Automatas

cia tikiuosi tik puse gazo spaudei, nes kitaip tai Nežinau

Ferrari 150° Italia - Formula 1™ nuo maziau 8-niu neina Cha cha

o jeigu uzforsuot 4.4 miegaliu gal gautus vescius Valio Apkabinimas

eclipse turejau redlainas nuo 8k buvo, apsukos iki 9,5k, su ta esu nemazai alaus laimejas ir siaip lazybu, kai antra pavara 130kmh eidavo paimti, pradzioj susigincyji ir isvadina melagiu tada sporini, sodini vargsa i masina parodai, kad yra kaip yra ir pasiemi ka pazadejo anas Cha cha ir M5 e39 sukdavosi iki 7k rpm be problemu, na nera visai 8krpm, bet ana ir taip eidavo, dar audike 2.2tq suko apsukas irgi gerai Šypsena

Kosmoz eik nusikabink kiaune, parsinešk vafli. Ir paiilsėk. Daugiau prisikalbėti nelabai jau eina.

na kai ant E39 M5 katalinau rpm nepiso proto, bet komfortas sudare pagrinda Taip

vyriausias mitsas 4 cilindru sukosi iki 9,5?

Dar apie tavo zmona nieko nesakiau, tai vietos dar yra Cha cha

Nu kosmoz yra kita tema, zmogus nusipirko slyva 4ltr dujinta, kur jau atrodo pasaulio galas ji yra, kol nevaziaves su normale masina. Duot reikia vaikui pasidziaugti ir tiek Mirkt

Kosmoz Pasakyk tu juk axujienas, dar yra mano vaikai.

kosmoz tu rimtai i dantis prasaisi Taip

Paerzint gingerio negaliu? Sakiau kazka apie jo artimuosius? Cha cha

4 cilindrai 16v, ant paneles buvo 9,5k apsuku, suko iki 8k drasei, ribotuvo isvis nebuvo, filtras keistas ir kazkas su kompu buvo daryta manau nes uzlinko po kokiu 8 men vazinejimo. Buvo galima sukti dugna tiek kiek variklis pats sukosi, niekas negesino jo, tokia jau is usa parejus, tai nezinau ka ten su ja dare Nekaltas ant laisvu salta irgi baisiai sunkiai dirbo, o nieko niekas nerado.

Kosmoz pamyžai?

vyriausias supratau. Dirbo prie ECU, MirktIrgi turėjau viena Maseju kuria nebuvo ribotuvo, Šypsena

Kalbek su mano ranka Gerai

Nustebęs niekad nepripazinsiu tavo ranku ir koju AS, keliau ir stumiau ir ATSAKau

Kosmoz sutarta, Nepamiršk atsakyti už žodžius

kosmoz dalbajob?

Nepamirsk issitraukt kusplaukius is tarpdanciu, kai zichei palaizai.