aukos del moto...

a as tevams dar nesakiau Mirkt, vazineju nuo rugpjucio, laikiau aikstelej, iseinu su masina iki aiksteles, masinoj apsirengiu atitinkama ruba tada vaziuoju, ziemai i garaza pastaciau tai raktus su savim veziojuos, buvo parkiu kai motina savo padangas vasarines i garaza padet norejo Cha cha. Ateis pavasaris, issilaikysiu teises tada pasakysiu, bus post factum ir nieko pakeist negales, aisq pus daug smegenu plovimo kaip tai pavojinga etc., bet ka padarysi.

jo, ash ir neisivaizduoju kaip artimiesiems sakysiu kad noriu A kategorija laikyt ir kad moco noriu. turbut ir post factum viskas bus. nes kai karta pamate mane mama vokiechiovkei tai labai nelaiminga buvo Ne
o kad zhinotu dar kad visa vasara ten praleidau…

Normalu. kad tevai pyksta kada vaikai perka moto. Mano tevai irgi labai pyko ir mama ruosesi kapoti mota su kirviu… O tevas pats su baiku jaunysteje vazinejo ir kaip supratau nemazai marozino, be to yra patyres skaudzia avarija, - situacija amzina, - automobilis is salutinio kelio.

DRIVE SAFE!

Moca isitaisiau palyginus velai. Ir ganetinai atsitiktinai Šypsena Iki tol jauciau susidomejima, bet nebuvo ypatingo poreikio Šypsena
Dabar jau metai kaip nevazineju (neskaitant poros kartu su dnepro Honda), tai baisiai neramu pasidaro, kai kas pravaziuoja pro sali Šypsena

Sveikas Darly. Kur dinges buvai? O gal paprasciausiai nepastebejau, kad rasai?

tas daiktas vadinosi ne gazavykas o MOTORUČKA MirktJuokiasi
p.s. o tu kartais ne iš VLN antakalnio ?

As is Zirmunkes ( prie Saltinelio 20 m gyvenau), po to Zveryne, daba LazdynaiLabas, bet su antakalniniais bendraudavom, ypac Dvarcioniu motoklube, buvo ir toks etapas gyvenimeCha cha

KLR - superCha chaCha cha
Dekui visiems uz pasisakymus - gera laika paturejau skaitydamasŠypsenaTaipGerai
Kaip Zilke sake, normalu, kad seima pergyvena - myli reiskia. To juk mums visiems ir reikiaLaimingasLaimingas Faktas, kad turim save saugoti.
Laukiu pavasario kada galesiu zmona pirma karta pravezti ant VFR’ciko. Atsimenu lygtai Darly rase, kad negalima pupites vezti pirma sezono menesi, kol igudziai neatsisviezins, kad nesugadinti pupites nepataisomaiJuokiasiJuokiasiJuokiasi ypac, kai pupyte yra tavo sakramentasMyliuMyliu

Kartais parasineju, bet pagrinde "priemimo" rezime sedziu Šypsena

man rodos, vok. sakramentum- prakeikimas

Daug vokisku keiksmazodziu susije su religija. Pvz., kruzifikskerl - kryzbernis Šypsena

YRA TAME TIESOS YRA…KietasKietasKietasCha chaCha chaCha cha

jo tokiu patarimu ir man netruksta, kartais pats kai nuo moco nulipi vakare prisimeni apie pasivazinejima ir pagalvoji eh siandien viskas baigesi gerai, o kaip bus rytoj, bet rytoj dazniausiai tokie klausimai jau nekvarsina galvos kai sedi ant moco.

Del moco pirkimo… Pries vestuves turejau Jawa, tai zmona kaip ir zinojo apie nesveika aistra, veliau pavyko itikint kad be japaskes mes toliau jau nebegalim gyventi…Taciau palaipsniui jos kantrybe senka, neikaip neitikinu kad mums ekonomiskai labai svarbu pakeisti moca i naujasni ir greitesni. Be to ji dar nezino, kad uzvakar uz 100 Lt nusipirkau vienkavalke senute, nezinau kam man jos reikia, bet nepirkti negalejauNekaltas

Geraikad niekas nieko rimto taip ir nepaaukojoGerai

na paukojau gal pora vakaru su AlusAlusAlusAlus ir Girtas chebra

jo, bet akivaizdziai nera jau taip paprasta tartis su zmonomis ar tetusiais… vieni slepia ir nerodo po pusmeti,NeNe kiti pasako jau pos factum,NustebęsNustebęs treciu teveliai kirviu sukapoti grasinasiKandaKanda… visi be isimties turbut papraso Dievulio apsaugot, pries mums lipat ant tos savo aistrosŠirdisŠirdis… aisku situacija visai kita, kai motociklas cioperinis ar endurinis - vis saugiau, nors del endurkes cia dar klausimas bendrai…
vienzo o mes ir toliau gyvenam, vaziujam, puoselejam ivairius planus, kaip cia dar ka isigyti, kur gauti bapkiu naujai padangai, salmui ar kombezui…
respect.KietasKietas

Prisiminiau kaj man nenupirko motorkes ziaurej pykau ant tewu Piktas bet kaj kaledu ryta ishpakawau dowana ir ziuriu rakteluis… tada atrode shakes kajp geraj ir tewaj auskinej bet kaj popraejo metaj ir del awariojos jau bajgia wiskas ishsiprest wel tewus ykalbineju kad manishki letas ir jau mazas… dabar kalbu su tewajs aoie 125 cc britwike… paziesim kejp bus… Mirkt

jo,galvojau,kad tik man vienam taip nesiseka su įtikinėjimu,bet žiūriu, kad visiem ne pyragai.Džiaugiuosi už jus visus,kad sėkmingai išlaikėt ‘skalavimo’ egzą,nes man šis etapas irgi jau eina į pabaigą.Bet rezultatas toks,-perki motą,turėsi ir man nupirkt auto.Taigi,kišenių tuštėjimo metas,o ką daryt jeigu aš net normaliai miegoti negaliu.
Nekaltas

NEGALIU BE MOTO!! VIENAS IS ARTIMIAUSIU LIKES DALYKU!!

wa wa…me pritaria Nustebęs