Astralinio kūno atsiskyrimas...

Tiems kurie norėtų astralinių kelionių, rekomenduoju paskaityti:
WWW.VODAO.COM Toliau ; periodika; toliau slenkat žemyn iki publikacijų ir susirandat " Astral ili svet " ir į sveikatą Skaitau
Ir šiaip šiam tinklapyje daug informacijos apie kitokį pasaulį.
Verta aplankyti.Vau!

Nemanau, kad tai teisingas požiūris - tikėti tik tuo, ką pats pamatei. Visų pirma, gal matei sapną ar haliucinaciją kokią. Antra, tikrai daug ko nematei ir nepamatysi niekad. Matei Antarktidą savo akimis? Ne? Na, turbūt ir netiki jog ji egzistuoja. Matei savo akimis, kad Žemė apvali? Ne? Tai ji tau turbūt tik juoda ir tarp dantų traška…
Negi tu tikrai netiki niekuo, išskyrus savais išfiltruotais pojūčiais? Tuomet turbūt neverta skaityti knygų, žiūrėti TV ar aplamai bendrauti…

Perskaičius tokius žodžius kažkodėl kilo tokia asociacija (tik pakeičiau porą žodžių):
“kreipiuosi tiesiai, pim’pale tu, baik man paskoti, imk ir pasistok. cia, dabar, pries mano akis. ka, negali? ak taip taip, anksciau galejai, dabar negaluoji, blogos auros, uzgerei cia pries savaite, depresija…plius as bukas niekaip negaliu suprasti ir patiketi”
O jei jis nesistoja, tai ką reiškia? Jo nėra, ar nepajėgi jo valdyti? Anot tavęs - jo tiesiog nėra.

Tipo, ištark bet kokią nesąmonę ir būtinai ji įsikūnys, jei prieš tai nebuvo?

Atsargiau su žodžiais - jie gali materializuotis.

Abejoju ar galima žaisti tokias dalykais. Nekaltas

Barako laikais esu daug domėjęsis astralinėm kelionėm, bandžiau pora kartų, bet nepavyko man atsiskirti, akys pradėjo drebėti, kūno jau nejaučiau(paskiau internete paskaičiau, kad buvau ties riba), bet nepakilau. Tai buvo pirmas bandymas, antras nepavyko visai, mat aplinka barake ne itin tam palanki Juokiasi
Dabar va paskaičiau, atsiminiau, galbūt reiktų papraktikuoti daugiau, jaučiu sugebėčiau:/ Tik manęs neapleidžia mintis, jog neįmanoma pamatyti nematytų vietų, kaip sapne… Vien tik dėl to labai vilioja pabandyti, tarkim numesti 10 monetų nematų, astralo metu pažiūrėti, kaip jos išsidėstę ir po kelionės patikrinti visa tai. Jei nematysi, vadinas nieko čia gero, eilinis sąmoningas sąpnas, kuriuos mes patiriam pastoviai…

Sveiki, gal kas nors praktikuoja astralinio kuno atsiskyrima? Galbut jums netycia yra pavyke, tarkim sapno metu?

na, galbut papasakosiu kokie pozymiai, kad jus jau ten esate buve: (Visa tai gali vykti visiskai atsipalaidavus, t.y. miegant arba spcialiai to siekiant)

  1. patiriate purtyma arba stumtelejima
  2. jauciama vibracija visame kune
  3. girdimi garsai- zyzimas, krebzdejimas
  4. patyriamas supimas ir kiti judesiai, galbut, jus kazkas pasuko( sapno metu)
  5. patiriamas paralyzius
  6. sapne skraidoma (kartais galima valdyti skraidymo kryptis)
  7. juntamas lietimas, pakelimas i ora
  8. jauciama paniska baime del kazkieno puolimo
  9. girdimi balsai ir zingsniai
  10. regima per uzmerktas akis
  11. matomos ar juntamos nepazistamos nefizines butybes
  12. "ryskus sapnai"
    13.regeti, kalbeti ar girdeti mylimaji

Skaiciau Lamu knygose, taciau tiesiogiai nepatyriau. kazka tokio, ypac sapnu metu turbut daugelis pajaucia.

Galbut galetum ivardyti tikslesnius siu knygu pavadinimus?
Ir ka butent esi patyres sapnuodamas?

Esu…
Tiesa, tik kartą, bet man to užteko, kad suprasčiau, jog vienai to geriau nebandyti.

Gal gali papasakoti kas nutiko? Ir kaip tai atsitiko?

Buvo karta paryciais - galva atsibudo, o kunas ne. Ziuriu kabu kambaryje, o kunas guli Laimingas Supratau kas vyksta ir nutariau paskraidyti - (skraidymas valdomas mintimis) - fantazijos nedaug turejau, tai aplankiau TV boksta (pažvelgiau iš viršaus) ir artima zmogu. Trumpai, bet l. ispudingai Laimingas

jei pagal EgZistencijos sarašą, tai kelis kartus ir įvairiais pasireiškimais
bet to nesinorėtšų įvardinti tik kaip Astralinio kūno atsiskirimu

Aš kai labai sirgau, gulėjau vilniuj nuo pusės paralyžiuotas šiaip ta patį pajaučiau. Atsibudau vieną naktį, sąmoningai dairausi bet labai aiškiai jaučiau, kad likęs kūnas miega. Keistas jausmas tiesa sakant, tik pasimuisčius gerokai atsibudo ir tada jau normaliai buvo Šypsena Nors tai nebuvo dėl paralyžiaus, nes dabar pvz tas nebepasitaiko. Neaišku vnž…

Gera tema Gerai

na, aš sapnuose dažnai skraidau virš medžių, matau jų viršūnes, paskui būna baisu leistis žemyn Nekaltas

Kiekvienas manau yra turejes n kartu tokiu kelioniu -bet ar ka nors ismoko is ju ?

O kur buna tie medziai- ar ta aplinka nepanasi i tavo kiemo aplinka? Siki man irgi sapno metu yra pavyke, pamenu skridau virs medziu. Zinojau, jog esu savajame kieme (jis buvo visai kitoks).

Tai čia gal tik paprasčiausias sapnas Angelas

[quote]
Blackas rašė:
Kiekvienas manau yra turejes n kartu tokiu kelioniu -bet ar ka nors ismoko is ju ?
[/c
Manau tas, kuris patyre neispudingas(paprastas) keliones, tas net nesuprato, jog tai butent astralinio kuno atsiskyrimas. bet tie, kurie patyre stiprius isgyvenimus, manau, tikrai daugiau skyre tam demesio ir kazka suprato. galbut tai nesusije su jais paciais, bet be jokios abejones tai yra svarbuTaip

sapne samoningai nieko negalime padaryti, o SIOJE kelioneje galvojame samoningai ir galima valdyti savo astralini kuna. Žvaigždė