Ar zodiako ženklas atitinka jūsų asmenybę?

man tai viskas tinka kaip yra apibudinamas mano zodiako zenklas. siaip as tu dieniniu horoskopu neskaitau, nes jais netikiu. Bet va as apsilankiau pas astrologe pries keleta metu ir man ji sudare asmenini horoskopa. tuo metu nelabai as ten i viska demesi kreipiau, bet dabar, kai keli matai jau praejo, apie tai pradedu susimastyti, daug ko ivyko, ir ta man jau zvaigzdes nuleme buvo. Vis tik yra teisybes daug astrologijoje.

as esu oziaragis, bet man nepatinka mano zenklas. Nes oziaragiai bjaurus materialistai, karjeristai, uzsispyre, niekada nekeicia savo nuomones, cinikai, labai rimti…

Asd tai kazkaip mazdaug ir ant metu ir ant zodiako zenklu ribos gimus. tai labai priestaringa asmenybe esu. tai va…

man turetu tikti ir skorpiono ir svarstykliu horoskopas ir aprasymai nes gimiau 23d.Taipbet istikruju labai sunku atsirinkt tinkancias savybes kai esi tarpine…Nekaltas

Taip as tikrai atitinku savo zodiako zenkla, taciau tuom ner ko dziaugtis Nežinau

mm… o tie kas zmones pazista pagal zodiako zenkla… ar galit pasakyt, kad yra kazkoks zenklas su kuriuo bendraut maloniau, nei su visais kitais? Drovus

as ir vandenis,bet negaliu pasigirt,kad bent vienas horoskopas mane atitiktu,… vaaa

Nr13 Cha cha su vandeniais daug kas sutaria,toks jau tas zhenklas Apkabinimas …,jeigu aishku supranta …
o tamsta vis del to Nekaltas vandenis su zhuves uodega Mirkt ,t.y. ‘‘ne ryba ,ne miaso’’ … ant ribos gimet … Labas

Nu as liutas, siaip jau kai kas tikrai atitinka, o kai kas visiskai ne. Tik vat 100% liutiska savybe nesutariu nei su skorpionais nei su vandeniais, o kodel pati nezinau, kazkaip nemoku as su jais bendrauti(blogiausia, kad mano mama skorpione…)
O metai na… ozka as, bet vat to horoskopo nezinau, tik atsimenu, kad man ozkos metai patys sekmingiausi…na bet jie dar nesibaige

O i Mr Froid klausima atsakyti sunku(koks zenklas yra pats geriausias) man pvz geriausiai sekasi su veziais ir svarstyklem, paskutiniu metu horoskopu mados klyksmas pas mane yra dvyniai…

Oi mano tai labai atitinka. Esu vezys - ir kai skaitau vezio horoskopa, skaitau apie save. Šypsena

niu beveik viskas atitinka man - esu mergele - kas jau tinka, tai beveik 100%
o pagal metus - esu parsiuks - tai ne viskas atitinka, toli grazu Šypsena

atitinku 100 %

as dar viena vandene ir zenklas mane atitinkaTaip gal ne visiskai, bet daug budo bruozu yra kaip ‘pagal instrukcija’Girtas
o pagal metus tai net nezinau… siaip esu nepamenu koks, bet tigras. gal ir ten kazkiek grobuoniskos tiesos yraNekaltas

siaip nelabai tikiu tokiais dalykais kaip horoskopai, bet zmones tikrai priklauso tam tikroms grupems. su kai kuriais gali pabendraut vos penkias minutes ir atspet koks jo zenklasDrovus

ir dar - MrFroid → isties esu pastebejus tam tikras tendencijas, kad ne visais zmonemis lengva bendrauti. su kai kuriu zenklu zmonemis iskart ‘sulimpi’, labai lengvai uzsimezga kalba… Mirkt

O as dziaugiuosi,budama Liutu,ir tas vardas pasiteisina.Esu gera,kartais pikta.Garbetroska ir isdidi.Tuo didziuojuosi.Del garbetroskos-nelabai,bet pati save pagaunu tokia esant.Megstu pagyras ir lepinimus…Ka padarysi,kad as tokia?Laimingas

Na, tai as ir klausiu… o konkreciai? As ir pats atsakyciau, bet, kad zmones pagal zodiaka neskirstau ir kol kas is kokio vieno zinomo zenklo atstovo isvadu daryt negaliu…

[quote] MrFroid rašė:
mm… o tie kas zmones pazista pagal zodiako zenkla… ar galit pasakyt, kad yra kazkoks zenklas su kuriuo bendraut maloniau, nei su visais kitais? Drovus
[/quote]

As kazkaip atkreipiau demesi kad man malonu leist laika su zuvies zenklo merginomis, praktiskai visos mano merginos buvo gimusios po siuo zenklu

man buvo sudare asmenini horoskopa.ir tai kainuoja ne 200, o apie 80…daba nepamenu kiek tixliai.
tai pasakysiu jumi zhmogeliukai, kad kiekvienas zodiakas atitinka kazhkokia planeta ir kai zhmogus gimsta kelios buna labai ryshkios(po saule) o viena vyraujanti(moxliniais terminais nemoku papasakotLaimingas tai tu planetu zhenklu bruozhai ir susirenka zhmoguje.shvaraus 1 zhenklo zhmogaus nebuna.o ir sudarytas tixlus horoskopas apie zhmogu gali pasakyt max 70%.ir tai ne visada.
man tai buvo reikalinga.buvo daug peno pamastymui.supratau daugeli dalyku, kuriu ankschiau nesuprasdavau, kodel man yra taip o ne kitaip.
toki horoskopa verta susidaryt 1 karta gyvenime.tachiau manau tik zhmonem jau susiformavusiems, su smegenim, tep sakant.nes kai da vejai galvoj ne taip gali suprast, savaip ishsiinterpretuot.pavojinga, kaip sake astrologas, yra sudarinet horoskopa silpniems zhmonems.nes jie tarsi uzhsiprogramuoja ant to,kas pasakoma,ir gyvenime paskui visur tai kisha, pritaiko, teisinasi tuo…
bet tai ir yra tikrasis horoskopas, o ne bustu apibudinimas ar pilstymas ish tushchio i kiaura.
Mirkt

MrFroid → tada galima pabandyt atsakyti konkreciai…

dazniausiai daugiausia bendrumo ir kalbos randu su svarstyklem ir dvyniais. o pvz su mergelemis, skorpionais, oziaragiais bendra kalba ne visad pavyksta is karto atrast, daznai reikia ‘apsislifuoti’. tokiu, su kuriais isvis neimanoma bendraut, dar neatradau. horoskopai suteikia tam tikrus bendrus bruozus, visa kita priklauso nuo konkrecios asmenybes…

[p.s. siaip as vandenis ir cia tik mano asmeniniai pastebejimaiDrovusMirkt]

Na šiaip esu skorpas ir pasakysiu, jog viskas atitinka, tik ne horoskopuose, o zodiako apibūdinime Šypsena
Galit ir patys paskaityt http://joinme.net/labas/z/

As Vandenis Taip Horoskopas labai atitinka…Gerai Tik tie kasdieniniai laikraščiuose ne i tema būnaCha cha.