Argi jums baisu ziureti i metalistus bei ju koncertus?

[quote]Banga :: lateMilda klube "Muzika"
Kokią muziką mėgsti? black metal;]
Mėgstamiausia grupė, atlikėjas deicide,canibal corpse,marilyn manson…
[/quote]

Į šitą užkietėjusių blackerių eilutę dar labai gerai įsipaišytų HIM ir Avril Lavigne

nu nzn, dar kolkas zmoniu nebijauCha chaCha cha

Į šitą užkietėjusių blackerių eilutę dar labai gerai įsipaišytų HIM ir Avril Lavigne

[/quote]

ir Pink negalima butu uzhmirsht

man nera bajsu Ne man yra grazu paziureti i kitaip besirengiancius zmones… na ajsq jei koks prisinarkasines ar prisiliuobes, ar siaip kabinejasi, nu taj ne kas… bet manau tajp gali pasielgti belekoks zmogus ir, taj nepriklauso nuo jo stiliaus… Nekaltas

o man buna bajsu kaj ejna 10 forsu, o as viena… Nekaltas siaip nemanau, kad bajsumas priklauso nuo stiliaus… kiekvieno baxuro reikia biski privengti, nes ka gali zinot kas jis do fruktas… Drovus

ne
man jie patinka.
ir tai, kad jie agresyvus - MITAS.

gyvenam laisvoj lietuvoj, tai gal ismokim toleruot vieni kitus, ka?

metalustai yra zairis zhmones… turi sawo stiliu ir jiem neswarbu ka apie juos pamanys kiti ir nera cia nieko baisaus…ŠypsenaLaimingas

man metalistai labai grazus Laimingas …bet nu sorry kartais ju prisibaidau…

As esu metalistas ir nematau musu koncertuose nieko baisaus.

Nors apskritai tai… Bijokit musu, bijokit, he he he ir bekit kuo toliau tik isvyde!!!

Ignoruoju

Į šitą užkietėjusių blackerių eilutę dar labai gerai įsipaišytų HIM ir Avril Lavigne

[/quote]

not funny…beto per dawg nusisneki…Nekaltas

butent…;]

aisku kad nebaisu!!!
Ko cia bijoti???
Kaip tik labai ciotka!!! TaipTaipTaip

daugiau tokiu kaip tu…;]

kodel turetu buti baisu? Mirkt
labai faini zhmones Taip
sutinku kad reikalas muzikoje…
krc faini zhmones ir vsio Mirkt
ir nera ko bijoti
be tokiu zhmogiuku pasaulis butu pilkas ir nuobodus… NekaltasGirtasLiežuvis
LiežuvisKietas

nieko blogo nieko gero Nekaltas
apskritai neturiu siuo atzvilgiu nuomones,nes nei vieno nepazystu Nekaltas

ir galetu pagaliau zmones ismokt rasyt zodi Lietuva is didziosios raides Nekaltas
Lietuva!!! nejau taip sunku? Drovus

nea…labai miela tokius matyti…ir man kaip tik atrodo kad tie "juodi" zmones yra labai mieli ir supratingi… Nekaltas

nu tai ka ten fyfos tos barbes tai joms ir baisu, o sheip tai metalistai zjbys zhmones Šypsena

kodel turetu but baisu!?..Apakęs pati kazhkokia panashi esu…Nekaltas Cha cha

Taip, labai baisu ziuret i tokius "zmones" (sorry jei ka izeisiu) ir neisivaizduoju saves klausantis tokios "muzikos"…