Artėja...

dr002 variantai visada yra, bet is esmes…visi supranta i kokia veganija esam stumiami 1937 metai Taip geras komentas_40 DUOMENŲ RINKĖJAS Kai bus sukaupta pakankama skundikų duomenų bazė, pasidarysiu neblogą biznį.Parduosiu kam reikia - tiems patiems pažeidėjams Mirkt ar veslinykams…priimant naujoką į darbą, bus aišku, ko galima iš tokio ožio/ožkos tikėtis.Stukalins apie viską VMĮ, FNNT, darbo inspekcijai , žiniasklaidai. Normaliam kolektyvui tokie nereikalingi_

Kažkas kažkada esat padėjęs su LT knygų torentu. Neberandu ano, gal kas netyčia turi po ranka? Nekaltas

dr, a bbz už ką. Stūmė, vadinasi nusipelniau Cha chaRafi, ne taip supratai. Stūmimas ne artimųjų, bet ant artimųjų, pvz prikišti Kostui, kad jo mergina ten su kažkuo dulkinasi kol jis žuvį skuta ar kaip ten madinga ant AB vadinti buvimą Norvegijoje. Nu nežinau, gali taip juokais parašyti, kad galiu nuvažiuoti kol jo nėra, tipo pavaduoti Cha cha Nu bet prostitute vadinti, nu nežinau Ne Blogai Arba tas pats Kostas dažnai mėgsta prikišti kitų moteris. Negerai taip Blogai Stumiam vienas ant kito, ant Mašina markių (audi ir babuinų automatiškai, BMW negerai), ant oro, valstiečių debilų, bet artimųjų geriau nekišti NeP.S. Mano Moteris nėra baisi (man, visų kitų nuomonės giliai px), ne dėl to čia rašau Cha cha

Auri - nevok !!! Klasta

Tas personalo skyrius, kuris sprendžia priimt/nepriimt į darbą pagal skundai.lt ir pan. saituose rastus komentarus, tai tokių pat sugebėjimų kaip ir tie anoniminiai rašytojai. Dėl savo pačių laimės geriau tokių darboviečių apskritai vengt, nes garantuotai dar į švarko kišenę GPS seklį imontuos su pasiklausymo aparatu Laimingas

zhakai>o as manau,kad viskas ok,pagal saitus ar soc tinklus i darba priiminet,pvz niekados nesuprasciau kur valstybiniam sektoriuje zmogaus dirbancio,kuris juodina lietuva ir garbina kad ir ta sali,kuri musu senelius i tremti vezdavo Mirkt

Suom, gerai. Cha cha

O bobike shita, ble galvoju kur ji man matyta, prisiminiau, kad mano klasioka iozino Juokiasi Juokiasi Juokiasi shmara shkura ir shalava Geraigoogle.com/amp/lietuvosdiena.lrytas.lt/-134226870713410077 80-%25C5%25BEinoma-s%25C4%2585vadautoja-tapo-pl%25C4%2597%25C5%25A1ik% 25C5%25B3-auka.htm%3Fgoogleamp%3D1

Dr., apie konkrečių faktų radimą nekalbu, labiau apie tuos anoniminių veikėjų komentarus į kuriuos kreipiamas dėmesys Šypsena

nakčiau, tai kad čia veidas tos bangoje įmestos toks labiau panešiotas nei tos tavo įmestos shmaros Nekaltas

nu tai naturalno, tu pazet i str data, ten mazesne rida buvo Juokiasi, tuoj ir junokas iseis, jai vapsie pzda bus Juokiasi Juokiasi Juokiasio roza tai man jos cysta amfetaminscike Cha cha tiek tada, tiek cia bangoj Juokiasi

tiksliai, pamiršau, kad nuo amfos taip nuzombėjama Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kurwa cia seniukai svaigsta apie tusas dvi dienos… trys dienos… Juokiasi Juokiasi Juokiasi jie apie tokiu methiniu marafonus po 15 paru be miego negirdeje Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

mums i darba reikia,negalim 15 paru Špyga Juokiasi

nx nx…15 paru Apsvaigęs tai kas tada kelnaitėse darosi Juokiasi Juokiasi Juokiasip.s. negasdinkit seniuku…mes is viso prarasime gyvenimo dziaugsma Drovus

tai px trauktum shniura, ar bombacka kaltum ir aitum tu i ta darba Juokiasi Juokiasi Juokiasi net pats noretum kur nors ait Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi bendradarbiai axuijielintu nuo tu noru Juokiasi

Juokiasi bendradarbiai axuijielintu nuo tu noru Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Suomis, 15 paru, plius libido nuo gaidzio pas jas ON. Cha cha ****si su visais is eiles. Juokiasi prie viso to hardcoro, nuo vitasiniu acetonu nexyujovai paduoda Cha cha, prakaitas juos musha tas acetoninis. Cha cha cia krc grynas 666. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kazkada vitasiniai musu jauneli buvo apipise, isnuomavo ans masina niuchams. tai po poros savaiciu seip ne taip pavyko atimt su bbz kokia rida. Juokiasi Juokiasi Juokiasi sveiko proto zmogui nedaeitu, kur tiek imanoma per tiek laiko isvis nuvaziuot. Juokiasi ir teko parduot ta masina i svalke, nes nejo pridkelt… del acetono ir silkes smarves salone, kiek ten jais viskas buvo pravanialine, net SB chem. valymas nepadejo. Juokiasivitasiniai- jie visi manjakai. Juokiasi

nu aš pamenu vieną sykį po tūso su gaidžiu 3 paras nemiegojau visą savaitgalį ir ėjau pirmadienį į darbą Apsvaigęs Juokiasi Juokiasi