aukos del moto...

aukos del moto…

Motociklo isigyjimas turbut yra didesnis ar mazesnis stresas jusu artimiesiems - tevams, draugams, zmonoms… Tikriausiai kiekvienam is jusu teko pravesti atitinkama smegenu plovimo sesija ir itikinti seimos narius, kad motas yra didziausia jusu svajone, kad mocas nera jau toks pavojingas, kaip, kad daugelis sneka ir pn.

Asmeniskai man ir gi su tam tikrom salygom teko sutikti…
Mano zmona is tu moteru kuriai technikos pasiekimai tokie, kaip masinos, o juo labiau baikai(dar iki siol nera sedejusi ant moto) yra tamsus tamsus miskas. Esme tame, kad ji ir turedama vairuotojo paz. su masina nesusisneka ne pro kur!!! Ilgai sedejau keleivio vietoje dantis sukandes ir stebejau, kaip lauzomas mano senukas NISSAN’as, kol galiausiai abiems kantrybe truko ir ji iskele salyga - vairuosiu tik tada, kai nupirksi man "automata". Na, o as, kaip ir daugelis normaliu vyru neapkenciu automatu… Vat tada ir leptelejau ta didziaja nesamone - "kai as isigysiu bika, tada galesim pirkti, kad ir automata…"

vat ir atejo ta diena…BaisuBaisuBaisu

ar yra teke aukoti jums ka nors del sio svento reikalo - MOTOCIKLO…???

Visada ka nors zadant verta gale prideti zodeli "gal". Cia panasiai kaip buna *Yra papildomu salygu Šypsena

Smegenu pudros gaunu kiekviena karta kai tik isvazineju is garazo, kad "buk atsargus ,nelakstyk…" ir t.t ir panasiai… o didziausia auka tai ta kuria ipilu i bakaCha cha

Na reikalas maždaug taip …
žmona - man reikėtu …
aš - Baisu
žmona - o kai tau reikia savo baikui …
aš - Nežinau gerai jau … (gal)
bet kai noriu važiuoti pavažinėti …tai prieš tai tiesiog Angelas
o kai pavažinėju tai Kietas

p.s.Juokiasi Juokiasi Juokiasi pokštai
(nors - v každoi šutke est dolia pravdi)
o jei rimtai dar prieš susipažinant buvau "motoligonis"taip kad žinojo ko tikėtis…nors mano Moterismoto atžvilgiu yra GeraiGeraiGeraiMyliu

Oi neklausk broli. As jau buvau panase tema uzvedes. Nelabai patarimai padejo. Paprasciausiai nieko nesakes nusipirkau ir kai suzinojo jau buvo pervelu. Neziurint i tai itikinejau, kad tai yra saugu.Ir buvo beveik patikejus,kol viena diena negryzau subintuotas. Dabar as jau jos niekaip neitikinsiu. Bet neziurint vazineju ir ketinu tai daryti toliau.Zinau viena, kad kai isvaziuoju zmona tikrai nesijaucia ramiai. Bet ka padarysi, kaip sakant "Life is a kekšė and you married one"Cha cha
Svarbiausia, kad jei pazadejai zmonai atsargiai vazineti ir nepagaut batono, tai pasisteng taip ir padaryt, tik gaila, kad ne visalaika tai nuo taves priklauso.

Tikra tiesa

as kai pradejau nuo mopedu taip daba jau senokai su 750cc motu vazineju Cha chaCha cha nors net a1 neturiu Šypsena bet vistiek 750cc gerai valit ir motina ir tevas nieko nesako nes niekad subintuotas negryzau tikriause

as kai nusipirkau, tai tevukai dar to nezinojo, ir dar menesi po to nezinojo. bet viena karta suzinojo, pasakiau pats Šypsena

bet tai kas is to…

kai man buvo 12 metoo, tevas viena diena nusiveze i garaza brolio, istrauke apdulkejusi vosxoda 2m ŠypsenaŠypsena,zverynu praveze taip kad net kepure pameciau…kvapo ilgai negalejau atgautBaisuBaisuBaisu(iki to tik su dviraciu lxstciau)Cha chaCha cha
sako :patiko? as axa…Cha chaCha chaCha cha
sako:kitamet i kaima nuvesim,galesi laxtyt…BaisuBaisuApakęsApakęs
as net zemes nesiakiau…nu kaip sake-taip padare, budamas 13 atsisedau,paaiskino kas ir kaip, pastume kad lengviau butu…nu vazevau 20metroo, sustojau …nukritau…Cha chaCha cha
poto kaip visi…MirktMirkt
nuo 92 islaikeu teises 16 metoo buvo galima, ir vazevau jau i vilno,oficialai, tevas buvo pries,bet as neklausiau…Cha chaCha chaCha cha

ir kokis gi 750cc? Kietas tai ka nuo kokiu 13 su 750 vazhineji ? Cha cha

apie mano vargsha urala motina net nezinojo ir suzinojo ne ish manes ir ne ish tevo, tevas kaip pats vazinejes motociklu neprieshtaravoCha chaCha chaCha cha bet kazkodel nemanau kad su tokiu moto gali atsitikti kas nors ziauraus, aisq jei nesisaugosi tai ir su rolikais uzsimushiCha chaCha chaCha cha shiaip tai geriausia taktika nusiperki, o po to pasakai, nes kitaip niekad nesutiks, jei neprijauciaMirkt

emka taigi tas 750…

Mano mama apalptu jei pamatytu kai jos sunus 15 ant vieno rato sukaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena
P.S MAMA nepyk juk motociklas didziausias stebuklas koki tik galima tureti.TaipTaip

teko daugybe laiko skirt irodinejimui artimiesiems, jog vazinetis su motociklu nera taip baisu, kaip kiemo bobutes pastoviai sneka…
tik wat kai nudribau, ne zodzio nepratariau Cha cha ir dariau viska, kad tik nepastebetu…Mirkt

blin isdavei mane 750cc o arkliu tik 26 liktais

Pries pirkdamas 1 mota su motina stiprai pykausi. Galu gale rystingai ji nusipirkau. 8 men laikiau ji pas drg salia savo garazo. Nes mama sake jai pamatys- sukapos kirviu. Spejoo neveltui. 2-tra diena sudauziau ir pats neblogai nusitarkavau. Praejo 4m situacija keiciasi. Ne karto ir pacia teko su motu kur nors nuvest ar parvest. Tipo: Karoli parvesk mane is sveciu, as su motu. Dzin paiimk su motu. Hebrai tada, palaukit varau motinele namo nuvesiu Tūsas Sia vasara pamate filmuota medziaga per Tv kaip Savanoriuose selom- nelabai patenkinta buvo. Viena galiu pasakyt, tai yra liga. Ir labai rimta. Bet ja manau reikia visiem bandyt issigydit iki savo atzalu atsiradimo.Labas
Vazinekim atsargiai!!!
Motomanai, kolegos, draugai- Vazinekit su aprangom ir stenkites pirkt jas kuo GERIAUSIAS! Nes kai ATA busim, musu "Zaislu" niekam nebereikes!

arba ne Cha cha

Hm, mano pirma patirtis tai kai buvo 6 metukai brolis dave pavaziuoti su "gazaviku", t.y. dviratis ereliukas su motorciku. Ir susirgauGirtas, liga tesiasi jau virs 30 metu, buvo ir griuvimuBaisu, 1975 metais su kiawle "viatka elektron" taip jobnijaus, kad 2 men praleidau ligoninej. Nuo tos dienos supratau, kad salmas yra butinas. Keletas pargriuvimu neatmuse noro vaziuoti, o mano vaikeliai tik ir praso "teti pravesk", dukra jau su dviratuku is antro auksto laiptais nuvaziuoja. Auga pamaina. Moteris mtomanija toleruoja, ir jai patinkaBučkis
Sis sezonas baigesi ne taip kaip norejosi, biski mane uzgavo blondine su raudonu auto, kaip tycia ta diena motinele parskrido is US, tikejosi, kad sutiksiu, skambyja klausia "kur Tu?", sakau, sorry, avarija su moto, tai jau buvo ajajaj, bet gerai, kad nei man nei motui ypatingu pazidimu nerastaCha cha

Kaip ir reikejo tiketis, pykausi su tevais, draugai vos ne psichu isvadindavo. Mazdaug po pusmecio tevai susitaike su neisvengiamu ir isigyjau savo Katia Apkabinimas. Tiesa, teko pazadeti, jog greitai nelakstysiu, neapleisiu mokslu ir siaip busiu super ultra gerietis. Stengiuosi. Kuri laika dar bijojo, kai isvaziuodavau, laukdavo manes sugriztant, bet dabar jau viskas ok. Viskam reikia laiko, artimuosius pradekit "ruosti" is anksto ir patikekit, tas ruosimas nebus malonus nei jums, nei artimiesiems Šypsena.