Ar zodiako ženklas atitinka jūsų asmenybę?

Ash visapusishka liute!!! Niekad nemaniau, kad tai gali taip atitikti…

na buna, kad neretai ir atitinka… Šypsena kaip kada… ivairiai

kas galit pasakyti kokie jusu nuomone zmones yra oziaragiai? sakykit viskaŠypsena

NA as siaip pagal zodiaka-dvyniai.Sako, kad dvyniai veidmainiai, na as taip nemanau, esu uzsispyrusi ir laikausi savo nuomones is paskutiniuju, niekada neveidmainiauju, nepataikauju zmonems ir nemoku bendrauti su zmonemis, kurie man nepatinka, nes neiseina su jais bendrauti, neparodant, kad jie mane erzina ir pan. Cha cha Na, manau zodiakas zenklas neturi labai dideles itakos asmenybei Taip, koks zmogus esi, toks jau esi Šypsena Aisku, gali kazkiek pakeisti save…MirktSEKMES.

O as net nezinau, kas esu - vandenuke ar zuvytes, nes gimiau ant ribosNustebęs Tad pasakyti ar atitinka horoskopas mano asmenybe yra labai sunku.

man beveik viskas atitinka,taip skaitau lyg apie mane rasytuŠypsenabeje,as zuvysKiaulė

As avyte Angelas Kiek skaiciau aprasymu, tai daugmaž tinka Nekaltas

Alexsela Apkabinimas, nu ko tu triukšmauji - aš atsakiau tau kitoje temoje, o tu nematai visą savaitę… Juokiasi
Tavo saulė žuvyse. Tačiau gimimo astrograma išryškina ir kitus labai gražius tavo bruožus, kurie būdingi ne ŽUVIMS, o tau, vienintelei visame pasaulyje.
Ištrinsiu tą žinutę, kurios nerandi Cha cha ir išsiųsiu tau į privatą. Aš parašiau šiek tiek daugiau apie tave tik tai dariau anonimiškai. Eik tu, žioplyte Gėlė.
Juokiasi

Visiems kitiems noriu pasakyti, kad Saulės padėtis yra labai svarbi, tačiau lygiai taip pat svarbus ir Mėnulis, Jupteris, Uranas… Zodiako ženklų tėra 12, o mes VISI skirtingi.

totaliai atitinka,as liute Kanda
jau manes gerew nenervint

Jop, tikrai apsizioplinauJuokiasi
Aciu, kad taip rupiniesiApkabinimas

as AVINAS,ir viskas ka skaiciau gryna tiesa.esu uzsispyres,neperkalbamas,daznai pasakau ka nors riebaus,o po to pagalvoju(ce taip rasoma,aiosku as niekada negalvoju,ir tai dar viena savybe avinu).esu siprus fiziskai,sunku palauzti mane,nemegstu kalbetis atvirai ir panasei.o metu tai net nzn.gal is dalies apibendrinant tai ir tinka Šypsena

Aha man irgi atitinka.As svarstykles kiaules metais gimes.Šypsena

Tinka kai kas is tu aprasymu…kartais randu ten kazkokiu savo savybiu…

Kartais tinka, o kartais neNekaltas

Gal ir yra zmoniu kuriems atitinka,bet man tai horoskopas visiskai neatitinkaNe

Jei reziumuoti, tai daugumos zodiako ženklas daugmaž atitinka asmenybę. Mano, beje, taip pat. Esu liūtas,dauguma savybių tinka man.

Visu pirma daug ivairiu horoskopu yr, kurie nera vienodi. Paemus koki horoskopa paskaicius apie vezy, daug mano savybiu suzinot gali Cha cha

uch, mano skorpionishkumo aprashymai visuomet atitinka realybeCha chabooBaisuJuokiasi
o horoskopai,taip kaip kada…

–><>< NA, TAJ KAD ASH ITIN SUNKAWS CHARAKTERIO ZHMOGUS TAJ TINKA 100%… O SHEJP… NA, MAZHDAWK PUSE, KAS YRA RASHOMA, TAJP MAZHDAWK ATITINKA, O KITA PUSE… WELNIAJ ZHINO KUR… O WAT TIE HOROSKOPAJ, KUR BOONA ZHURNALU GALE TAJ LABAJ JAW RETAJ KADA TINKA… ><><—

100% ir dar daugiau galiu pasakyti,kad as tikrai atitinku savo zenklaGirtas