Artėja...


Artėja…

Malgožata ar Božena?

Gerai

Ne lenkė Ne Lietuvė Taip

jauciu bus nebrangi Taip Ne

Mašina S80? Nekaltas

O uz pinigus ar kuris pasirasytumet?

panasu i Peugeot 607

Santimas>Aš irgi mastau 607 ar S80? Nekaltasvyriausias>Kodėl už tai mokėt reikia? Nekaltas

Turiu mintyje, kad tau moketu ji Juokiasi

mano jaunysteje, tai yra pries 20+ metu, kaime mergos panasiai atrode Juokiasi

prie tam tikro rasklado Butelis,as jai ir alko nupirksc,pinigu man nereikia Ne Juokiasi

man irgi atrodo, kad cia nera jau tokia baisi, kad moketu pati valiuta

Gert, parukyt ir uzkast jau gerai butu, o jei dar grandinele uz 20-30 eur padovanotum, neatliptu ilgai Cha cha

Kenai, eikit darbuotis jau Juokiasi

vakar po filmo apie 20val+ uzsukau i maxima kavos nupirkti. priesais stovejo panasio dYzaino Moterisgal is pirmo zvilgsnio +/-30+metu ir pasidejusi buvo 3vnt sampes,bet matosi,jog vis da svencia naujaka Valiokasininke sako,kad alko tik iki 20val. pamatytumet ka ta Moteris isgyveno ta akimirka,jauciu suzinojus,kad koks tevas mire tokio veido neispaustu Nežinau ir nuejo tyliai i nebuti Juokiasi tai man pirma mintis,buciau vienisas,o jei dar pageres ir pasiulyciau i svecius,nes turiu alko belenkiek,tai 99% butu negalvojusi ir sutikusi Juokiasi

ble ble bet po 8 val negaut tai jau biski bauda gal zinot, LV kokios kainos dabar alko po Nauju? 3 km nuo sienos dabar esu Girtas

dr002, tokiems atvejams fleškutę reikia turėti bardačioke Cha cha

Nesakau kad grazuole. Bet pasiziurekit i savo modelius namuose Cha cha

Tips>pries naujus buvau uzsukes lv i vynoteka,tai ka as zinau,nieko as ten nepamaciau tookio,kad vaziuot ir pirkt alko.ta prasme perejus per visus pc musu rasciau ir geresniu kainu. pvz dabar litra ruskyj standart 1l nupirkau uz 11.99e,o lv ka maciau is litriniu,tai bajoru uz 10.99e.alus sukasi nuo 80cnt ir lipa virs euro,kai toje pacioje gubernijoje perku baltaragi po 55cnt.zodziu vaziuojant pro sali gal uzsukciau nebent mojito kokteiliu 9rpm i buteliukus istaskyto nusipirkt,o daugiau tai Uffffatun>na jei buciau su masina,gal ir nelabai as su ja dalinciausi alko,bet daleiskim budamas po 0.5l visko gali buti Juokiasi