Argi jums baisu ziureti i metalistus bei ju koncertus?

Argi jums baisu ziureti i metalistus bei ju koncertus?

Man mama,mokytojai ir klases fyfos sako kad joms baisu paziureti i tokius "kaip as".nejaugi jum baisu kad prie jusu prieeis kox juodai apsirenges vaikinas ir primus?;/ka manote apie metalistus?

oj neeee, man nebaisu Cha cha As pati juodas zmogus todel man tokie nekelia ne menkiausios baimes Ne Šikšnosparnis

nieko blogo,bet ir nieko gero…muzika man nera labai priimtina,o apranga gal ir visai nieko…

aciu dievui kad dar tokiu yra…;]

muzikoj esme seip…;]]

tokiu tai yra Taip, bet dievo tai nera Ne

Aisq nebaisu… man jie kaip broliai Šypsena muzona gera klauso… hehe pats nelabai atrodau kaip metalas, bet viduj tox ir esu (beveik) ! Šypsena tajp kad kas tokiu bijo taj nezino ko bijot… prisigalvoja nesamoniu… nesupranta daug ko ir tiek…Nekaltas

o man visai baisu kai eina kokia 10 tokiu juodai apsirengusiu o tu viena… ,bet tai turbut todel kad nepazystu nei vieno metalisto ir nezinau ju poziurio i gyvenima ir viso kito…

puikiai suprantu jeigu eina gauja kokiu metalistu…"paprastiesiems" tai tikrai baugina…;]]

metalo koncertai shiaip yra unreal smagus dalykas, tekdavo dazhnokai tenais apsilankyt priesh pora metu…dabar gal ne tas amzhiusNekaltasCha cha.o kaip kas rengasi, tai chia ju asmeninis reikalas…

hmm ner cia ko bijoti…kai pati klausau kazka panasaus tai dar geriau kai yra panasiu zmogeliuku…nejaugi grazu gaujos treninginiu ir fifuPavargęs…??

aš nei mama, nei mokytoja nei fyfa, aš kartais forsė kartais fyfa (bet tai tik išvaizda, savo xarakterio neprisikiriu nei banglui nei forsui nei fyfai ir t.t)ir tikrai man bajsu, o gal greičiau šlykštu žiūrėti į tokius baisuoklius, o jeigu praeidami jie netyčia prisiliečia nu žinot kai būna, tai atrodo atvemsiu Veee
Mane primuš juodai apsirengęs vyrukas JuokiasiJuokiasi kažkodėl atrodo, kad jį greičiau primuš Juokiasi
ka manau apie metalistus? BaisuBaisuVeeeBaisuBaisu ikonėlės viską paaiškina Cha cha
Aš labaj išsamiai atsakiau į tavo klausimą, bet kiekvieno atsakymas tėra skirtingos nuomonės, o kaip sakoma dėl to nesiginčijama, tad tikiuosi, kad neprikibsit prie mano atsakymo… Nes taip pat aš priėjus prie žmogau nepradeda aiškinti, kad man nepatinka jo išvaizda (anskčiau taip būdawo, bet dabar jau senai ne)

Mjau… Žvaigždė

as pati tokia… Taip todel ir man nebaisus metalistai Ne

VeeeVeeeVeee Nekenciu, bjauriuosi metalistais, ju muzika, apranga, elgesiu Blogai
PiktasPiktasPiktas Nenormalus zmones. Tolerancijos jiems neturiu. Taip pat nervina hipiu (banglu) elgesys, zoles rukymas, debilishka muzika BlogaiBlogaiBlogai
Veee

Juoda_katyte ash su tavim TaipGeraiŠypsena Pamirshau pamineti, kad man irgi baisu, jei prisiliestu koks metalistas Veee fuuuuuuuuuuuuuuuuu VeeeVeeeVeee
BaisuBaisu

siaip man apranga ne prie shirdies, nor metall music as tiesiog dievinu ir tie metalistai man visai nepanashus i kokius zulikusCha cha Juokiasi

Cha chasulawkiu pagaliaw priesingu nuomoniu…;]]]]]o ko jau jums baisus metalisto priesilietimas?Nekaltasjie juk nekanda…Cha cha

aisq baisu jei visus taip gazdini kaip nuotraukoje profilyjeApakęs

o jei rimtai tai kas ce baisaus?? zjbs muzika, zjbs isvaizda, koncertuose galva pakratyt irgi zjbs

ne…