Atgal prie masinu

tai svori pinigais matuok Cha cha

Aš labiau linkęs įprastesniu wheelbase parametru remtis. Cha cha

jeigu svori pinigais matuot tai mini jau golfo klase, ir neprasto.

Jei F500 svorį pinigais pamatuosi? Kas tada gaunasi? Kiniško motorolerio lygio technologijos ir važiavimo kokybė gražiame pavidale ir už madingai nemažus pinigus? Cha cha

Nors aš subjektyvus gal. Cha cha Tiesiog man tas modelis stiprią antipatiją įvarė per eilę matų kartas nuo karto su juo važinėjant. Cha cha

Auris’o gyvenimo tragedija kaip naktibledasTM - anas irgi gimes su volosipiedu lakstyt, bet Tojotas vadelioja Nežinau

Auri, paliube bedraklasis vw up geriau.

Ne tragedija, bet antipatija tai stipri. Bet čia pačiam automobiliui, o ne juos vairuojantiems. CityBee draiveriai man patinka, nestabdo, laksto kaip nuplyšę. Cha cha Žinoma, patinka, kol blaivūs. Cha cha

Gianni, paliube, net neabejoju. Cha cha

Yra dar geresnis variantas skoda citigo Mirkt

Toks vaizdas, kad susireikšminę skonio neturintys paršai susirinkę kritikuoja A+ segmento Mašina… Tipo, kodėl ne kaip Golf 9 atrodo, važiuoja ir telpa? Ufff

… o kainuoja, kaip. Cha cha

Cha cha kaina uz kelma toga.lt/lithuanian/visi-produktai/kategorijos/baldai/chairs -benches/kaladukas-nenuzievintas.html

Kaladukas pagamintas is azuolo Šypsena bet siaip 10 balu uz isradinguma.

idomu kiek kaladuku parduota… kosmosas

Auri, o kiek kainuoja tavo laikrodis? O pliažankės? O kokia abalia programytia? O dar daug kas nors? Ufff

Tai, pagal tave, daug mokėti už Š yra okay? Cha cha dėl stiliuko Cha cha

Ir kad jau domiesi, laikrodis ant rankos šiuo metu - 150, pleženkės - 30, programytė tik viena pirkta - 20 lyg ir kainavo. Cha cha tai? Cha cha

Kyla įtampa ant ab antra diena. Pats laikas kokiai kandžiai diskusijai su min 200 komentarų Cha cha

Auri, man px, kiek už ką tu moki, tiesiog žinau, kad tu “have Your own reasons”, ne? Tai kodėl tuomet kvestionuojami kitų sprendimai ties Cinquecento Nuova? Man, pvz., bauda yra Mini bet kurioje modifikacijoje, bet nepeikiu tų visų stilingų merginų, dizainerių ir kitų pedikų, kurie savo noru atiduoda sąlyginai didelius pinigus ir po to kankinasi su ta tarka vien dėl įvaizdžio. Kiekvienas savaip iš proto eina Kietas