Avalynės parduotuvės

Mažu tie Ecco i geri, ale dizainas tai Baisu… Gerai CHANEL apibūdino Gerai

ergnonomika plius dizainas

zinot ku, dejau as ant tu juozuku/joseph’u…gerai mano vyras pasake, kad durnos mes bobos ir ar ieskodamos rastume koki kvaili, kuris isispraustu i aukstakulnius ir lakstytu visa diena, netgi jei tai reiktu padaryti del moteru Cha cha Nekaltas o anksciau pirkdavau batus su apie 10 cm kablu…alia sakiau nu nacert, kai kraujagysles trukinet pradejo ant pedos, bo darbe ner lifto ir lakstai pirmyn atgal po n kartu per diena, tai daba nusipirkau lenkiskus uzraisomus, antri batai, kurie nepritryne kojos…o pirmieji buvo lietuviski, su katrais nuo pirmos apsiavimo dienos kaip basa laksciau ir klausimas ar uzaus man kas batus, kuriu kablas butu aukstesnis nei 3-5 cm. o pirkau Lilonijoj, pirmu rozu, tai ziuresim kaip bus, bet kol kas liuks, nes netrina…

As tai perku batus, kurie man patogus, o ne kurie kokiam tai dizaineriui graziai ziuris Cha cha Kaip ne viena pastebejot, tai dar pridursiu, kad ir VIVA batuose siais metais tie patys batai, kap ir praeitais Cha cha Anot Statkeviciu vaiko, mados LT ne su ziburiu nerasi. Ale kur cia ieskot, kai prekes tos pacios kiekvienais metais Nekaltas Apakęs

Bjauriausia tai, kad pas mus atvezhamos, atseit, sezono naujienos, kazhkodel yra neishparduoti pernai uzhsienyje kolekciju likuchiai.

man tai tos kolekcijos bala nemate, alia kad kainos pas mumi avalynes ir triapku, tai nu na…

paskutinius zieminius pirkau wallkinge per ispardavima, dar tik nesiosiu, tad del kokybes nezhinau, ale pamaciauuz gera kaina odinius, savo stiliaus ir ciupau Cha cha, bo neaisku kada vel patinkancius pamatysiu. pries tai urmo bazese buvau radus tokia skyle, kur naturalios odos batai, mano stiliaus ir kaina labai Gerai ale kazhkur ishsikele, nieks nezhino kur Žliumbia Ten pirkti zieminiai tris sezonus atlaike ir dar atlaikytu tiek, ale bishki pabodo, o ir radau man patinkancius kitus Drovuso visos danijos, step top’ai, tas pats wallkingas, zygio batai ir t.t. man visada didele tragedija. Gal kad mados visishkai dzin, as noriu savo stiliaus batu ir tiek, o ten kai uzheis kokia mada lieva, tai jokiu batu nenusipirksi Kandao ant kablu nemokeciau vaiksciot - niekad tokiu batu neturejau Nekaltas Cha cha

As Zieminius pirkau “Danijoj” atlaike 3 sezonus ir dar si prie prodos uzsiaut galesiu, zinoma mokejau ne viena 100, o kai gariunuose nusipirkau smailianosius uz sto, kad tureciau reikalui esant ka priderint tai i kluba varant kulnas nuluzo, o tokiu atveju jau niekam nenunesi kad pakeistu, o taisykloj juos dar labiau sugadino, zodziu pries Kanda O vyrui batus perkam kaip uztaikom, siaip nieko batu esam mate lietuviskoj parduotuvej “klumpaite” lyg taip ji vadinas. Kaip nelaukiu tos dienos, kai reiks ieskoti zieminiu batu Žliumbia

Nebloga parduotuve - Salamander, tik ten kainos nemazos.

O aš ant kablų niekur nespėju- nes judu vėžlio greičiu tada- kad nenusivožti… be to- ir Vyrassako- kad žemi gražiau- …Bet čia dėl to- kad tada už jį aukštesnė patampu Juokiasi

Paskutinius zieminius batus pirkau Dolitos ispardavimu parduotuveje uz puse kainos.Tikra oda, tikras kailis, kokybe GeraiO siaip girdejau, kad kas gyvena arciau Lenkijos sienos, vaziuoja ten apsipirkineti ir nusiperka kokybiska lenku gamybos fabrikine avaline.

praeitais metais rudeni nusipirkau batukus Zygio batuose demisezoninius. Per visa ziema i “remonciukus” sukisau apie 80 lt!!! Suplysho nesugryztamai! I zygio batus nebeuzeinu… Dolita ir Danija dar nespejau nusivilti… Va praeita savaite nusipirkau is Danijos baciukus - tikiuosi atlaikys. O jau kai ejau rinktis - suvokiau kad as tos “mados” nesuprantu - kazka su vidutiniu kulniuku nei su ziburiu nerasi - visi po 10 cm! Tik neisivaizduoju kaip per musu plikledzius su tokiais eiti nenusisukus sprando… Uzveza vieno stiliaus ir visa Lietuva vaiksto… Zodziu, nieko gero…

A, tai tu pasakyk, kokia tamstos kojike dydzio, ibo maniskiui su 46 dydziu nenupirkt nieko. Gerai, kad nelabai sunesioja. Taip, kaip dziaugiuos… NekaltasO pati tai - nors verk Žliumbia… Mano koja platoka, nors nera tokia jau didele - 39 ar 40 (priklausomai nuo platumo), todel Salamander man labai patinka, nes batai ten - ne is Italijos (kurpalis bent jau), o kiek platesni. Esu radus Salamander isparduotuve - ten buna paskutine pora, su labai menku broku, yra dydziu kas puse (pvz.40.5). Kai ka esu pirkus Danijoj, bet del kokybes - Nekaltas…,nes vienus esu ismetus, nes nesuremontavo. Turiu dolitiskus Cha cha batukus - nesioju, berods, 4 sezona, nes toki klasikiniai ir TIKRAI patogus - ne ant kulnuko. Ant kulnuko (tik iskilmiu progai) perku Drovus mazutese parduotuvikese ir sumoku po 60 Lt ir be gailescio ismetu, jei jie nusidevi (dazniausia nusidevi). Drauge, kurios koja 42 dydzio, siule batus siudintis pats batsiuvi - esu macius gamintus jo - neatskirsi nuo Rossi shmosi - o padaryti pagal jos koja. Tiesa, kaina Apakęs… Bet galu gale - jei batai ne 1 sezonui, tai kodel ne? Nekaltas

Nieko gero as apie ja negaliu pasakyt, pirkau batus , mokejau apie 500 lt ir ka…, po keliu pasivaiksciojimu atkrito padas Piktas tipo sutvarke garantiniu laikotarp ir vel tas pats Piktas, tai paskui pats susiradau apsiuvo kazkoks meistrelis, tai jau ramiai nesioju, bet daugiau as jau ten nesuksiu Ne

tai kad pas mus ir salamanderiu kokybe skiriasi nuo esanciu uzsienyje…

Pavaiksciojau po sniega ir man atkrito - suklijavo ir apsiuvo. Vaikscioju gal 3 metus…Ir laiko. O kokie patogus - kaip basa. Taip Gerai

o man Zygio batuose pirkti batai geri. Aisku, pries perkant Vyras visada itariai apziuri pada, kulna, vidu ir tik tada galiu pirkti jei patvirtina pirkima Juokiasi kol kas nei karto neapsirikau jo nuomone… Nekaltas Turguj viena kart pirkausi zieminius batus is naturalios odos uz 200Lt - fantastiniai batai buvo, tik viena beda po sezono - nepataisomai luzo padas Žliumbia man ju taip gaila buvo, tokie patogus… Bazej nieko pagal savo skoni nerandu pastoviai… O Vyras ten batus sau pirkosi naturalios odos, tai po 3metu tik nutryne baisiai - nesaugojo visai, jei rasciau tokius pat - vel nupirkciau, negaila butu 150Lt

š. tie Salamander batai. Turėjau ir dar tebeturiu tokius tipo mokasinus, prie kelnių dėvėjau, kol kartą kulną vidury gatvės pamečiau. Nunešiau taisyti, tai batsiuvys pasakė, kad slamander klabai daug batų taiso ir vių - lužę kulnai ir dar ten kažkas viduje. Atseit, firma garsi, bet nemoka batų kulnų daryt. Kas keisčiausia, kitą dieną draugė pasakė, kad ir jos Salamander batelių kulnas perpus perlūžo. Daugiau į tos firmos pusę nebežiūriu Ne

žieminius batus esu pirkusi Lilonijoj, tokius “su protu” - kulnas neaukštas, kaip tik mūsų žiemoms tinka. Nešiosiu jau gal 3 sezoną - batai kaip nauji GeraiKas dėl Gariūnų, tai kartą nusipirkau ten odinius lenkiškus batus - nešiojau labai ilgai ir buvo labai patogūs. Net išmest gaila buvo, bet kad jau estetinio vaizdo nekėlė Cha cha

As irgi esu Urmo bazes gerbeja. Visai geru ten galima nusipirkti ir kainos padorios. Dar pripazystu “Bata” ten irgi visai nieko batu galima rasti.