Automatas


Automatas

youtube.com/watch?v=OjEeAVKQEMQ

Atrodo nuo >> 2.0hdi pasikrautu malku. O gal tik taip atrod Girtas

absukos geros Gerai dalyvis ant kilimelio Taip

performance Pas mane pati yra 2.0 TDCI 4 kausai, irgi atrodo kad krautu, BET, Girtas 6 cilindrai yra 6vnt.

Kazkaip vistiek nesiziuri man dyzelis greziamas, pats kiek dyzeliu turejau, kai dugna minu nera taip smagu kai su benzu. Labiau man patinka kai benza grezi ir jis ant apsuku atsigauna, garsas geresnis pasigirsta, o dyzelis dusinasi ir reikia pavara mesti kita. Vel dabar benzina vadelioju po keliu salerku, tai dugna numinu jauciu 3 kart daugiau Šypsena

Mazai as vaziaves su 530d nebelabai pamenu. Bet 6 cil visalaika maloniau sita as un traktoriu jau isitikines Taip

Vyriausais CR abarotu nebebijo, ir tos apsukos beveik kaip benzino Šypsena

Gdi turi skaifa ? Ziema nufilmavau >> ant juoko permescuau

Nu tai as vazienjau su e60 525d, 730d nu tai nezinau man nepatinka vistiek, ekonomija valdo aisku, traukos uztenka, bet jai dugnais minti tai man benzinas daug maloniau.

vyriausias dabar elektra nukerpma NM ir istraukia iki AG maksimalkos ~4rpm. Paziurek visi siu dienu D yra greitasukai. NES norint kovoto pries benza neuztenka nedetonuojanciu degalu ir turbinos baru. Reikia daugiau. Mirkt

Kas cia per aparatC, akivaizdu kad ne britva Taip Cha chagaiDis: elektra valdo

Dugnais minti yr mopedas, dyzelis del salyginai malonaus ekonomisko riedejimo

kas rafio foto spejo istrint? Šypsena

Tai ka ir sakau, kad dyzeliai vaziuoja normalei, trauka ju irgi gera, bet pacio malonumo jausmas greziant dyzeli iki redlaino ir benzina tikrai skiriasi, kai net malonu buna pastacius i pavara laikyti benzina ant kokiu 4,5k apsuku, kad dagrezti iki pat 8k, ar kai zinai kad jau su kazkuo lengtiniausi vaziuoji 60 mieste antra pavara, kad iskarto minti galetum dugna, nu dyzelis to neduoda, bent jau man Šypsena

Traskalas BBC as netryniau Kanda

auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/mercedes_benz-s5 00/id-1762879?qt= Apkabinimas

Čia dar tik pirmas bėgis ant automato?

man tai kaip tik patinka, kad dyzelio nereikia sukt iki dugno tam ,kad vaziuotu…

vyriausias pas ka jau taip tie 8rpm eina?