų darbuotojai su ja bendrauja jau ne pirmi metai, tai ir mes ją gerai pažįstam ir ji mus žino, todėl nesistengia kažką išpūsti ir sureikšminti, o pasako ir pliusus ir minusus Aš nekaltas
Buvo čia prieš porą dienų atbėgę dvi čiučiundros iš ERGO, tai vien dėl jų pačių nesinori šioje bendrovėje draustis - jos naglai, net nepapasakoję apie savo bendrovės siūlomas paslaugas prašo pasų ir kt.dokumentų Apakęs

Aš asmeniškai dar neapsisprendžiau, bet kad jausčiausi bent šiek tiek saugi dėl savęs ir savo atžalos ateities, žadu draustis dvigubu draudimu - gyvybės su max apsauga (ar kaip ten vadinasi, kai gauni papildomas išmokas susirgęs sunkia liga ar tapęs invalidu) ir vaiko studijų draudimu.
Netikiu aš jokiais mokesčių kompensavimais, nes nelabai ką ir prikompensuosi gaudamas min (kaip ir dauguma mūsų Cha cha)atlyginimą Cha cha

Mokėsiu, kad ir minimalų įnašą, nes iš savo vyro su požiūriu &quot;po manęs kad ir tvanas&quot; mažai ko galiu tikėtis Aš nekaltas

2 rookis Prašau nepagalvoji, kad man svetimi pinigai rūpi. Tik norėjau įspeti žmones apie tokią galimybę. O kai žmogus turi nepakankamai žinių, gražios bet nebūtinai tikros pasakos gali atrodyti kaip realybė.

comercial union atstovas pasake kad nera JOKIO administravimo mokescio, kai tuo tarpu sutartyje aiskiai parasyta, kad tai gali buti iki 2 proc. reiskia arba nezino ka kalba, arba meluoja. antra, AVIVA grupe dabar gyvena ne pacius geriausius lakus, trecia - CU istatyminis kapitalas maziausias is visu, ketvirta - adminsitravimo mokestis gali buti didziausias, penkta - perdraudejas - reinsurance company - irgi ne pats stipriausias pasaulyje, sesta - investuojant i VVP ju siulomos palukanos mazesnes nei kitu kompany (nemaisykite su oficialiai skelbiamomis VZ)
kas liecia bonusus brokeriams - vbgd yra didziausi, bet ir salygos ju kaip ir minejau yra lanksciausios. siaip daug domejausi siuo reikalu, ir kaip minejau vyras jau apsidraude, o as jau pildau popierius. dar LD neblogi, taciau man ju reputacija nepatinka, labai jau sklando gandai kad draudiminius ivykius jie like traktuoti nedraudiminiais.
vaikus drausti yra o.k., bet velgi kaupiamuoju ar tai studiju draudimu, o NE TIK nuo traumu. cia mano nuomone

Rooki atsakau: draudime a) gauname lengvata, b) investuojame i vertybinius popierius, c) investicine veikla neapmokestinama, d) visa investicine graza musu (draudikas ima fiksuotus mokescius). Sutarti galime kaitalioti be problemu. Negali moketi imokos, pereini prie draudimo be imokos, reikia pakeisti draudimo sumas - prasom.
As tikrai nekvailinu nieko ir niekada nebandziau parodyti savo privalumo mokslu ar kt. prasme. Tiesiog ilgai toje virtuveje dirbau nuo eilinio iki vadovo. Ka as kaltas, kad mano tokia patirtis. Juk jus visi savo sritis irgi taip ismanote.
Yra draudiku (siandien diskusijoje mineti du), kurie orientuojasi i greita pardavima. Sudarom, staigiai mokek imoka, o rytoj - kaip sakoma, pakliuvai?
Turiu reikalu ir su makleriais, ir su bankais. Tam tikra suma draudimui skirti verta. Kiek? pasakyk amziu ir as pasakysiu kiek, mano nuomone, pakaktu draudimui.
Salia to verta (bet su specais - as pats to gerai nemoku) bandyti ir su vertybiniais popieriais. Atsargiai, tik su siulytojais nesti i uzsienio fondus ir draudimus, megsta ir aferistai rytu europa, o marketingas ju SUPER lygio.

viva2.
Esu ne brokeris, o konsultantas. Jeigu domina reklama, kvieciu paziureti musu platesnes paslaugas http://www.pensija.com . Draudimas yra viena musu sriciu.
Del komisiniu, keistas lietuviskas bruozas, kur bebunu, visi klausia, o kiek as gausiu. Tai net isdirbome metodika - jus sumokate fiksuota mokesti mums, o mes atnesame draudima be komiso. Mes atidirbame komisinius ir dar gauname rekomendacijas.
Prieš ketverta metu dirbant draudime, brokeriai tiesiai sake, “duok daugiau, duosiu klienta”. Tai bjauri tema, bet as ilgiau dirbau draudiku nei konsultantu (pastaruoju - tris metus) ir toks reketas man, atsiprasau, zemas.

Aš ? Mylinčias akis? Iš kur pas mane artimi žmonės - aš žulikas, mano draugai blusos kasnakt mane kutenančios Liūdna

Man apie Commercial Union daug pasako vien jau tai, kad Vieno is didziuju Lietuvos miestu vade buvo sefo sekretutka mano praeitame darbe. Nu aferistka ir intrigante NEREALI Piktas o ir siaip s duba ruchnutaja. Kai suzinojau, kuo tapo tai Piktas Apakęs (S) JOKIO PASITIKEJIMO!

Tindiriuska
Del komisiniu dydzio - jusu informacija netiksli.
Del uzsienio kompaniju - "The economist" raso dar daugiau.
Del perdraudimo - Investiciniame draudime perdraudimas svarbus ne kaupimui, o tik rizikos daliai, t.y. tik mirties invalidumo atvejais. Ir tik didesnems sumoms (nuo 30-40000 lt, priklausomai nuo draudiko), nes dali rizikos musu draudikai nesa patys ir tai labai teisinga. Jeigu pasaulyje perdraudikas 6 ar net 10 kompanija pagal dydi, tai vistiek yra milijardinis gigantas. tai nera pagrindinis rodiklis.
Del draudiko pasirinkimo - matot, kad tai labai individualu, ir kas tinka kiekvienam musu tai nebutinai tiks kitam.
Aciu visiems uz klausimus, siandien turiu išvykti.

a)pinigus dedu į banką ar investuoju kitur-nereikia ir lengvatos;
b)tą galima daryt ir nesidraudžiant;
c)tinka ir kitais atvejais;
d)sakykim,bent jau panašiai.

Dainiau,neneigiu tik diskutuoju.GeraiMirkt

Dėkavoju visiems dalyvavusiemsGerai.Tikiuosi ryt da pabendrausim.Mirkt
Nepasisakė Martynukas su Paladinu-keista.TaipGal ryt?Aš nekaltas