Artėja...

įvedžiau savo dabartinį kolegą į gūglą Juokiasi Juokiasinews.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/cambridgeshire/6146284.stm

gal yra kokia praktika,praskanuot personala,kuom kvepuoja ar neislenda kokie skelbimai ,kazkas nesukama tau uz nugaros. cia jau ju reikia klausti kas ir kodel,bet kad yra toks dalykas,tai 100% Taip

Kostas ne kvailas perses i naujesne auto, niekas net nepagalvos, kad gali jis ten vaziuoti Juokiasi

chebra, nebegasdinkit dalyviu, tuoj mirs forumas. Čia dauguma sėdi ir vaidina kietekus, o prieš vadova bb numazgot pasiruošę Taip neduok die sužinotų darbdavys kad forumuose sėdi… o dar ir darbo laiku Apsvaigęsgerai kad mano darbdaviai nemoka lietuvių kalbos Cha cha o ir jiem aišku neįdomu visiškai Nena bet, bėda manyje, neužimu tokių pareigų, kad kam būčiau įdomus LiūdnasRimantas Cha cha

Nu blemba, su tais skundais kaip žmonės neturi ką veikt. Gavo *skylė*ko per laidą ir ašaras paleido. Žliumbia žinau kad personalo skyriui dirba, tai labai gerai praskanuoja google, soc. tinklus. Tikrai atsižvelgia į tokius radinius.

dirba dirba skyriai Taip ipac kas su konkurentais arti trinasi ar gali vienaasmenius sprwendimus primti… o kas su rusija dirba tai is vis…ne vinidikacijos skyriai, o žvalgybos ir kontržvalgybos skyriai su armija yra Cha cha

Rafi, pastumia ir ant manęs, ir PM pasitaiko su gražiais palinkėjimais Cha cha Bet internetiniai troliai gali eiti toli, o realūs žmonės, su kuriais teko susimatyti (Dr, Kybargs, Auris) nu net nežinau dėl ko turėtų kažką panašaus daryti Šypsena Pasistumdyti audi bmw tema pofig, bet kišti pvz šeimos narius nafig, niekada to nesuprasiu Ne

Tomai, o tu galvoji ant kaminkso užstūmė artimi, pažįstami žmonės? O ir šiaip, kaminskas daug kandesnis nei 99proc dalyvių, tai netgi nereikėtų lyginti. Aš irgi su kuo buvau susitikęs, nemanau kad stumtų ant manęs Ne(beabejo,jei tai nebuvo auto pardavimas Cha cha ) o buvau tikrai daugiau nei su trim dalyviais susitkęs Cha cha net kaminskui teko ranką paspausti Girtas rankos paspaudimo aišku neskaitau susitikimu)

Tom4s > ant taves stume i pm? Apakęs Cha cha uz ka??? Juokiasi

rafi, prisimink juodkrantę.

ant manes irgi buvo parases maliava leopoldas nuo kaunjiuko(neatmesciau,jei cia tas pats,kuris ir ant kostias parase)tai pas mane darbe sistema pamate kaip virusa Taip Juokiasi

Tomai> PM, nestumimas Cha cha

Robi, blec nepamenu žinok Šypsena) tipo aš kažko prašiau kažką man padaryt? Juokiasi Juokiasi Juokiasi ir dar prie visų? (kad jūs girdėjot?) Baisus Apsvaigęsnu matyt ubago ar nakčiaus tavoras buvo sirjoznas, jei nelabai atgaminu Juokiasi

tai kurortuose pilna tu bobu po 3-4 dienas dalyvaujanciu, nu nereikia lygint su bomzem Šypsena

rafis i juodkrante zjbs vaziavo,per Nida Juokiasi Gerai

nu jo, niekaip nesuprantu kaip man susišvietė kad jūs nidoj sėdit Juokiasines ir dabar, kiek esu buvęs krikštynų, vestuvių, tai visos nidos bažnyčioje, o juodkrantės bažnyčioj net turbūt buvęs nesu Šypsenamantai, nu šiauliu su majamiu nelabai sulyginsi Cha cha

Juodkrantes baznycia, kaip Siluvos, slaptu gydomuju galiu turi. Turiu as iproti, kai sutemsta, nuveit ant jos slapintis. Tai paskui jauciuosi taip keistai pakyletas, lyg ne tik kunisku, bet ir dvasiniu atlieku buciau atsikrates. Taip lengva, silta ir jauku viduj. Idomu, vis svarstau, ar su kitais gamtiniais reikalais dar didesnio efekto nebutu. NekaltasTik bijau, kad irgi neieitu i iproti, kaip kasdien vakare pries miega ait pasisiot ant baznycios. Rytais ten zmoniu buna.

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nakčiau - tavo maldos išgirstosauto.lrytas.lt/saugus-eismas/2018/01/03/news/pries-pazeidimus- keliuose-ruosia-nauja-ginkla-visiems-vairuotojams-3773480/ Taip

suomi>nepaeis korta,iranga nera sertifikuota,sakysim,kad klastojo,nufilmavo tik jam naudingu momentu,svarbu neprisipazinti Špyga