ar yra teke apsinuodyti viesojo maitinimo istaigose?

ar yra teke apsinuodyti viesojo maitinimo istaigose?

Bliamba,siandien taip blogai jauciuosi,nes vakar apsinuodyjau Cili Kinijoj.Visa diena nevalgiau,tad pavakarieniaut su Vyrasnusprendem mano megstamoj(ex!)viecikej.Viskas buvo o.k.,kol negrizau namo.Pradejo siaubingai raizyt skrandi ir kitus organus,pradejo kresti saltis ir darytis visokie kitokie nepaaiskinami dalykai.Taip tesias ir siandien.(aciu bendradarbiams,kad isleido namo.)Ar yra teke patirti tokiu “malonumu” ir kur?

Teko vieną kartą - apsinuodijau ten, kur pastoviai pietauju po šiai dienai, daugiau nepasikartojo Ne Kaune, Senukų “Elfų šėlsme”

nu siaip neteko, bet cia dar neaisku kas ko priezastim buwo. o siaip cili picerijose tai ten siaip grieztai priziurima… gal siaip ko negali valgyt Nekaltasar rankas nusiplovei pries valgant? Mirkt

Tai,kad valgiau tai,ka visada Nekaltas Valgant deserta(silkinius blynelius Veee (bloga net prisiminti) ),jutau,kad ne tokie,kaip visada,tai palikau nesuvalgius.Gal aliejus pasenes buvo?

Tai,kad ne rankom valgau Nekaltas

apsinuodyt tai ne, bet man uztenka, kad rugstys sukiltu ir nuomone apie maitinimo istaiga keiciasi Cha cha Nekaltas

Esu apsinuodijusi Kakadu picerijoje Panevezy, bendradarbiui pereita savaite buvo bloga nuo ArenaPizza picos. O Kaune teko ne viena karta apsinuodyti neaiskaus plauko kavinese Pavargęs, todel stengiuosi nerekomenduotose ir nezinomose vietose nepietauti / nevakarieniauti.

teko apsinuodyti Kaune “Milane”, Venezia" ir “Viva roma”.ne man vienai.kartu su vyru valgem.tai po dvi dienas namie gulejom,skrandzius skaudejo,pilvus.zodziu kaip reikiant apsinuodijom.ten visose ta padaza skiedzia su vandeniu neaisku kokiu,arba nzn kas ten tokio visose vienodo,kad gaunasi apsinuodyti Liūdnaszodziu atsargiai Taip

kažin, ar nuo bandens apsinuodytum, nebent labai labai nešvaraus Nekaltas man regis, dažniausiai apsinuodijama nuo pasenusios mėsos, kiaušinių, grietinės ir senų risbalų Nekaltas

ten ta padaza labai idomiai gamina,majonezas,grietine gal kokia persenusi,vandenukas.pazistama savaite Milane dirbo,tai sake,kad deda ka turi,svarbu baltas butu ir kad daug jo butu Šypsena

praeita savaite buvau apsinuodijus nuo Norfoj pirkto farso… O uzvakar maniskiui baisiai bloga buvo nuo Cili(KLP.) lazanijos…O as kuriam laikui esu vegetare…

pas mane irgi tokie patys apsinuodyjimo pozymiai, jei tai tave paguos Mirktshiaip liktai Cili ir rimta istaiga turetu buti, bet aishku i kishene deti nereiktu manau Liežuvis

Dabar drauge mirstanti nuo tokiu pat simptomu skambina gal vaika galiu paziureti jos, nes maximoj misraine suraite sau laimingai… cia jau sena tiesa kaip pasaulis apie maximos misraines, bet vis tiek susigunde…

As jau anksciau rasiau, kad buvau kepta vista is IKI apsinuodijusi ziauriai, nes jie kepa tas vistas, kurios jau pradeda gesti Baisu.

girdėjau, kad visaokios tipo “maximose” parūgusią mišrainę išplauna po kranu, prideda majonezo ir vėl parduoda Veee

Nesu niekur (pfu pfu pfu) apsinuodijus labai, kad jau butu Veeebet va Milane Kaune tikrai padazas kartais buna svelniai tariant “keistas”. Ir aplamai, jie nusivaziavo… Gaila, buvo megstamiausia vieta pavalgyt Nekaltas

buwau aapsinuodijus nuo pudingo ish Akropolio ‘Lido’ restorano Veee

mano vyriokas kazkada buvo isiveles i viesojo maitinimo bizniuka, tai kai papasakojo kokiu ten cudu prigamina ir is ko, nu nacert…as kazkaip jau po truputuka atprantu valgyti kabokuose, bet, aisku, kai kada to neisvengsi…na, tarkim, stebiu vienos uzeigos meniu, tai visi is manes zvengia, kai as jiems porinu kitos dienos meniu Cha cha jei viena diena patiekia kepta zuvi, tai kitadien lauk zuvies kotletu, jei koki mesgali, tai kitadien butinai zemaitiski blynai, feee…nuo maximos misrainiu nealpstu, bet man jos geriau, nei kaviarnej kokioj, po ko man rugstys tik snai ir riaugsu slyksciai, ir skrandyje lauzai, brrr…siaip tai jau, jei valgau, tai stengiuosi imti taip vadinamus grynuolius, gryna mesa, zalias darzoves ir pan., jokiu ten katlietu, zemaitisku blynu ar pan. karta mes nusipirkom saldytos zuvies, tai kai atsilo ir emiau ja ruosti kepimui, tai ir nebaigiau ruost, nes kvapels ne kokis buvo, todel stengiames pirkti gyvus karpius, tadu jau pati su svinarezu i ziaunas sabankst (jau nebijau dubasint rybos Cha cha) isdoroji, itrini, palaikai, iskepi, valgai ir zinai ka, ir kas gamino, ir ant ko kepe, ir kad visi rakandai virtuviniai svarus buvo Cha cha Mirkt

Sakau,butu statai,tai nors kokia kompensacija prisiteisciau,o cia…Nebent kojas pakratyciau ir tai… Nep.s.net alaus gurkstelt dabar negaliu uz lietuviu pergale Liūdnas