ar yra teke apsinuodyti viesojo maitinimo istaigose?

man labai padejo Smecta ir gerk daug daug skyciu! rytoj turetu but viskas ok.

NustebęsMano drauges motina dirba Kedainiuose maisto ir veterinarijos (ar kaip ten oficialiai skamba Nekaltas) istaigoj, na, zodz, kur tikrina maisto produktus, isduoda ir atima maitinimo istaigoms leidimus ir pan. Tai sake, kad nera nei vienos kavines be pazeidimu, nors minimalei, bet buna. Tik jei pazeidimu nedaug, tai duoda laiko “pasitaisyt”. O siaip tai visur yra privaloma atskiros lenteles ivairiem maisto produktams(darzovems, zuviai ir pan.), atskiri saldikliai ir t.t. pan., ka jau kalbet apie elementaria svara ir higiena NekaltasAciu dievui, man dar apsinuodyt kavinese neteko Niam niam

aciu dievui, man dar nei karto neteko.

Man neteko Cha cha Labai tuo dziaugiuosi Cha cha Nors bet kur tikrai nevalgau Mirkt

Oi teko Nekaltas net ligoninej gulejau Nekaltas

Pasirodo ne aš viena išranki kavinių maistui. Cha cha Buvau užvalgiusi prieš 2m. vos ligoninėj neatsidūriau. Nuo to karto kažkaip nerizikuoju pietauti nežinomoje kavinėje. Savame mieste kur žinau kas dirba virtuvėje surizikuoju kartais. Man labai nepatikimai atrodo tos Maximos ar IKI mišrainės, ypač su majonezu. O vasarą rizika savaime aišku padidėja, nes šilta…

Teko. TaipNuo riebaus bilvinio maisto kavineje… Is “izymybiu” tai neteko. O ArennaPizza Kaune - tai jau girdziu gal koki 6 karta Nekaltas. Maximos misrainemis Neneteko, o vat nezinau, kodel ju nebeperku. Skaniu jau Nebera.

Viena karta teko apsinuodyt Statoil’o ceburekais. Tai jau daugiau ju ten nebeperku.

…teko tarybiniais laikais tokiame “Nykstuke” Juokiasi tai daba ziurim (jeigu iziurim)ka burnon dedam, bo paskum buna uraganai visokie Pavargęs

teko apsinuodyti Berneliuose pries pora savaiciu. labai norejau balandeliu, suvalgiau labai skaniai, o paskui visa vakara raiciaus. padariau isvada, kad ner ko tose kavinese valgyt Šypsena namie vis tiek skaniau, pigiau ir zinai, kokio sviezumo Laimingas

teko Taip Palangoj, kavinėj prie knygyno [“Rąžė” ar kaip ten ji vadinas]. vos ligoninėj neatsidūriau nuo jų lietinių su varške Pavargęs

o as visada galvojau,kad turiu gelezini skrandi… Nekaltas Visi skusdavosi ivairiais skausmais,o man dzin-galiu valgyt,nevalgyt,valgyt s… ir nieko.O vakar… Veee Visada buna pirmas kartas. Taip

vienas draugelis pietavo Tiffany, nu ir ka manot taip apsinuodijo, kad teko infekcinej kelias dienas gulet

kol kas neteko… ir tikiuosi netex… tikiuosi jau pagerejo?

Viskas gerai,taciau visa sia savaite normaliai valgyt negaliu-skrandis nepriima.

Nu, aciu dievui, man neteko, bet as ratai valgau kavinese. Ir siaip, kai tenka, tai renkuos kaip kazkas minejo - gryna maista, t.y. gabala mesos ar vegetariska patiekala, jokiu kotlietu, koldunu, blynuku su mesyte ir pan. Nors tiesa… Atsiminiau baike, kai valgant sriuba, tada sventai tikejau, kad jos patikimiausias patiekalas valgyt ne namie Šypsena pastebejau, kad mano burokeliu sriuboj plaukia misraine - ale kukuruzai, zirneliai, kopustai, pupeles, ryziai… Tai buvo paskutinis kartas kai as ten valgiau. Po keliu menesiu toj maitinimo istaigoj (garsiai neminesiu, nes ji jau uzdaryta) viena diena apsinuodijo visi ten valge… Likimas - maitinimo istaiga buvo uzdaryta.

statoilui linkejimai… prisikalbejau!!! Ir as apsinuodyjau :confused: Nebepirksiu submarinu… Veee

Laikykis…As numeciau 5kg.Is to kazkas gero,ar ne… Nekaltas

niu nezinau apelsincik, ar tai gerai… Gerai tik tiek kad mano skrandis pakankamai atsparus Šypsena Bet submarinu gyvenime nebevalgysiu Veee

Gerai, kad as ju nei karto ir nevalgiau dar Nekaltas