Atnaujinta paieška po forumus!

Atnaujinta paieška po forumus!

Sveiki, atnaujinta paieška po forumus.

Kas padaryta:

  • ieško vieno žodžio arba kelių žodžių junginio
  • randa mažiau bet tikslesnių rezultatų

Žinomi trūkumai:

  • laikinai neranda teksto temos antraštėje

Prašom naudotis ir informuoti apie rezultatus.

Na man patinka. Aciu bus lengviau ka nors surasti tokioje gausybeje temuGerai

man bent nesuveikė … Pavargęs bandau dar… Nekaltas

konkreciau, kas nesuveike?

f.y.i informacija atsinaujina kas 24 valandos, taip kad ka svieziai prirashet rasite per paieska tik rytoj!

Viskas ok dabar… Prieš tai kelis kartus "The page cannot be displayed" išmetė… Nekaltas

po tu vargu, kurie budavo anxciau, paieshka tikrai pagerejo Taip

Na va, kazkas pagaliau pakrypo geraja puse Laimingas

Pagaliau, kiek bandziau siandiena viskas OK.
Nors vienu metu galvojau kad uzsilenke, nes tiesiog pakibo puslapis.

Na paieska pasikeite… taciau dar nezinau ar tai yra geriau.
Pvz.: per viena diena prirasau daug postu. Sekancia diena visu diskutuotu temu neatsimenu (o kiekviena karta porai dienu ikelti i meniu irgi nesinori). Tada anksciau duodavau paieska pagal savo nicka ir ziuredavau kuriose temose buvo replyinta i mano postus tam tikra diena (nes nickas papuldavo i citatos bracketus ir susivirskindavo pieskos sistemoje). Dabar gi neliko datu, tai is tos paieskos ismestu gausybes temu nesuprasi nei kada replyino nei ar apskritai replyino.

Pastebejau toki dalyka kad nera taip. Nekaltas
Jeigu tema buvo sukurta pries keleta valandu paieska ja suranda, nereikia 24 val. atsinaujinimo.

Pagal koki kriteriju yra ishrushiuojamos temos, kuriose randama ieskomas zhodis ? Anskchiau buvo pagal data … O dabar ?

Niu, betruksta tik pilno loginiu operatoriu palaikymo bei galimybes ieskot pavadinimuose -)

Labai noretusi, kad paieskos rezultatuose rodytu kiek zinuciu parasyta temoje. Nes jeigu vos 3 zinutes - greiciausiai nieko gero nerasiu. O jeigu 500 zinuciu, gal but irgi neverta eiti…

Na paziuresim ar nors kiek pagerejo paieska Mirkt

[dF]

o man sian paieska forume neveikia Nustebęs
kai ieskau visoje bangoje, tada randa ir tame forume, kuriame man reikejo Nekaltas

Tai paieska veikia jei randa ten kur reikejo. Šypsena

Bugas paieskoje, data kuria rodo apie tema, gan "keistoka":
http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/461.45546.22…-=(205150
1860

70-01-01 gera data Cha cha

[dF]

panasu, kad si data is tiesu akmens amziaus - senos bangos palikuonis… paieska cia nekalta.

beje, jei zodi, ar israiska idesite tarp kabuciu - bus ieskoma tikslios israiskos. (atitinkamai ir greiciau rezultatus gausit, ir tikslensius)