As varuoju

erezijos su tai varomaisiais, ne sportininkas esi ir ne trasoje lakstai Šypsena

turiu erezija pirma ir paskutine fwd ir sociai arkliu Špyga Taip

o argumentai? Šypsena

Robis-prie ko cia 1 kw? Tu zinai,kad ECOTECAI sunkiai pasiduoda variklio programavimui,plius stovi grandine,kuri,atvirai pasakius-nelaiko…

robis,beda su pagreitejimu iki 70km\h nes uzspaudus paprasciausiai uzsisuka ratai,antra spausi ant posukio eina tiesiai ir tiek… Darant projekta gal kazka ir pavyktu islauzti,bet kam to reikia…paprasciau ne fwd nusipirkti Šypsenafwd man puikus miesto ar trasos automobilis su saikyngai ag Taip

dzedaj>kiek pries stenda?po?

woodzi- tai tu vos ne apie sportavimą kalbi… Šypsena

kipsas-woodzis-zinok ir su Fwd galima isspaust is masinos ka ji gali… Zinoma,su RWD smagiau,bet… Turi ka turi… O kas del Saabu,tai yra tas pats opelis, bet patikimumas Gerai Mirkt

Šaunuolis Gerai ir toliau vairuok Kvankt?

sneku apie normalu issnaudojima po pedalu esanciu arkliu ir tiek,jei turi daug ag ir vazineji kaip pensas visur,tai kam tada tiek ju reikia?imi saliarka ar taupia apdujinta kokia ir vazineji ramus Šypsena

saab man patinka dėl to, kad bazinėje komplektacijoje tiek visko yra. Patinka važiavimas, patinka, kad nekrenti pareigūnams į akis, tik nepatinka, kad pencininko įvaizdis. Nežinau kokią kitą mašiną reikėtų rinktis po sababo, noriu jo nusikratyti, bet vistiek žiūriu skelbimuose į kitas mašinas ir gryžtu prie noro įsigyti aero Nežinau

kaip ir sakiau,tai tera mano asmenine nuomone,imant daugiau ag ir aplamai galingesne auto imciau rwd arba awd Taip

kipsas-woodzis ant stendo nevariau,buvo mintis i gariunus nuvaziuot,bet…

dzedaj>kur dareisi? kaina?

Cha cha net neisivaizduoji, kaip fwd galingas nusukineja ratus Cha chasitai youtube.com/watch?v=y3SuAazPSYI , kad ant stendo sureguliuot, buvo nuimtas kardanas ir palikta fwd… visom saibom kaip per leda veik net nejauti, tik apsukos kyla Cha cha

kipsas-woodzis- tu esi teisus,arkliu pilnai neisnaudosi,netgi visos kontroles nepadeda,bet vairavimo malonumas Girtas kai zinai,kad bet kada gali spustel Apkabinimas busi kada Vilniui,galesiu duot pavaziuot

kipsas-woodzis,paskaityk mano posta,as norejau,bet nevariau,o gaila…,…

nemanau,kad kazka per daug skirsi,gal tik butu idomu pabandyti daug ag ir mechanika netaip supratai,kur cipavaisi?kiek kainavo?

dzedaj, ne miesto salygom tavo arklius isnaudot, ne miesto salygom ta prasta, lyginant su konkurentais, valdyma isryskint. Miesto salygom 9-5 aero nuo manes nepabego, o as viso labo su XM 2,0 16v ir be hidroaktyvo… Tiesiog, pasiziuri i top gear rato iveikimo laika ir matai, kad dachuja maziau galios turintis ST220 turi daugiau nei sekunde geresni laika… penktas golfas GTInas su 200ag deda i pavesi tavo OPC tik daina…

ubagss> bet jei nesi sportininkas o paprastas eilinis useris toks kaip aš, tai man atrodo jokio skirtumo nėra Šypsena Nes tie palakstymai trumpi tokie būna Šypsena