As varuoju

grazios sitos,o daugiau bbz… kiek zinau ir patvarumas px nx visai

kosmoz-del daugelio dalyku klysti Mirkt taip,pasukamumas dideliais greiciais blogas,bet… Mirkt nori? galiu papasakot,o jei VLN esi galiu duot pravaziuot,pamatysi Mirkt

Robis>as ir nebuvau uzdejes

dzedaj, kada tu man tuomet rašei? Veiksmas vyko prieš mano išvažiavimą keli mėnesiai atgal ar vos ne pusę metų Juokiasi Nieko nerašei, kad pigiau radai, viskas buvo kalbama telefonu, tu tiesiog pabėgai į krūmus nieko nepasakęs

Ir,Robi,baik,pasnekejom ir gana,ne? Pripazinau klydes,to mazai tau?

mulkinti bangiečius nėra gražu, ir ėdu tave, nes tu ir pošiol pasakas seki, kad mane informavai ir bla bla bla. Tiek to, kas buvo, tas buvo.

o del sitos vectros jUS Vyrai klystat,tai nera eiline vectra ir t.t. Galvojat,kad puveko gabalas,bet… Kas nori stot? Cipuota!

dzedajau> nebekliedek, eik i krumus, prisibazarines esi storai Juokiasi valdininkelis ant b+ matai norejo tvarka padaryt

Robi,prie ko cia mulkinti? ka? zmoniskai sakau,buvau rades pigiau… O po to norejau tel. nupirkt,bet tu ne LT buvai… ok,baigiam…

ne stebuklas ta vetra Cha cha

Baudejau,masinu pardavejau-tiksliai pasakiai Mirkt

kiek pas tavo vektrą? 155kw?

2.8-250 ciujiu

OPC čia, tai turėtų būti 188kw

Robi,su chipu 189kW Mirkt

nezinau,kur protas eina,kai ant priekio tiek pakabina… Nekaltas

gamykliškai rašo pas GTS OPC 188kw, tai čipas tik 1kw pridėjo? O kas blogai, kad ant priekio pakabinta? Mašina ne sportui skirta, o kasdieniniam važiavimui. Cadžiai ir priekiu varomi, o motorai ten būna ir 224kw, o SS variante ir ~280kw ant priekio Šypsena

OPC yra tik apdaila ir ratai,kaip Robis minejo R19,bet variklis yra visai kas kita Mirkt Robi,sorry,jei nesigavo tel. nupirkt…Rimtai,sorry.

atvirai,fwd su daugiau kaip 200ag yra visiska nesamone… nei pagreitesi normaliai,nei suvaldysi Ne mano asmenine nuomone zinoma.

autoweek.nl/autotest/1665/Opel-Vectra-GTS-OPC