Avalynės parduotuvės

Avalynės parduotuvės…

Vakar eidama pro šalį užėjau į vieną avalynės parduotuvę- neva naujos kolkcijos ir pan.Ir ką gi- matau kad ten stovi mano pernykščiai batai- vėl dvigubai kone brangesni…juo labiau kad jie tikrai ne pačios geriausios kokybės- nors kaina gan nemaža- 250 lt. Pamaniau kad daugiau tikrai toj parduotuvėj batų nepirksiu Ne- tai vat ir iškylo klausimas artėjant žiemai- kur perkate avalynę,? kur galima patikimiau bent jau sumokėjus pinigus- po vieno sezono neišmesti lauk…

Dazniausiai “Urmo bazej” arba “Zygio batuose” - jais dar neteko nusivilti, o ir kainos gan padorios ten Taip

o kur čia ta “urmo bazė”? Nekaltas

Tiesa sakant zieminius batukus as nusipirkau per ispardavima parduotuveje “Gino Rossi” (berods taip rasosi) oda+kailis, demesezoninius (kurie kainavo brangiau uz zieminius) pirkau “Step Top” tai labai greitai “apsinese” oda, kad ir kaip juos priziurejau - valiau, saugojau, purskiau su purskalu nuo dregmes ir pan. Ai, dar Kaune vienoj parduotuvej (nepamenu pavadinimo) pirkau juodus “kaliosiukus” vasarai - ale kai ne oda, tai ir nereikia ko tiketis - per menesi pradejo irti. Ech… O siaip tai cia labai jau daug pirkau beveik per metus… Apakęs Nekaltas Cha cha Taip

‘žygio batuose’ berods,labai dažnai buna- kad tokie patys batai ir ‘danijoj’… ir aplamai- kažkaip nera to pasirinkimo…Arba kainos žvėriškos-arba visi labai mandrus- arba aplamai nėra i ka žiūrėti…

…vailokai + kaliosai geriauisia avalyne musu platumose. o ir tarnauja kokiu 30 metu Taip Nekaltas

Paskutinius keletu metu uzeinu tik i Ecco, na dabar dar nosi daznai ikisu i Geox Europoj. Ne vienais is siu parduotuviu batais dar nenusivyliau, o ir kainuoja jie neypatingai daugiau nei zygiai, danijos ir kt., ypac jei itaikai i nuolaidas.

po rinkimu nieko nenustebčiau tokia ‘nauja mada’

blyn perejau cia kazkuria diena per parduotuves batuku ir vos neapsiverkiau. stovejau stovejau prie vienu, bet kaina kai KOSMARAS! labai daug del ju man aukoti reiktu Šypsena o siaip as perku kas man patinka visada, bet tai nereiskia, kad ju buna gera kokybe. kartais nuvilia tie italiski… man graziausi batukai dolitoj, gino rosi, republic.

Kaune Laimingas

Aš tai perku “Danijoj”, bet vis apsigaunu ir vis nepasimokau. Vieni batai suplyšo negyvai, kaip po pusnis pabraidžiau, kitų padas sulūžo, o dabar dar vieni tai lyg ir nieko, na bet laukiu kokio siurprizo ir iš jų Nekaltas

Pirkau keleta vasariniu bateliu “Danijoj”. Galiu pasakyti, kad ten parduodama avalyne vienam sezonui - Blogai

Niu cia tai teisybe, bet kazkuom apsiauti tai reikia tai ir renkies is to kas yra Taip nebent siuti pagal individualu uzsakyma Nekaltas

Va va, batai kone aktualiausia tema artejant saltajam sezonui Šypsena teko savaitgali pirkti batukus, o pasirinkimas tai jau Apakęs Smalianosiu nemegstu, buku irgi ne…vienas nervas po parduotuves vaiksciot. Bet vistiek nusipirkau vienus tokius uz labai padoria kaina, nur ir tikiuosi bent jau viena sezona atnesiot. PArduotuves pavadinimo neatsimenu, ji randasi Europos prekybos centre, antrame aukste, kur yra daug visko Šypsena

perku Danijoj arba StepTop. labiausiai teko nusivilt Dolita Blogai

Na nepykit merginos, bet turiu ne viena pora is ten Šypsena Zieminius jau trecia sezona nesiosiu, o vasariniai dvi vasaras atlaike ir dar kita galesiu aveti. Paskutiniu metu Danija nuvilia ne kokiu asortimentu

O kaip jūs žiūrit į Gariūnus? Nekaltas

žiūriu Taip nors išmest negaila Nekaltaso su mano atitinkamos formos koja, tai parduotuvėj tik nervus susigadinu Blogai nei vieni normalaus vaizdo netinka Blogai

aš ‘danija’ irgi visai nusivylus…ir vakarykštis atvejas butent tas- kad jau praejusiu metu išpardavimas vėl puikuojasi lentynose Blogai- be to- sprendžiant pagal kaina- tikrai gali apsigauti- ne taip jau pigu 250 mokėti už vėlesnius visiškus “kaliošus” praleidžiančius vandenį… KandaDabar man tik vienas klausmas- kaip atskirti gera avalynę nuo prastos…? Nekaltas