Auto.Banginiu Moderatorius Porsas

Blogai

gal mes nepasakosime apie tavo temas Mirkt

kad poršas megsta spynutes dažnai kabint tai nlb kam patinka, bet užtat į tvarka panašėja jau

kur karta i kelis metus sukuri ka nors panasaus, uz ka nepykciau jei ir bana gauciau, ir kai kas nors vos ne kasdien nusisneka ir varo ant kitu Mirkt skirk bisky Mirkt beje, mano tema ir buvo apie garbingumaMirkt nors jei tu to neskiri, tai gal susimastyk, kad banus gauni ne uz grazias akisLiežuvis

Blogai

Jo, mes su Skautas tai gyvai aptarėm.Skaitykit taisyklesCha cha

Tema užrakinta Taip o kad jis to nespėjo padaryti “pagal pirmą tavo pageidavimą”-tai gal atleisk jam Cha cha…jis turbūt ir be sėdėjimo prie kompo turi ką veikti Mirkt
O kad užbanino autorių-teisingai padarė nes tokia tema kuriama iš neturėjimo ka veiktiBlogai
ir bendrai-nera cia ko verkti- laikykites taisykliu,nerašinekit nesamoniu ir nebus reikalo triuksmauti>tvarka turi buti.

hmmmm tik kazkaip autoriuij banas ir porso zinute apie tai atsirado 2 dienom anksciau uz mano "pageidavima" tyngiu knistis bet garantuoju kad per tas 2dienas dar nekart jis buvo b+ uzsukes… ne cia esme - bet cia greiciausias pvz po ranka buves…

Ko jūs čia nervuojatės. gavau bana nes “Jeigu tau žmogaus ir pareiguno gaila mažiau negu karvės-tai savo “pasaulėžiūrą” gali reikšti čia-
http://www.biteplius.lt/lt/2club.welcome/161-=(1755405720
Policija yra sventa karve ir apie ja arba gerai arba banas

Ir dar. Kol čia rašiau gavau atsakymąŠypsena
“Savo išvedžiojimus pasilaikyk sau -jau sakiau-gali skūstis “adminams”- o aš tokių prietrankų su banditišku mąstymu čia nepakęsiu”
Va pasirodo pasidariau piretranka ir dar banditas. Kaip gerai kai esi adminas Šypsena nei teismo nei įstatymo, nei įspėjimo.

cia kaip ir politikoj Cha cha visiems neitiksi…o tokio kaip moderatoriaus yra darbas uz kuri nieko nemoka,uz kuri tenka kad ir dabar porsui laikyti spaudima is visoku nesusipratimu,jam ne tik reikia trinti visa bruda o tai tikrai ne 1min uzima…bet dar ir klausyti ir kolotis…lietuviai Ignoruoju tikri jusu metai Labas gal ir man kartais jo veiksmiai nesuprantami…bet nekysiu noses kur man nereikia…uzrakino tai uzrakino mano tema istryne tai istryne,argi pasaulio pabaiga ivyks ? rasiu kitur ko reikes…bet kam tie skandalai ? auto banginuose tikrai noreciau pabuti,bet per milijona temu ten neina suprasti kur kas vyksta…ir jei parasysi komentara po puses dienos jis bus paskendes…ten floodas nenormalus…kiek seniau budavo tai klubas apie Mašina o kalba apie ora… Cha cha

M_M ko putojies? gavai bana visiskai teisingai, ir epitetai kuo teisingiausi tamstai adresuoti buvo. dar per svelniai.

Tai gal pasikeiskit mielieji klubo pavadinima i mentai.banginiai, poršo.banginiai jei negalima net savo nuomonės reikšti. Jei moderatorius suipykes su savo sveiku protu, logika, jumoro jausmi ir pan tai nx is viso toks forumas. Neduok die kas ko paklaus. Tema iš karto užrakinta Šypsena juokinga

nu, su savo

[quote]sveiku protu, logika, jumoro jausmi ir pan
[/quote]
rasi daug bendraminciu kokiose lukiskese ar pravieniskese. sekmes. Labas

nevarykit ant Porso Piktas

mane tik nervina kad tas durnas temas rakina- trintų nx jas nors neterštų eterio

Kai aš ištrinu “durną temą” gana dažnai pasipila “kaltinimai” tipo-poršas trina įdomiais temas…o temos nėra ir įrodymų kad ji buvo beviltiška-irgi nėra…tai ką siūlai???Mirkt

A tai tu “pajuokaut” norėjei???Nustebęso aš galvojau kad tai tavo pasaulėžiūraNekaltasŠypsena…tada jokių problemų Nekaltas-viešai parašai toje pačioje temoje- kad tavo žinutė buvo tik kvailas ir nevykęs pokštas-ir skaitysim incidentą baigtu.Kai būsi pasiruošęs-rašyk į privatą…Mirkt

GeraiGeraiGeraiGeraiGerai

Kazkaip klubo taisyklese nemaciau irasu apie reikalavimus pasauleziurai, nuomonei ir humoro jausmui, taip, kad gerbiamasis poršas, apie žinutės naudinguma, pokšto nevykiškumą leiskite nuspresti istorijai, o kolkas as manau kad moderatorius tai robotas paskirtas tvarkyti foruma pagal taisykles, galbut su nedidele savo nuomones itaka, taciau dauguma dalyviu sutiktu, tamstele porsas savo nuomone isreiskia per ne lyg stipriai. galu gale ne visi yra gime apsisviete o ju "zudymas" nera gydymo metodas.

kas del "neidomiu temu" tai jos tikrai neidomios tai jos tikrai isnyks.

kam auto.banginiu forumas pasidare per didelis tai ko jus tikites? ikurkite kluba auto.profesionalai.iq.tik.per.150.ir.darbo.patirtis.virs.20.metu.su.au
kstuoju.mechanikos.isilavinimu.banginiai