Audi 100 (perechadniakas) / A6

na ir prie ko cia mano kibiras? vat atsisestum i mano kibira tai tikrai daug ka pajustum Cha cha kaip pvz kiekviena akmenuka ir kiekviena siule. pazistu zmones kurie jau n metu vartoja C4 ir yra visiskai jomis patenkinti. pagal charakteri tarkim jis arciau keleiviu negu drivers caru ne taip kaip kokis bmw. tas Q ant tokios banduros nebeturi jokio smagumo.

beje ant C4 buwo s4 modelis o ne s6.

gali ir tik litru skirtis nuo daug ko priklauso

dėl MB nežinau
bet BMW visada geriau
tik tiek kad bmw quatro labai jau retas varintas
aš tik žinau kad tokių yra buvę bet gyvai nesu matęs
be to BMW yra bet kuriuo atveju krutesnė tačkė nei audi
bet man visvien labiau patinka audi
jų dizainas gražensi man nei bmw

nuo yra ir S6 nuo 97 metu pradėti gaminti tik nežinau ant kieno korpuso
ir S4 ant A4 korp[uso labai gražiai atrodo bet jie pradėti gaminti nuo 96 ar 97 metų tai kad dar ilgai neįperkami paprastam žmogeliui

siaip ziemai geriau. man pas bmw nepatinka ju palyginti mazos bagazines. siaip as megstu komforta ir stabiluma.

šiaip tai bmw sakyčiau sportivnos tačkės plačiajai visuomeniai daugmaž
o komfortas stabilumas tai sakyčiau koms nors mersas arba bmw 7 klasės o jei iš audinių tok koks A6 ar A8
bet tai brangios mašinos aiš tų pinigų jos vertos
bet ne man įkandamos

paciam parsivarius visai papigiai gaunas. ypac dabar is ES.

siaip rinkausi tarp MB ir Audi.

kaip liaudis sako: BMV skirtas kad butu patogu vairuot, MB, kad butu malonu buti vezamam gale.

Man reikia vokiskos kokybes ir komforto. O ziema musu rajoniniais keliais MB ir BMV labai jau pasisiukslina.

Siaip dar galvojau apie VW Phaeton (MB atitikmeni), bet brangoka ir nepraktiska.

Tu pats apsispersk, ko tu nori, nes nuo Audi A6 iki Phaetono kaina skiriasi 10kartu

Cia ne MB atitikmuo, cia atitikmuo A8, BMW 7 ir MB S klases…

siaip lyginau pagal isvaizda ir kaip jauciausi viduje.

Jei užtenka $ tai aišku imk s,bet nebūtinai s6 … Yra gi s4 dar

reikia 6. S6 varikliukas kaip standartas yra zveriukas. beto ir pakaba zema. nemaciau ir kvatrinio varianto.

maciau radviliskio turguje viena S6 2.5 TDI ir 103 kW
tai paskui galvojau ar cia tikra ar kazkas isidejo i S6 dizeli

kazkaip mazokas varikliukas S klasei. siaip man reikia benzino.

as ir pagalvojau kad mazokas ir kaskokia nesamone
nors A6 macaiu su 2.5 TDI ir 180 ag tai sakyciau visa normaliai tik tiek akd ta tacke ar ne 2000 metu buvo
tai kainike virs 10 k eur buvo

Bet S kalsei stabilei per mazas. siaip ten paprastai nemaziau kaip 3l stovi.

S4(C4) stovi 2.2T

Vazineju c4 2.8 quattro na kol kas tik geri atsiliepimai,apart to kad vagiama ir tautovezis,bet komfortu esu patenkintas p.s sviesus rekaras,sildomos sedynes,minkstai labai rieda ir kt…Mirkt

kaip su kuro sanaudom? stabilumas kelyje? kaip masina megsta greiti? kaip elgiasi ziema?

Kuro sanaudos 140 km/h manyciau 8-9l,120 nesivaziuoja Šypsenamiestas 11, vazinejau pries tai ziema su 2.6 quattro avantu visgi 2.8 yra mielesnis variklis aisq 2.6 varikliui oktanas 92 benzas o 2.8 95/98 as pilu 95 ultima,tad ziema dar su dabartine nevazinejau bet 2.6 paliko ispudi kaip su slikais vos ne per pusnis vaziavau aisq blokiruote daro savo jei jau klmpsti .

trasoje ivairius vingius gana malonu imti kur anksciau nedrysdavau kai kuriose vietose paspausti tai dabar tikrai smagu,stovi ji ant kelio,na per metus pakeiciau 5 auto: 5 bmw,scorpas,V 850,P 605, A 2.6 quattro,masinas kol kas man sita idealiausias variantas detaliu kainomis kt…
Mirkt