Auto.Banginiu Moderatorius Porsas

Yra klubų kur apie temos reikalingumą "sprendžia istorija"-kitaip sąkant-ten nėra moderatorių-pvz "30 plius" - galit ten savo "pasaulėžiūrą" apie tai kad karvės reikalingesnės ir dėstyt, o "autobanginiuose" daugelio dalyvių nuomone-ir dabar per daug tuščių ir beprasmiškų temų .

tai kaip įrodymą kad tema tikrai buvo iš durnų srities- pasidaryk "print screen"

Nereikia krastutinumu. Buvo ten toks geras moderatorius, ne prastesnis uz tave. Nuverte ji ir kitu neprieme uz tai toks ir bespridelas. Tamsteles moderavimo manau nepasiges banginiai. Paziurekite i IT kluba - didelis, masyvus, bet darba savo atlieka, nors tu manai, kad ten iskrypeliu or smth like that klubas.

Stalinas, Hitleris ir Saddamas taip dare tvarka vieniems patiko kitiems ne. Vienus garbina kitus ne. Tai ir cia tas pats Šypsena

neuzdyka tie banai tikrai Taip

Už ką turėčiau atsiprašyt. Už siauraprotiškumą zmogaus kuris įgijęs modero teises pasijautė visgaliu. Už jo asmeninius kompleksus? Ar už tai kad poršas interpretuoja mano žodžius taip kaip jam patinka.

geras moderas tas porsas, tik ji tr. reikia suprasti, bet kekvienam galvoti apie moderus, tai juk nelygis, anea!!! nes visi varo per banga nemastydami!!! reikia kuo greiciau informacija pasideti sau, …Taip

Zinom zinom kad ne už dyka. Uz tai kad nuomone kitokia nei modero. Ir uz tai kad forume lieka tik tai kas jam idomu Šypsena

porsai-kaip automecanika as tave zeurei gerbiu! Gerai mazai tokiu protinu zmoniu yra kurie taip masinu variklius suprastu Gerai respect Taip bet del tavo moderavimo tai…biski persistengi…be didelio reikalo banus dalini,temas rakini ir t.t jaj nesunku tai biski i viska atlaidziau ziurek ir pagalvok kokioj situacijoj bana det Mirkt nu ce mano tokia nuomone Šypsena

neviena mano tema istryne, teigdamas kad tokia yra. Nors tose temose atsakymo i man rupima klausima nebudavo. Jei forumas siukslynas, tai kam tada tokios temos kaip: ford megejai susivienikim !! - arteja sniegas ! arba ten p@N3V3Zy5 – kada gi tas sniegas?? ka dovanu gavot per kaledas??

Tavo temas ištryniau dvi-viena vadinosi-kas yra GTI??? kita - kas yra SDI???Nustebęs…o “šalia” jau gyvuojanti tema-kas yra TDI ??? - tu į ją negalėjei parašyti???

trini kazka. as buvau sukures tik apie gti, nes ziuriu tokiu temu netrini, kur galma nete biski paieskojus surast info (cia apie tdi tema as ). o mano klausima apie xenon balasta, koks tinka mano lemputem koks ne, istrynei. sakai kad jau buvo sneketa apie tai. as ir pries tai ir po to paziurejau visas apie xenon temas ir neradau atsakymo fakin. BILIBARDA KAZKOKIA. as siulau tau salnikus keist geriau, o ne prie kompo sedet.

O aš tau siūlau mokyti savo draugelius ir nenurodinėti man ką turėčiau daryti-tada aš nesakysiu kur turėtum eiti Mirkt
…o “BILIBARDA KAZKOKIA” gaunasi tada, kai kiekvienas dalyvis kiekvienu klausimu-kuria naują temą.
Yra tema apie Xenon faras-ten ir klausk kas domina.

porsai, cia linkas tau:
http://img230.imageshack.us/img230/6663/ty7io.gif
nothing personal Mirkt

pasiziurekim kas verkia-skundziasi…As jau senai uzejau i AB kluba,tik foto skyreli pazvalgau.Ne ta chebra…vaiku darzelisLabas,o Porschui,kaip solidaus amziaus vyrui,manau ne kas su anukais…sakyciau kantrus bicas yra.Sekmes

vat su shituo dalyku as 100% pritariu, ishvis, siulyciau padaryt, kad prirashius i tema daugiau nei 500 zinuciu (zinuciu skaiciu galima butu nustayt kokiu tai budu) reiketu rakint, arba istrynt… nes jeigu kas nors ir turi koki klausima, tai per pirmus 100 postu, dazniausiai viskas isaiskeja, o jeigu neisaiskeja per 500, tai toliau tikrai tik blevyzgos…

o tokios temos kaip minejo kolega tai ir sukelia didziausias blevyzgas…

idomumo delei paskaiciavau 21h autobanginiu kaip temos atrode pirmame puslapyje
ish 25 temu rodomu pirmame puslapyje 5 ish ju buvo "svarbios" tai penktadalis temu

suskaiciavau 13temu su daugiau kaip 1000 zinuciu ! dauguma vyrauje ~5000 zinuciu, viena net 32k zinuciu! ir kam to reikia?

taigi 25-5-13=7 zhinutes naujesnes kazkiek… tai kokios naudingos informacijos cia gali rasti?
esme tame, jeigu uzhdavei koki klausima, turi max 5min iki tol, kol tavo tema paskes floodo vandenynuose…

nusisneki berneliBlogaidabar kaip tik tema ilgai issilaiko pirmame puslapyje nes naujos temos atsiranda reciau- todel ir niekur “nepaskesta”

[quote]suskaiciavau 13temu su daugiau kaip 1000 zinuciu ! dauguma vyrauje ~5000 zinuciu, viena net 32k zinuciu! ir kam to reikia?
[/quote]
-o tau nedaeina??? “to reikia” tiem kurie tuos tukstancius zinuciu parase, ir jeigu i tema rasoma -ji reikalinga taip kad savo kvailus pamastymus gali pasilaikyti sau

Cia gal bus OT,bet paklausiu cia uz ka as pries 2 metus (o gal ir seniau ),gavau ban’a aB? Kai kadaise klausiau moderu,niekas nesiteike atsakyt Šypsena Tai gal jau laikas butu ji nuimt?

is prv zinuciu
Linksmybėsperspejimas irgi turi turet priezasty uz ka, gudruoli…

KiaulėUž foto forumo taisyklių pažeidimą-o ar tavo nuotraukoje buvo nuoga subinė ar nuogi papai-man nesvarbu.

Linksmybėstame ir esme kad ta taisykle kekvienas supras skirtingai o tik tu ponaiti atsirinksi kuris jas supranta “teisingai” t.y. pagal tave.

beje, labai idomu,cia tu pagal save ar pagal ka atsirinkineji, bet ir forumo taisyklese ir pats nekarta minejai kad temos kartotis negali, pvz jei yra viena tema apie "golf" tai kitos kurt negalima, bet dabar labai grazu atsivertus pirma psl AB Audi TYP 81/85 fanai.3 dalis ir po apacia AUDI fanatikai-žiedai valdo o dar pora temu zemiau AUDI 90, Coupe turetojai ir myletojai (TYP89) ir dar pora temu zemiau AUDI A4 nepucia vintiliatorius i priekini langa? (nepamirstam kad pvz "subirejo golfo guolis" temos naujos negali but, turi but klausiama temoje apie golf)

tai vat, taip idomiai siandien pabendravom, sunku su shalisku zmogum bendraut…