Asmenybės samprata

Asmenybės samprata

Kaip jūs suvokiate žodį “Asmenybė”? Ar laikote save asmenybe? Ar šiais laikais asmenybė nėra nuvertinta? Ar nemanot, kad per daug įsigalėjęs bandos jausmas? Mano nuomone asmenybė yra žmogus, kuris puikiai suvokia save, turi ką pasakyti, nori tobulėti, kažko pasiekti. Žinoma apibūdinimų gali būti daugybė, nes tai labai abstraktus dalykas. Todėl ir klausiu Jūsų nuomones Šypsena

O jei aš dažnai turiu ką pasakyti, bet nesakau, noriu tobulėti, kažko pasiekti, bet nesuvokiu savęs? Žinoma, dėl tų pasiekimų nežinau ko, bet noriu pasiekti laimės turbūt (taip kaip aš suvokiu laimę).
O tobulėt kiekvienas nori. Dėl to ir gyvename, jog tobulėtume.

Manau, kad tiems, kurie suvokia save, reikia taikyti eutanaziją.

Kiekvienas iš mūsų yra asmenybė. Vieni - stiprios, kiti - silpnesnės, tačiau asmenybės vistiek. Suvokt save nėra realu.

Visi mes asmenybės

manau, asmenybe galima vadint zmogu, kuris turi tvirta savo nuomone ir gali atsispirt kitu prikaisiojamoms nuostatoms, taip sakant, bandos jausmui. Asmuo yra kiekvienas, o asmenybe vadintis gali toli grazu ne kiekvienas, vat taipMirkt

čia tai tiesa Gerai

aš tai dar pati savęs nesuprantu ir galimas daiktas jog niekada taip ir nesuprasiu. užtat kitus suprast/perprast kartais būna daug lengviau nei save patį. Klasta

Labai jau rimtai tas žodis "asmenybė" skamba. Na bet šiaip asmenybė - subrendęs žmogus. Aš taip manau.

asmenybe… is tiesu kiekvienas mes esame savita asmenybe… turi sau budingu bruozu misini… o tai yr unikalu… nera vienoduGerai

Asmenybė yra kiekvienas, tačiau nevienodai jos pasireiškia…na, nevienodai stipriai.
Jei jau kas perprast save sugebės/sugeba/sugebėjo, tai nenoriu jo pažint Cha cha

kuo ilgiau galvoju, tuo sunkiau apibūdint daros...Nekaltas

Būtent, kad labai sunku apibūdint… Nes kaip sakiau, asmenybė šiais laikais labaj jau sumenkinta… Visiems daug papraščiau prisitaikyt prie daugumos… Taip daugelis ir daro, o tas žmogus, kuris kaip tik eis prieš nusistovėjimą ir daugumą jau gali vadintis šiokia tokia asmenybe Šypsena

Kodėl yra tik du variantai - eiti su dauguma ir prieš daugumą?

Jeigu man nė vienas netinka???

Aš iš kitos dimensijos!!!
Aš ne asmenybė!

Ir savęs nesuvokiu. Nes nėra ten ką suvokti.

Nu galima nieko nedaryt, būti neutraliu, bet nemanau, kad tai geriausias pasirinkimas kaip asmenybei… Save suvokt ir yra didžiausias klausimas… Ir manau, kad tikrai yra ką pas tave suvokt Šypsena

mano nuomone, kiekvienas zmogus yra asmenybe…juk visi mes esame skirtingi, nerasi 2 tokiu paciu; paprasciausiai reikia tureti savo vidini AS

Turi galvoj, iš kitos (nei kažkas) palatos? Cha cha

O tu esi garantuota, kad keikvienas turi tą vidinį AŠ? Daugelis jį yra praradę dėl noro būti kitų vidiniais AŠ… Nemaišyk asmenybės ir asmens

dabar paskaiciau tavo klausima ir susimasciau Nekaltas
jeigu sakant tiesa tai tiksliai net negaleciau pasakyti kas ta asmenybe…
Zinau tiek, kad kiekvienas zmogus yra asmenybe. tarkim gali buti turtinga asmenybe, jokiu budu ne materealiai turtinga, tai butu asmenybe issiskirianti savo isprusimu, mandagumu…

garantuota nesu, bet pati pasakei: daugelis ji yra prarades…reiskia kazkada turejo, bet laikai keiciasi ir tokie ‘kieti’ nerade savo vietos, nemokedami saves atskleisti, pasikeite…bet tai dar nereiskia, kad jie visiskai suzlugdyti