Astralinio kūno atsiskyrimas...

Kad sapnuose labai dažnai galiu sukaupęs valią netgi paveikti aplinklą savo mintimi. Bet tai manau sapnas, tiesiog pavyksta išlaisvinti mintį.

Labai idomu, pateik pavyzdi, kokius jausmus tau suteikia tavo islaisvinta valia.

Hm… Nežinau kaip yra, bet aš kartais tarsi suvokiu (suprantu), jog sapnuoju ir tuomet galiu pakreipti sapno eigą norima linkme. Pvyzdžiui padarau kokią nors "nesąmonę" kokios realybėj niekad nepadaryčiau. Tarkim imu skraidyti ar pan. Tik dabar tiksliai neatsimenu aplinkos… Bet nemanau, jog ji buvo panaši į tikrą Ne

dauguma punktu atitinka.vadinasi, mano astalinis kunas buvo atsiskyres?ohoho…Apakęs

Ta karta, apie kuri pasakojau anksciau, medziai buvo visai kitokie ir skridau rodos ne is trecio, bet is zymiai aukstesnio auksto. beje ir namas atrode kitoks nei istikruju. Bet intuityviai zinau, jog ten buvo mano namas. Manau, jog energetiniu kunu kildamas pastebi energetiskai paveiktus daiktus galbut net ir zmones. gal specialiai paruosta kelione kiek kitaip vyksta nei sapno metu, bet esme ta pati.

Beje, galetum padaryti tai, ko tikroveje neisdristum- koki nors reiksminga tau paciai dalyka. Sekmes Mirkt

O kurie butent atitinka?

Tiesiog savo mintimi valia sapnuojant galiu paveikti žmones įvykius. Ir t.t… Bet čia aš kalbu apie dažnesnius sapnus. Ir tai pavyksta nedažnai.

O buvo vienas įpatingas sapnas. Tik galbūt ir buvo atsikyrymai astralinio Kūno. Bet įvardinti sapną kaip vien tik Astralinio kuno atsiskyrimas netenka prasmės. Nes tas sapnas buvo tikrai įpatingas.

Manau angliškai tai būtų Out of Body Experience (OBE) arba Astral projection arba Lucid dreaming. Šie terminai nusako praktiškai tą pačią patirtį, tačiau yra sukurti skirtingo požiūrio į šį reiškinį žmonių (Parapsichologai, Okultistai, Psichologai).

Tema LABAI įdomi ir tikrai verta diskusijų. Įdomu išgirsti, kam ką teko patirti, ar kas tai praktikuoja sąmoningai. Pats domiuosi, šį tą bandžiau, nežinau, kiek sėkminga mano patirtis ir ar tai nebuvo sapnai (Buvau atsiradęs savo kambary, buvau ir mieste).

Mano požiūriu "astralinio kūno atsiskyrimas" - ne pats priimtiniausias terminas pagal prasmę. Gal greičiau astralinė projekcija (sąmonė/savęs suvokimas persikelia į astralinę plokštumą (nesijuokit, paskaitykit geriau, jei domina Mirkt). Esu labiau linkęs į okultistų požiūrį, nes terminas Lucid dreaming (turbūt - sąmoningas sapnas) ir jį sugalvoję psichologai nelabai paaiškina šio reiškinio priežastį (jie sako, kad tai - tik smegenų veiklos pasekmė).

Jei kalbu neaiškiai, pora nuorodų:
http://www.crystalinks.com/astral.html
http://www.geocities.com/octanolboy/do_obe.zip (gera knyga, okultinio požiūrio)

Dėl to laikino paralyžiaus tai kiek teko skaityt, tai retas atvejis, aiškinama lyg kaip užstrigimas tarp eterinio ir fizinio kūnų.

Būtų įdomu išgirsti dar patirčių Šypsena

Na ir užstrigimas buvo kelis kartus - atsibundi, o visiškai kūno nevaldai ir tox labai bjaurus jausmas (nenorėčiau net rašyt). Po kelių minučių, atsipalaidavus, grįžti į kūną.
Valdomi pasiskraidymai tai fain Laimingas bet užstrigti niekam nelinkiu - sugadinta nuotaika visai dienai :confused:

Taip, del temos pavadinimo tu teisus. bet rasiau visiems suprantamesniu terminu… Va, o taves noreciau paprasyciau papasakoti, ka esi patyres.

Dėkui Gėlė Hm… Bet retai pasitaiko, kad imu valdyti savo sapną. Jau gan seniai taip buvo, o pastaruoju metu iš vis neatsimenu sapnų Nustebęs Beje, turiu klausimą - ar įmanoma paveikti kitus žmones, kuriuos sutinki per tą tarkim ypatingą sapną? Jei jiems ką nors pasakysi ir/ar padarysi ar tai kaip nors atsilieps tikrovėje? Teko skaityti tokį nutikimą, kad žmona laukė savo vyro, o jis tuo metu žvejojo. Per sapną ji nuskrido į savo vyro valtį, apkabino ir pabučiavo jį, o tada grįžo atgal. Kaip bebūtų keista, vyras viską pajuto, o žmona tiksliai galėjo nupasakot kaip atrodė valtis ir moterį netgi matė vienas ta pačia valtim plaukęs žmogus… Atrodo kažkas iš fantastikos srities Nekaltas Įdomu ar tai susiję su astralinio kūno atskyrimu… Angelas

Na, teoriskai tai imanoma. As taip pat esu skaiciusi, jog Sielos atsiskyrimo metu zmogus galedamas valdyti padeti nuskrenda tarkim i draugo kambari ir jis gali ji pajausti, galbut uzuosti, bet kad isgirsti- abejoju. O del tikroves- tai visos tavo keliones jau yra pasiekimai. Beje, ar zinojai, jog kai labai nori, jog tai ivyktu- nesiseka, siai kelionei tereikia tik atsipalaiduoti… sekmesMirkt

idomu kodel zmones pasisake kad yra tai patyre daugiau nieko taip ir nepasako ? Man si tema labai idomi… Pasakykit ka patyret kuno atsiskirimo metu ar to siekete specialiai. ir dar pasakykit kaip tai daret ir ka jutot butent proceso metu - atsiskirimo ir sugrizimo i kuna… jei kazkas sake kad karta bande ir daugiau nebandys, negi tai taip nesaugu !?

Šiaip daug patirties neturiu, bandžiau šia busena pasiekti dviem budais - per sapna ir per hm… transa Cha cha
Norint "atsibusti" sapne, t.y. suvokti, kad sapnuoji, rekomenduojama nagrineti savo sapnus ir rasti bendrumu. Po to ir tikroveje iprasti daryti "tikrumo testus" t.y. ieškoti tu pastebetu dalyku gyvenime. Pvz. pastebejau, kad laikas mano sapnuose sutrikes, t.y. galiu pasižiureti i laikrodi - rodo viena laika, o po akimirkos jau kita. Tada iprantu dienos metu i laikrodi žiureti 2 kartus ir ivertint - sapnuoju ar ne Laimingas. Taip ir nutiko… Sapne pasižiurejau i laikrodi ir keistas jausmas persmelke, supratau, kad sapnuoju, smulkmenas rašyt užimtu daug vietos Šypsena
O per transa… taip dorai ir nepavyko. Viena kart tik ryte nepilnai pabudus ir vel mingant pavyko trumpam… atsidurt savo kambary pakibus prie lubu, bet saves lovoj nemaciau. Velniai žino, gal cia tik sapnavau taip. Tai va.

P.S. Šios žinutės nepavyko prieš dieną parašyt, gal banga streikuoja…

o gal kas ir RV (Remote Viewing) bandes ? t.y. matymas per atstuma. Pvz prieki sedi kazkas su nuotrauka rankose o tu gali apibudint kas toi nuotraukoi yra. Ne visiskai konkrechiai bet spalvas, formas ir t.t.

Pagal tai kaip rašoma knygoje "PSI protokolai" nemanau, kad tai greit pasiekiama… Ir turbūt nuo įgimtų savybiu labai priklauso, kurias turi 1proc. Bet bangiečių daug, tai prašom pasireikšti tą 1 proc. Laimingas

na nemanau kad tam reikia daugiau negu obe… nors gal… Pats obe faktas yra labiau neitiketinas bent jau man :confused: Atsiskirt nuo savo kuno… hm…
Nekaltas

Esu tai patyres pries daug metu. Tai labai padejo suprasti, kad yra ne tik materiali realybe. Siaubingai nesinorejo pasinerti atgal i mesiska kuna, bet pagailo artimuju zmoniu sielvarto. Sugrizes pora valandu drebejau is siaubingos baimes.Baisu

Nors nesinori grįžti, bet sugrižus čia irgi labai gerai būti…nenorėčiau ilgiau nei reikia pasilikti anapus-per daug viskas saldu arba perdaug kartu kartais.

blackas ir m7263 papasakokit kokiu budu tai pavyko padaryt, ar miegant ar specialiai, per transa ? beto, m7263 kodel drebejai is baimes ? papasakokit kaip tiksliai tai atlikot… thnx
Laimingas