Avalynės parduotuvės

Step top, danija, zygio batai ir dar kelios parduotuves priklauso vienam ir tam paciam savininkui, todel galima rasti tuos pat batus Taip Sita dalyka tiksliai zinau Taip Todel jei uzeina kokia debiliska mada, tai visose parduotuvese vienodo tipo “kaliosus” uzveza. O man visai patinka kaune tokia parduotuve “batas”. Batukai lenkiski, bet visai neblogi. Dar Perku bazej, jei randu gamyklinius, tai ir kokybe visai normali.

kurie gavinami kaime prie Vilniaus iš visai gero popieriaus Cha cha

O tarp kitko lenkiški batai tikrai yra neblogi Šypsena

Vyras vyrisku kazkaip randa ir visai neblogu, naturalios odos, dailiai pasiutu… As turbut kokias 4-5 poras per savo gyvenima esu pirkusi ivairiems sezonams ir visi buvo nu tokie netike, kad dabar Gariunuose i batus net per klaida neziuriu. Gal nezinau, kur pirkti…

As tai irgi apsiriboju urmo baze, nes parduotuviniu naturalios odos (viduje ir isoreje) batu dabar neiperku… O zieminius su aukstu kabluku ir naturaliu kailiuku viduje tai jau trecia sezona nesiosiu… ir atrodo kaip nauji. O kiek pirkau is Danijos… tai labai greitai nusibaigdavo… buvo kad ir sezono neistempdavo. Sakiau reikia cekius issaugoti.

Nereikia ir kaimo Cha cha Viena garsi batu siuvykla siuna lietuviskus batus, o pakuoja i dezutes “made in Italy”, ir stuma uz Apakęs kaina, bet kokybe atrodo nebloga Šypsena

Vienus jau praeita sezona atnesiojau, tfu, tfu, tfu, ziuresim, kaip si atlaikys Taip

Norfoj bais čiotki batai. I pigūs Taip…, i ne odiniai…, i kojos prakaituoja Cha cha

Aha TaipIr paskui labai skaniai kvepia Niam niam Girtas

avalynę pirkt didžiausia kančia man Žliumbiaįvairiai perku…kur pamatau gražius ir patogius ir nebrangius…

Ne lietuvoj Ne nes cia beprotishki antkainiai, o kokybe Blogai, siaip Is italijos atsiveziau siam sezonui

Niablogu batu yr pardej “Dzhonata” Kaune Laisves al., Vilniuj Traku gatvej. Ten pirkau “Stonefly” firmos ir anei vienais nenusivyliau Girtas ir kitiems kam rekomendavau ir nusipirko, vaikscioja patenkyti TaipEcco aishku geros kokybes, bet tokie staramodni gan… Turiu ju zieminius, tai antra ziema nesiosiu… bet ten purvabridziai tokie…

Ecco, bet dizainas, tai nors pasikark vietoj. Dar Kaune ir pardavejas visas atleisciau… O elegantiskus tai paskutiniu metu - Dauksos g. yra tokia noname parduotuvike (uzrasas ant lango - Italiski, cekiski batai). Aplamai, matyt, neduota man laimes tobulu batu nusipirkti Liūdnas

As pati blogos patirties Step Top neturejau, bet pries pora metu mano grupioke pirko ten zieminius batukus, ir brangius dar be proto, apie 500 lt paliko. Pirma diena i paskaitas apsiave, is masinos lipo ir nuluzo kulnas… Nei verk nei juokis…

Moterai, dalinkitės patirčium i dėl vyriškų Flirtas…, bo rast gerus i už ne zverską kainą - bėda Taip… Anksčiau, tai pas niemcus šopindavaus Nekaltas

Niu ti tas pats Ecco Taip per ispardavimus Cha cha

Tik ecco. Maniskis spardesi, vos ikosejau, dabar atsidziaugti negali. Ech, mane pavydas juodas ima, kad vyrai i darba gali eiti su zemakulniais batais. O moteriai - tuoj statkeviciai ims rekti, kad su pusaukste pakulne vaiksto tik pusamzes bobos.

Na,vaikisku batukus perku tik vaiku salonuose,tenais cekiska avalyne.Ten pat ir nebloga suaugusiuju avalyne,bet pagyvenusioms tetulems Cha chaO dar Vilniuje tokia nebloga parduotuve netycia uztikau - visai nebrangias basutes vasara nusipirkau,parduove - Uzupio pradzioje.Ir kainos prieinamos Šypsena

o aš tai kai gimiau sena boba, tai jau tokia matyt ir mirsiu Cha cha bo ir pusamže tik retkarčiais išdrįstu patapt Cha cha

o koks išskirtinis gerų batų bruožas Nekaltas