Atnaujinta paieška po forumus!

Kokiu principu veikia paeiska? Gan daznai uzduodi raktini zodi, suranda keleta temu, tuose temose pradedi ieskoti to raktinio zodzio bet ten jo nera? Tai ka suranda paieska? Nekaltas

Kad suranda zodziu junginius tai labai saunuTaipGeraiGeraiGerai Ir zymiai geriau kad maziau randa ir tikslesnius rezultatus pateikiaTaip
Taciau vis dar yra vienas minusas. Tarkim as ieskau SIMS Superstar… aisku, kuo puikiausiai zinau, kad nuoroda is kur parsisiust ir t.t. yra "SIMS fanams" temoje, taciau ten tiek daug zinuciu, kad norint jas visas perziureti reiktu daugybes laiko… todel, tuoj pat reikalinga paieska… taciau si, suradus ta tema, man atskleidzia ne ta puslapi kuriame zinute yra su paminetais zodziais - "SIMS superstar", taciau atvercia pati pradini temos puslapiBlogai
Tas pats galioja visoms virs 500 (arba netgi 200) zinuciu turincioms temomsNekaltas
Arba butu galima padaryti, kaip dabar yra: "paieska tarp forumu", "paieska tarp dienorasciu", tai galetu buti "paieska tarp temu" + "paieska tarp zinuciu" (neiskaitant temos pav., nes irgi kartais nervina kai nori surasti kokia nors tema ir irasai koki zodi, o tau ismeta simtus rezultatu su visom temom, kuriu kokioj nors zinuteje buvo tas zodis panaudotas, nors jis visai neatitinka to ko ieskai)

Nesakau, kad iskart dabar pulkit perdarineti viska, taciau manau, kad ateiti vertetu apie tai pamastytLaimingas

Ech… miego labai noriu, tai mintys visiskai nesirisa. Tikiuosi supratot ka norejau pasakytDrovusGirtas

Kuo puikiausiai supratau tave, bet atsizvelgs dar netuoj Šypsena Ir siaip as zaidimuose ieskojau "Red Alert" Tai man ir simsus ismete ir splinter cell nu tipo ne tokius geimus kokius turejo ismest Cha cha

[dF]

galima pasiulyma? Cha cha as manau, butu labai naudinga, jei paieska butu ir tarp nuotrauku (pavadinimu ir zinuciu) ir nuorodu Cha cha ka manot?Šypsena

Siaip gal ir nieko pasiulymas, bet nemanau ar padaris toki dalyka Šypsena Ir siaip kam tu foto ieskot Šypsena

[dF]

arba nepaieska… o tarkim pagal lankytojus… kaip su temom… dalyvavo tokiose temose… sukure dar kazkokias temas…

o cia butu idejo tokias nuotraukas, nuorodas Šypsena

nzn nzn … nelimpa man tas jūsu atnaujinimas … bet jau man anksčiau paieška labiau tikdawo … Nerandu to, ką anksciau rasdvau be problemų. Datos išmėtytos wisiskai padrikai Baisu anyway …

o as zinauj tikslu temos pavadinima bet… irasau ji wisa o neranda nieka nes esu uzsiprenuraves ta tema…Liūdnas irasau tikslei o neranda… Liūdnas

http://www.banga.lt/admlt/sh.find?filter=231&pattern=aplank
pabandom nueiti į antrą temos puslapį… Ir kas gi gaunasi? - Šnipštas… Nekaltas

Viskas gerai, parode visas 109 temas(<pirmas 1-20 21-40 41-60 61-80 81-100 101-109 paskutinis), visus praejau ir visur buvo temos pagal paieska. Ar kazkas kitas turejo buti?

Chech… Matyt dar ir nuo laiko priklauso Cha cha. Dabar va katik pats pabandžiau - kuo puikiausiai veikia… Nekaltas. Stebuklai… Nekaltas Nežinau

Xmm dar galetu wape paieska uzdet

[quote]laurra rašė:
Taciau vis dar yra vienas minusas. Tarkim as ieskau SIMS Superstar… aisku, kuo puikiausiai zinau, kad nuoroda is kur parsisiust ir t.t. yra &quot;SIMS fanams&quot; temoje, taciau ten tiek daug zinuciu, kad norint jas visas perziureti reiktu daugybes laiko… todel, tuoj pat reikalinga paieska… taciau si, suradus ta tema, man atskleidzia ne ta puslapi kuriame zinute yra su paminetais zodziais - &quot;SIMS superstar&quot;, taciau atvercia pati pradini temos puslapiBlogai<…>
[/quote]

Ką tik susidūriau su tokia problema.Taip Ieškojau anekdoto - man rado 2 temas, kuriose paminėtas mano nurodytas žodžių rinkinys.Gerai Kad anekdotas yra tose temose ir šiaip galėjau numanyti.Taip

Bet vienoje yra 6920 žinučių, o kitoje - 10931…Baisu

Oops.Cha cha

Nuoroda į konkretų puslapį tikrai praverstų.TaipGerai

ash ty skirtumo nemataw, man kajp buwo tajp yr Cha chaLabas

Kazkokios nesamones su paieska, paleidziu per paieska Linksmybese zodzius &quot;Jei esi kareivis&quot;, suranda temas kuriu jau seniai, nera jos istrintos, tokios kaip &quot;Top 1&quot; , &quot;!!! Geras ANEKDOTAS !!! &quot;
Galit patys pabandyti :
http://www.banga.lt/admlt/sh.find?pattern=Jei+esi+kareivis&filter=
234.481&sbm.x=40&sbm.y=4