Ar zodiako ženklas atitinka jūsų asmenybę?

Mano tai tinka apibudinimas is horoskopoNekaltasŠypsenanors is kitos puses sudejus,kad esu liutas ir tigras tureciau but l.agresyvi,puritoniska ir t.t. tai visai netinka Liežuvis

As tai Dvinys ir dauguma aprasytu bruozu sutampa su manaisiais. Idomiausia tai, kad per atstuma jauciu kuris zmogus yra Zuvis, nes jauciu kazkokia tai stumos jega ir antipatija net nepradejus su juo bendrauti… O mylimiausi yra Vandeniai… 3 ex- buvo vandeniai, o ketvirtasis vandenis tapo vyru Šypsena

Man sunkiausia susibendrauti su dvynemisNekaltas
Na,o vyrai-avinai.Amzini karai buna tarp manes ir ju.Taciau avinas shefas-visai priimtina.Matyt,sugebu susitaikyt su tuo,kas neisvengiamaMirkt
Pati esu skorpione.Paciai man neatrodo,kad esu tipishka…bet aplinkiniai mano kitaipNekaltasCha cha

taip !!!!!! Liežuvis

taip !!!!!! Liežuvis

Netinka Ne Esu irgi is tu zmoniu-terminatoriu, gimiau ant Oziarago-Saulio ribos. Nors ilga lika labai tiko Oziarago aprasymas - uzdara, uzsispyrus, karjeriste (bet ne materialiste, tiesiog labai ambicinga). O po 24 meteliu pasikeiciau visapusiskai…Dabar pagal viska esu labai panasi i Dvynius ir kazkiek i Saulius Apakęs Vis juokdavaus, kodel taip yra, o pasirodo, kazkaip tai Saule tuo metu buvo tikrai Dvyniu zenkle… Nieko tame nesuprantu…
Ir galiu pastebet, kad visi svarbiausi zmones mano gyvenime yra irgi terminatoriai - gime ant zenklu ribos…

Skorpionas
siaip paskaicius randu sau tinkanciu teiginiu,bet ju galima rasti visuose zodiako zenkluoseMirkt

dazniausiai zmogaus asmenybe atitinka ne vienas, o keliu zenklu kombinacija.Neretai zmogus turi daugiau "svetimu", nei "nuosavo" zodiako zenklo bruozu.Taigi nesu linkusi skirstyti zmones pagal zodiako zenklus, o juo labiau tiketi horoskopais. Ypac idomiai man atrodo asmenys, kurie kiekviena ryta su dideliausiu susidomejimu lekia skaityti horoskopu ir susizaveje aikcioja "kaip viskas man tinka!" na ir ka tokiam zmogui gali pasakyt?..ZINOMA, kad tinka Juokiasi toks jau horoskopus rasanciu zmoniu darbas- parasyt kuo universalesnius "ateities nuspejimus" ir patarimus… Tik vienas mazas pastebejimas ish mano puses - galite skaityti bet kuriam zodiako zenklui skirta horoskopa ir jis jums daugmaz tiks Mirkt

Aš tai AVINUKS. Bet jau žinokit horoskopas beveik 100% atitinkaMirkt

Siaip paskaicius skirtingus saitus … atitinkamai skirtingai ir ivertinami vieni ar kiti zodiako zenkali … Labai keista skaityt tokius briedus, tipo zuvys yra flegmos, atsiskyreliai … vadovaujasi labiau jausmais, nei protu … skrajoja padebesiais ir niekaip negali susitaikyt su realybe …
pazystu labai daug zuvu … pvz, klaseje is 12 zmoniu , 4 is ju buvo zuvynai ir visi mes buvom labai skirtingi … viena - aktyvyste, ir labai energinga, kita - tyli ir flegmatiska … trecias - linksmas ir neieskantys zodziu kiseneje … na save sunkaiusia apibudinti Cha cha todel nieko ir nesakysiu .Liežuvis Taigi, visi mes esam asmenybes … ir visa horoskopo apibuddinima visiems absoliutintt nemanau kad verta Šypsena

O sis sakinys tiesiog apibudina daugiau mano nicka .Cha cha
"Žuvų ženklo žmogus ir savo išvaizda yra tarytum kokia padebesių asmenybė." Cha cha
Mirkt

ai…sis tas atitinka,bet visa kita-****asVeee

o a snet neiznau esu mergele bet nesur niekur skiates kas jei budinga ir pan gal duotumete kokia nuoroda kur pasikiatyt apie mergeles zenkla jei taip tai abai parasyciau privatu okiz Šypsena Cha cha

joLaimingas
zodiakas mergele o gimus gaidzio metais.
atitinka mane
uzsispyrusi kajp gaidys,greit nervinuosi.o gerosios yra:tvarkinga,linksma…kas dar?Šypsena

Nu jo…Jautis aš
Užsispyrus į blogą pusę
Kerštinga

o jau kai aistros_banga ima nervintisVeee

jautukas… nors labiau panasi i dvyni.
vat tik pykcio priepuoliai tikrai jautiski(gali ilgai erzinti, bet kai sunervina-tada jau SAKESBaisu)

wo, pasisakityk .Mirkt

http://www.delfi.lt/news/DELFI_for_women/lovehoroscope/article.php?id=
161663

tik charakteris ishvaijzda niekuo

megsta isakyt savo nuomone, kuri ji bebutu … pabrezzt kitu neigiamas savybes (kuris pats turi begalybe) ir jam i tai nusispjaut ar ji prieinama kitam zmogui … svarbiausai jam yra gerai .Nekaltas
pedantiskumas, kuris pereina kritines ribas …Nekaltas
va .Šypsena
kaz liecia vaikinu, dar galima pabrezt ju saltuma … pasizymi analitiniu mastymu … gyvenime visuomet vadovaujasi protu … lengvai isvedami (ir patys isveda)is pusiausvyros , jausmu - 0% Nekaltas
nzn … su tokiais ir teko susidurt .Šypsena

del merginu - … jos draugiskos, linksmos , uzsispyrusios … pavydzios …Šypsena

na kaip. isdalies tai taip tinka, bet tikrai yra daug tokiu savybiu, kurios netinka saulio zenklo zmones, o jos pas mane gyvena

neitiketina bet taip aisku ne 100% bet gan tikslei