<b>Kokių minčių turit dėl...</b>

Matai rooki, as dar suprasciau jei apmokestintu ta suma, kuri priauga. Sakykim as sumoku per n metu 20000 lt, o po n metu su palukanom, priaugintom investicijom kt. gaynu 30000 lt, ir apmokestina 10000 lt, o ne 30000 lt. Gal jie taip ir darys, sito nezinau, nors kada prie progos reiks pasidometi. Bet is kitos puses, kodel valdzia turi apmokestinti kad ir tuos 10000 lt? juk jie yra kompensacija man uz tai, kad as atidedu dabartini savo vartojima ateiciai. Taip, valdzia gali argumentuoti, kad tai mano papildomos pajamos ir pan., bet 15 proc. tai tikrai per daug, tuo labiau, kad per n metu tie pinigai gerokai nuvertes vien del infliacijos. Vienzo dar daug niuansu reikia issiaiskinti pries apsidraudziantŠypsena pries metus atsimenu su kolege vos nesusipykome, kai as jai pabandziau akis atvertiCha cha bet ka ten istorikams paaiskinsi, jei elementariu ekonomikos dalyku neismanoCha cha

O ka - mazesnes palukanas gaalima issikovoti apsidraudus? As taip suprantu, kad imant kredita bustui gyvybes draudimas yra beveik privalomas dalykas?

Laima, nereikia pykti.
Mokestine prasme, as ir siulau sudaryti sutarti iki n. metu, kad imokos atsiimant sukaupta kapitala nebutu apmokestintos. Istatymus apmokestinimui irgi sukuriau ne as, o einame pagal europos sajungos salis ir musu niekas neklausia. Is kitos puses, siai dienai musu klientai daugunmoje yra finansininkai, o jie zino nauda ir tikrai viska paskaiciavo.
Iliustracijai - ka tik gavau savo poliso metine ataskaita ir sukaupimas apie 10% metiniu. Man asmeniskai apsimoka. ta pati gaus ir musu klientai. Aisku, galbut jus zinote kitu variantu, tada mano zinutes tiesiog atmeskite.
Jeigu draudimui galite skirti iki 60-70 litu per menesi, draudimas neapsimokes. Tiems, kas megsta skaiciuoti draudimo pinigus zinokite - del konkurencijos draudiku administraciniai kastai sumazejo kapitaliai.
Palyginimui primityvus net ir blogo draudimo pavyzdys, palyginimui su banku - idedate i banka 12000 litu per 10 metu, sukaupsite su 5% graza 15000 litu, o idedate i draudima 12000 (po mokesciu lengvatos 8000 litu), gausite 13000 su ta pacia graza. Vadinasi, per draudima imokate 4000 lt. maziau nei banke, o gaunate 2000 maziau. Manau, apsimoka. Skaiciuojant ilgesni laikotarpi skirtumas jusu naudai dideja.
Baigiu save ikalbeti dar vienai sutarciai…

Echo - musu kolektyvas gana vyriskas ir ypatingu groziu nepasizymime, o ir orientacija yra, kaip sakoma, tradicine. Taigi galime pasiulyti tik 10 metu patirti ir siek tiek savo proto.
Del draudiku pasirinkimo - (zulikui) jeigu sutartis sudarete su musu darbuotoju pagalba, nelaimes atveju mes ir padesime atsiimti ismoka, t.y. ne tik sudarant sutarti, bet ir atsiimant ar ja pakeiciant kreipsites i mus (tai daro simtai musu klientu - ir imones, ir pavieniai jau siandien).

Na mano tokia kredito sutartis. Man nereikejo apsidrausti gyvybes. Taciau sutartyje yra punkciukas, kad apsidraudus gyvybe visai kredito sumai, turesiu moketi 0,xx% zemesnes palukanas… Kaip kitiems pasiseke, nezinau…

Hmm, keista, bet paslaptingai dingo mano viena rasyta zinuteAš nekaltas ar cia moderatoriai prasiejo ar banga pastreikavo? lyg ir nieko tokio necenzurisko nerasiauAš nekaltas

as siomis dienomis pasirasau sutarti su VBGD kaupiamajam draudimui, mano diedas irgi jau apsidraudes ten pat. domejausi visomis kompanijomis, vbgd lanksciausias ir kol kas patikimiausias.
tik chebryte - atsargiai su comercal union (ar kaip jis ten rasosi).
beje, kokia prasme drausti vaikus nuo traumu? juk seimos maitintojai tai ne jie. na tada bent jau tevai butinai turi buti apsidraude ir tik po to vaikus drausti.

Nepavyko visko tyliai graziai numuilinti… Taip tai as netycia istryniau Laimos zinute noredama istrinti Dainiaus dubliuota zinute. Atsiprasau… Zinau, kad tai buvo pirmas kartas. Tikiuosi, kad ir paskutinis…

Stikle - su paskolomis stai kas:

  1. jeigu VB paskola, gausite max. 300 nuolaida administravimui
  2. Jeigu LZUB, draudimas privalomas, bet galima pasidereti delk draudimo rusies ir kompanijos, nes jie kisa tik savo draudima.
  3. paskoliniams esame suderine draudima su mokestine nauda - krepkites [email protected] . Tai legalu ir techiska - jums apsimokes
  4. O draudimas, imant paskola, reikalingas ne bankui, o jusu seimai, kad, jeigu kas atsitiks, jie nebutu isvarimo lauk. Tad mastote mano poziuriu saugiai savo seimai. As prideciau, kad draustumete ne tik paskolos emeja, bet ir kita sutuoktini kartu, nes jeigu vienam is jusu kas atsitiktu, kitam butu sunku.

2 Dainius, as nepykstu, tokiu raudonu veiduku pas mane nebuvoŠypsena as tik bandau pazvelgti siek tiek toliau i ateiti, panagrineti is esmes ir pasikliauti ne vien tik tokiais sausais paskaiciavimaisŠypsena pati kaip sakant baigusi ekonomika, formulytes irgi moku pritaikyti ir ivertinti kiek tai apsimoka. Aisku jei kada sugalvociau draustis ar kitaip taupyti pinigus, tada kur kas geriau viska isnagrineciau ir pasiskaiciuociau. Na plius nesu labai jau patiklus zmogus, kad uztektu vien pasakymo “pas mus draudziasi finansininkai”Šypsena

Zhulike, statauAlusAlusAlus, porink, kaip Tave isdure. O ERGO draudime mane drauge apdraude.

Butent, neprivalomas. reikia tik pasidereti… O del draudimosi vis svarstau, nes jei noriu palukanu lengvatos, reikia draustis pas juos… O man nepatinka, kai taip primeta… Ir galvoju vis dar

Stikle - tikrai galima surganizuoti ir kita draudima. Turim patirties ir su siuo banku.
Laima - sutinku, kad draudimo negalima pirkti "ant smugio". Mus klientai paprastai vaiko apie 6 menesius. Tai normalu, kad norite issiaiskinti ligi smulkmenu.
Bet kokiu atveju, net jeigu ir ne per draudima, sistemingus atidejimus pensijai reikia atideti bet kokia forma (banke, vertybiniuose popieriuose, kt), nes artejant demografinei krizei, tai bus musu pragyvenimo saltinis. Beje, o del nuvertejimo, juk investavimas tai i obligacijas, kurios atsveria infliacija.

kaip tai, kokia prasmė draust vaikus nuo traumų? Jei tarkim, susilaužys koją, tai gau kažkiek pinigų. O ar ppinigai nepravers?

aciprasau as cia truputi ne i tema, bet cia gal jau kazkokia manija prasidejo su tuo draudimu, ka tik paskambino man kaskokia babulencija ir kad usivede… Apakęs Cha cha mintinai turbut ismokus viska, bet kalba truko apie 10 min. prisistate is kazkokios draudimo kompanijos,pavadinima prasiau pakartoti du kartus, bet vistiek nesupratau Apakęs Baisu,na ir davai apie geras salygas pas juos… as jai dar bandziau pasakyti,kad praktiskai viska zinau, tai rupuze apsimete,kad negirdi Cha cha ir toliau, vietom uzsikirsdama, matyt dar nevisai atkalus, bet ten buvo tikrai ne automatas,o tikrai babulka kazkokia

Del vaiku draudimu nuo traumu. Sunus pries tris metus susilauze ranka per alkune. Trys savaites ligoninej,po tris savaites tris kartus reabilitacija Druskininkuose "Sauluteje"(nemokamai). Tada draudimas buvo 2000Lt -3 metai moketi. Draudimo suma skaiciavo nuo dvigubos, t.y nuo 4000Lt. Ismoka priskaiciavo 1200Lt, po pusmecio atsiemiau visa imoka -2000Lt.

2 Dainius butu koks privalomas draudimas, tai draustumeisi ir net negalvotum, o va kai gali pasirinkti, tai ir pradedi ieskoti visur galu ir kliuciuŠypsena ech, reiks rimtai pradedi rinkti info apie visuos tuos reikalus, kad atejus reikalo nebutu BaisuŠypsena

Laimai
Kreipkites - sutaupysite daug laiko, nes ant stalo turiu visus draudikus; be to, naudingai pasigincysime. Jeigu pamatysiu, kad draudimas jums neapsimoka - tikrai tiesiai tai pasakysiu pirmas. Pas mus zmones ateina antro, trečio poliso, ir kitiems pasako. Malonu, kai klausia "ar galima jus rekomenduoti". N. metu dirbau draudime ir gerai zinau, kad pardave jums draudima ir atia. Mes norime ne tik parduoti, bet padeti ir sutarties eigoje ir nelaimes atveju.

Dainius rase, kad klientai juos pavarineja 6 men. Mes su diedu tai apie metus galvojom, susirinkom simuliacijas is LD, Comersalyje, Ergo. Apsidraudem dvigubu Ergo. Kad draustis reikia- abejones nera, tik zmones dar isgasdinti , nepasitikintys, kas visai suprantama. Planuoju ir pati pabandyti dirbti draudeja, jei viskas isdegs- Bangieciams nuolaidos!LabasAlus

2 Dainius, na kai prireiks kreipsiuos, juk pati saves negaliu apdraustiŠypsena tik va pries diskutuojant reiktu tureti bent jau informacijos tuo klausimu siek tiek daugiau, nes kitaip mazai naudosŠypsena

O kodėl Aš nekaltas