Asmenybės samprata

Su ironija?

Be abejonės.

Whatever… Nekaltas Yra posakis: kai gincijiesi su durnium ir jo akyse esi toks. Tai as baigiu ji, nes nenoriu galutinai prarast orumo… Nereikejo net pradet…

Juokiasi Kaip juokinga ane? Juokiasi

Iš kur pas tave orumas? Valio
Bulbių skutėja su pretenzijom Blogai

Baik ir tu nusišnekėt asile bl, kas per anomalijos šiam pasauly…Nekaltas Gyvenai vienas ir gyvensi vienas su savo buku visko suvokimu. Nekaltas

Tavo labai aštrus Nekaltas
Kokį pasaulis suteikė,tokį ir turi Valio
Geriau vienas, negu su bulbių skutėja,arba dą blogiau-bulbių skutėja su pretenzijom Veee

Tai jei leidiesi tąsomas už pautų kiekvieną kartą, tai čia jau ne “bulvių skutėjų”, o tavo problemos Laimingas

Aš gal noriu į bobą kaip į sau lygų padarą žiet,o ne kaip į žemesnį sutvėrimą,tik bulbom skust tinkamą,katram tektų viską aiškint,o jis pac dą įsivaizduotų viską išmanantis,i man paaiškint galintis Laimingas
Patinai jūs patinai… Blogai

Eik, tu kiemini, ir liksi toks adaptuotas žemės valkata, neturintis jokių dvasinių vertybių… Tu tiesiog bukas… Ir tu sugebi tik stumt, nieko daugiau… Ir jautiesi kietas… Ech stumk, man negaila, gal bent kiek pasidarys dziugesnis tas tavo mazas ir skurdus pasaulelis… Matyt turi daug vaikystes traumu…

vidutinybesTūsas Tūsas Tūsas

bobos pačios nori but patelem, nes jei nenoretu -tai jau seniai nebutuBlogai. Visuomenes normos yra l.priimtinos visokiom vidutinybem,nes jos sukurtos vidutinybiu. Žmones nera sąmoningiVeee
Jie džiaugiasi galedami buti ,statistiniais vienetai’’. But savim, arba tiesiog negyvent ,bandos nustatytomis direktyvomis’’ tiesiog nera poreikio.

Kaži kokių vertybių tu bulbių skutėja turi. Tu tik tarnaitė gali būt, mums gėralus nešiot,kai gersim su Vikonu Apkabinimas

Diskusija baigta,tiesa pasakyta. Tolesnis šnekėjimas-tik dėl perlų, ir noro pasikoliot Laimingas

Taip taip… Ta pati dainele… Man nusispjaut tiki tu mano vertybem ar ne…

MAN POC.HUI VISI PERLAI IR KITOS ,BANGOS’’ TAISYKLESBlogai .

Nėra čia kuom tikėt Blogai
Ayk geriau nupirk alaus Vikonui,tai nors kokią prasmę tavo gyvenims turės Labas

Asmenybė - žmogaus įkūnita sąmoningoji ir nesąmoningoji jo mąstymo, elgsenos ir požiūrio į gyvenimą ir pan. visuma, atsispindinti tiek jo viduje, tiek išorėje, tiek kitų žmonių požiūryje į tą žmogų. Tik vieni yra asmenybės, o kiti Asmenybės

O noras pasakyt teisybę?

Tavo visuma skirta mokytis geriau skust bulbes ir patiekt jas ant stalo skaniai paruoštas Labas
O kitų žmonių požiūris į žmogų-svarbiausia jo asmenybės dalis GeraiTaip

Tu tikrai turi problemu Juokiasi Bet tu manau supranti, kad man px ant tavo nuomones… Mirkt