Atgal prie masinu

Tai, kaip ir fine. Cha cha Man irgi Mini atrodo ne geriausias pasirinkimas, bet tas bent jau važiuoja linksmai ir vertę laiko. Ta prasme, čia automobilistų forumas, apie ką daugiau diskutuoti? Apie Raplio užpakalius, o visais kitais atvejais tolerantiškai pasakyti “you have your own reasons”? Cha cha

Auri, na, taip jei jau automobiliųforumistiškai pažiūrėjus, tai Audi išsirinkai NekaltasTai verta kur kas platesnės diskusijos nei ultramažalitražkių pirkėjų pasirinkimo motyvai.

Yož, mane pradeda šiek tiek veikti tas “išsirinkai Audi”, nes Audi tai ne Automobilisto automobilis. Cha cha Kokios tu diskusijos nori, priežastys lyg ir aukščiau yra, o ir tas ne Automobilisto automobilis prakruštų turbūt 9 ir 10 sutinkamų gatvėse tiek pagreičiu, tiek tiek malonumu vairuoti (žinoma, ne slalomo trasoje). Na, tai paplėtokim diskusiją toliau. Cha cha Tik ar tu turėsi, ką plėtoti, išbandei nuosekliai tą ne Automobilių forumo automobilį ir jo konkurentus pats savomis rankomis? Gali man jo pliusus ir minusus, kaip tikras automobilistas surašyti? Cha cha

kai jau reik susikaupt sakai eik prisesk ant kaladuko Cha chaBet aprasymas toks grynai taikant veganams,sveikos gyvensenos propaguotojams,gamtos zmonems Cha cha kaina tai tokia papigiai sakyciau Gerai

tai jie ir yra tiksline auditorija, ar kazkuris is jusu jau uzsisake ? Cha cha

Auri, nesu begemoto target kastomėris UfffBeje, tas “išsirinkai Audi” ir turi tave veikti, nes… nu, pats supranti UfffAišku, tau važinėt, bet turi suprasti, kad iš bimmerio į olimpiadą minus vienas persėst automobilistų forumu save vadinančioje erdvėje yra tolygu tam tikrai masei kritinio srauto KietasP.S. Pastebiu, kad tau kartais pramuša tas “aš turiu trim luitais aukso daugiau, todėl mano nuomonė geresnė” sindromas ir nesusilaikai. P.P.S. Kaip tikru automobilistu save laikantis galiu pasakyti, kad Audi Q7 dizaino prasme yra didelė dėžė ant ratų, kad ir kokia apdaila bebandytum tai pataisyt, kas savaime eliminuoja bet kokių techninių pranašumų svarbą ir esmę Ufff

Ne, nesuprantu, kas turi veikti? Supranti, Yož, vat tas ir atskiria šiek tiek vyrus, nuo vaikiškai kategoriškų berniukų, kurie bijo “ką žmonės pasakys”, sprendimų prėmėjus savo galva ir tik sekėjus. Vat paimkim tave - tu kalbi apie tai, ko nei bandei, nei supranti. Cha chaPersėdo iš BMW į Audi - nu koks ne automobilistas. Nesvarbu, kad Audi turi geresnį variklį, žymiai geresnius stabdžius, geresnę pakabą, informatyvesnį vairą, nenyra nosimi stabdant, o greitus posūkius ima žvitriau, nei mano turėtas BMW. Cha cha Nesiskaito, ane? Okay, kad tau būtų objektyvų, BMW pakaba dirba šiek tiek rafinuočiau (na, ratai mažesni) ir Audi ilguose greituose posūkiuose svyra nemaloniai (vat čia ir pasireiškia variklis buferyje). Na, tai kur daugiau automobilio pagal šiuos parametrus? Cha chaIr ne aukso luitai čia pramuša, o tai, kad žmogus, nesuprantantis apie ką kalbą, nes nelygino konkrečių produktų, bando gydyti tą, kuris tai darė. Ir kas juokingiausia, jis remiasi kuo? Ogi stereotipais. Cha cha Na ir privalau paklausti, gal tu netyčia automobilistas gėjus estetas, jei tau išvaizda taip eliminuoja bet kokių techninių pranašumų svarbą? Cha cha Na ir pabaigai, aš priimu savo sprendimus, ir tau nebūtina jiems pritarti, nes man to pritarimo nereikia. Cha cha Tiesiog įsivertink, kad tu nesuvoki nei mano poreikių, nei turi realių argumentų kalbėti apie tokius pasirinkimus. Mirkt

Šitas neblogas. Kozerinis. Gerai Cha cha

demotyvacijos.tv3.lt/media/demotivators/demotyvacija.lt_Kuo-pa nasus-Audi-ir-Jonines-Didelis-lauzas_152329142849.jpg

nors ir audi80, kad tik ne ibb.co/kWQPPJ Žliumbia

Nu bet enyvej, smagu per pilnati ant bangos Gerai. Rafis su savo uzpakaline statistika, ir Auris, niekaip nebaigia apgint savo pozicijos autounion atzvilgiu.

Ką čia gint, čia nebent iš senos pagarbos Yožui su juo “diskutuoju”. Cha cha O šiaip tai… Cha cha

Kokie mokslininkai nustate, kad bmw erzina aplinkinius, o audi ne? Šypsena

O tam nustatymui reikia mokslininkų? Asmeninės patirties neužtenka? Cha cha

Ka tiek man, turbut tiek ir Yozui kiek kitaip atrodo. Cha cha Siaip juodziausi gnydos keliuose danziausiai su skodom (butent skodom) pasitaiko… nervuoti, arsus. Poto tajuotu botanikai… , o bmw isvis niekuo nekliuna. Šypsena

Tiesa, aš tų man kažką bandančių įrodyti ponulių visada norėjau paklausti, ką jūs vairuojate? Cha cha na ir sužinojęs tikrai rasiu klausimų, kodėl ne tą arba aną bei argumentų, kokią nesąmonę išsirinkot Cha cha nenorit pažaist tokio žaidimo?

aciu Gianni

Aš ne apie tą erzinimą. Aš apie tai, kad Audi atrodo pigiau ir paprasčiau. Aš esu dirbantis vadovas, man su tuo auto važinėti kasdien ir tikrai nėra poreikio erzinti aplinkinių, klientų ir pan., anyway, tai nebuvo esminis argumentas. Cha cha

Dzhiani, nesuabsoliutinam visu skodos vairuotoju, gerai!

Eikt su Auriu žaist kas ką vairuoja. Įdomu ir man ko dar čia ant bangos yra be bmw ir mb Cha cha