Asmenybės samprata

Ne tiek tam alkoholį esmė… Tiesiog žmogus gali būti ir negeriantis, bet būt absoliučiu primityviu padaru… Tiesaiog asmenybė turi turėti tvirtą kelią, kuriuo eina, turi būti apsiskaitęs žmogus…

Kažkodėl norintys kažką pasiet žmogai tampa vienuoliais,aciskyrėliais, net apiplyšusiais utėlėtais kokiais, lindi urvuose skarmaluoti Nekaltas
Menki tie jūsų tikslai, tik materialinis turtas+socialinis statusas. Net visokis ten menas dažniausia tik būdas tapimo kultūringu ir gerbiamu visuomenės nariu.O kas ta visuomenė… Nekaltas

tokius klausimus uždavinėdama asmenybe tikrai netapsi…

O aš ginčysiuos,bo už tai perlai duodami.Tu žemiška suskė, besirūpinanti tik daiktų ir gero statuso turėjimu, dėl to galinti ir prisiderint prie bandos poreikių Blogai

Ar “Žaros” butelį gert, ar brangaus vyno,svarbiausia-nebūt tokiu menkos kosminės vertės sutvėrimu kaip tu Labas

asmenybe -siais laikais manau pigus zodis… asmenybe per laidas apie gamta kartais net bezdzione pawadina. pawadinsiu sawe asmenybe. manau ne wisi turi teise sawe asmenybe wadint, kaip ir zmogus ne turetu bezdziones asmenybe pawadint.

ka ce bobos nusipezat?klausykit kaliausiaus tas bent zino ka sneka.Piktas

Klausyk, ką tu apie mane "proto bokšte" žinai? Nieko tu apie mane nežiani, nepažįsti vapsie, todėl užčiaupk tą savo burną, nes NUSIŠNEKI ir parodai savo absoliutų kvailumą… Man tavęs nuoširdžiai gailą ir aš baigiu su tavim šitą diskusiją, nes tu moki tik varyt ir nieko doro nepasakai, o tik kažką svaigsti… ***as tu ir tiek…

Doh… Asmenybe ir netampama uždavinėjant klausimus Juokiasi Juokiasi

Žinau kad tu vyšta,o vištų vieta-prie šiukšlių kibiro, būlbes skust Labas

Norintys kažko pasiekti ir dedantis visas įmanomas pastangas tikrai netampa apiplyšusiais kaip pvz.: tuJuokiasi Ir rašyti jie moka (atsiskyrėlis jei ką). Socialinis statusas yra svarbus, nes nuo jo priklauso kaip skaniai valgysi, ar jaukiuose namuose gyvensi ir apskritai ar turėsi geras gyvenimo sąlygas. Be to, žmonės kurie turi tikslą ir siekia kažko gyvenime, gali vadintis asmenybėmis, nes jie nėra kažkokie chroniai, dienų dienas maukiantys alkoholį. O tokie kaip tu neverti nei asmenybės, nei dar kažko vardo, nes temoki nusilakti ir spangti kažką apie kosmosą. ApgailėtinaJuokiasi

Visi jūsų pasiekimai nukreipti į išorę,vardan geresnių išorinių salygų keičiatės ir žemiškėjat, net turintys aukštesnių polinkių.Dėl skanesnio ėdesio ir didesnio urvo Blogai
Nematau prasmės gyvent pagal jūsų tikslus.Bandos gyvuliai. Tik išoriškai tvarkingi, o viduj-supuvę.Apsimetinėjimas visi tie jūsų kukltūringumai Veee
O tu ir šiaip šlykšti boba, jau vyrai už tave patraukliau atrodo kiti net Apkabinimas
Ir šiaip,asmenybė pagal tave reiškia bandos gyvulį, nes ji turi gyvenime tikslus, o kokie tie tikslai-nustato visuomenė/banda ValioNekaltas
Ayk vyšta bulbių skust Blogai

Asmeniškai aš neapsimetu kultūringa, nes kultūros tikrai turiu, ko nepasakyčiau apie tave. Turbūt pigus vynas taip paveikė tavo smegenis, kad su Dievais šnekėtis pradėjaiNustebęs Vajė, vajėJuokiasi
Nepatinka mūsų pasaulis? NejuokinkJuokiasi Čia tu nesugebi normaliai gyventi, nesugebi, nes trūksta tau protelio galvoj, kultūros, gerų manierų ir normalaus bendravimo supratimo. Viskas ką gali, tai nusigerti ar išsidirbinėti. Nulis proto, nulis kultūros, viskas ką žinai, tai kiek laipsnių turi “Žara” ar dar koks pigus vyniūkštis.
Neaušinsiu daigiau burnos, nes ką čia aiškinti žmogui, kuris net elementaraus žodžio taisyklingai parašyti nemokaJuokiasi
Duosiu kvailiui kelią, nes jis vis vien jo nerasCha cha

Tu tik varžtelis netikusio mexanizmo,ne asmenybė pagal kažkokias išplėstines sampratas.Viskas ką darai, skirta tik paprasčiausių gyvuliškų instinktų tenkinimui, tame tarpe ir socialinių.Aš brokuotas varžtelis,ale kadangi mexanizmas nejėgovas,tai galima ramiai sau pimp… dėt Kietas
Kultūros su tyavim nereyk.Jei ne to neleidžiantys Lietuvos respublikos įstatymai,tai tokią vyštą tik nudaužt su plytgaliu, kad nekudakuotu.Reyk bobai sava vietą žinot Gerai

Ai nonsense man niekada nepatiko ir turbūt nepatiks. GirtasKietas

Žinok, aš to į širdį neimuKietas

Ai, man tai nerūpi Laimingas

Dabar , spėju, bus atsakymas

  • o man visiškai px, ar tau rūpi, ar ne.

Juokingi tie neurotipiniai.

Cha cha cha. Diskusija verta aplodismentų.

Ne, aš taip tikrai neatsakinėju, nes nesu kokia kvailė, kad sugebėčiau tik tokį sakinį suregztiPavargęs