As varuoju


As varuoju

Nekaltas

varuok Šypsena

o šį ožį jau atbanino? Šypsena

Čia ne BMW, Qrmis tave aBgavo

dzedajau> kada inpisi 22MGL? Juokiasi kvailio gabalas Ufff

Tokia vairuoju,tik juoda… Vectra OPC 2.8 TURBO Beje,norejau atsiprasyt,man atrodo,kad sumaisiau Qurmius,sorry… O galima daliviams atsiprasyt? Yra Qurmis Siauliuose,bet jauciu,dabar,kad ne tas…

beje> kada paviesinsi filmuotas medziagas, kaip qrmis auto pardavoja? uz bazara manau reiketu atCakit Piktas Taip

Robis-as nieko blogo nepadariau Nežinau

ajajai,pirma puola aiskitis santykiu,paskui aiskinasi,ar tikrai tas zmogus Klasta

Baudejas,ne tavo reikalas,as parasiau Qurmiui PM,baudejas-buk zmogus,juk atsiprasiau,kiek dar galima nesamones daryt,juk suauges zmogus esi ar ne?

Juokiasi Valio Užsispyręs

Ir beje,Robis,to senai telefono neemiau,nes radau pigiau… O nesenai taves klausiau kainos,bet tu sakei,kad ne LT esi…

dzedaj> tai kokiu reikalo sudo primalei?esu suauges…kipsas gerai pasake Gerai

nieko blogo nepadarei, tik apsitriochinai neblogai Šypsena Savo nuoskaudų ir nepamiršiu dėl tamstos “konkretumo” Šypsena Kažkokias pievas kalbi, turėjai imti pavasarį ar net žiemą 2vnt. E52, sakei ir užstatą gali palikti, imsi 100proc., tik paskui tempei gumą, dingai, atsiradai sakei užsiėmęs neturi laiko, kitą dieną atidedame ir vėl dingai Šypsena

Juokiasi

doktorai, kam tu jam baną nuėmei? Nekaltas

norejau tokios, paziurejau kaip ji vairuojasi per top gear - nebenoriu Cha cha

Kosmoz- pažiūrėk kokia garso izoliacija pas tą Vectrą, aš kai pamačiau, šoką gavau, rodos ne kibirinis japonas 92m Cha cha

Robis,prie ko cia BANAI? ka? O neemiau todel,kad,KARTOJU,PIGIAU RADAU,O PO TO BUVAI ISVAZIAVES… Juk rasiau tau,bet ne LT buvai…