Ar vyrai bijo žmonų už save protingesnių, ar kas?

Tu saunuole, Liusina Gerai
As irgi savim pasirupinu, gerai uzdirbu, turiu puiku issilavinima. Ir noreciau, kad kitoms taip pat sektusi ir jos 1000 Lt algos nevadintu didele.
Kukushkai sekmes pridetu mokslai. Todel - kodel gi ne. Juk jai skaudu ne todel, kad jis nesugeba padeti, o del to, kad gali, bet nenori.

Manau, cia galima isimtis. Kai visai neturi, galima ir padeti. Juk neamzinai… Juk vaikus irgi auginam, tai galetume ir draugeAš nekaltas Investicija…MirktCha cha

esme ne piniga - o ju kiekis. ir kad butu ka slepti (arba neslepti). ir kad suneles pirkimas butu ne ivykis, o kasdienis, nors ir malonus dalykas. merihold palieka darbo vieta ir iskeliauja ziureti filmoi su hughu grantu, nors jis ir geras krienas. Alus ir Bučkis

Neteisybė dėl daugelio priežasčių. Pirma priežastis: jeigu pagal susitarimą šeimos biudžetą tvarko du žmonės, kiekvienas turi prigimtinę teisę vetuoti kito išlaidas, kad ir dėl tokios priežasties, kad nėra pinigų, o jų reikia mašinai.
Tas pats beje, yra ir su ūkio darbais - jeigu susitarimas lemia, kad šios funkcijos dalinamos, tas susitarimas turi būti pripažintas abiejų pusių. Vieną dieną vakarienę darai tu, kitą - aš. Jei tau atrodo nesąžininga, siūlyk kitas sąlygas.

Ru, beje, tu taip ir nepateikei pavyzdžio, kad pati ar kas nors iš tavo pažįstamų mokėtų už stambias savo Vyrai išlaidas. Taigi pokalbis tikrai neina vien į “vyriškus” vartus, kaip tu bandai įtikinti. O jeigu aš norėčiau mesti darbą ir įgyvendinti savo paaukotą tikslą pasidaryti daktaratą? Mesčiau 80 procentų šeimos pajamų pavėjui? Padėstykit tada man apie investicijas į ateitį.

Aišku, negražu, kad žmogelis pradžioje prisižadėjo, o po to atsisakė. Negerai, nuvylė merginą, dabar tokia graži jauna šeima yra per siūles Liūdna

Ir ru, aš tave užjaučiu, kad vyras niekaip neprisideda prie namų ruošos. Gal kartais reikia juos pastūmėti, kaip tu galvoji?

O dabar - reziume. Mūsų tema gavosi tokia arši ir nekonstruktyvi dėl to, kad klausimas buvo suformuluotas taip, tarsi "vyras neduoda pinigų". Gerai tvarkomame bendrame šeimos biudžete niekas nei duodama, nei paimama, o išskiriama, bendru susitarimu - tiek tai skiriame maistui, tiek mašinai, tiek Kukushkos mokyklai. Jeigu kažkur trūksta, galima pridėti iš kokių nors kitų santaupų, t.y., susitarti, kad mašina šiemet nesinaudosit. Tai yra konstruktyvus priėjimas. O manyti, kad vyras - tai neišsenkama pinigų kalimo mašina, lyg mūsų valstybės biudžetas, kuris visada suras "neapskaitytų lėšų", na, tiesiog nerealistiška ir naivu.

Salyginai…
Nebent pries tai buvo tvirtai nutarta, kad toji masina yra vienintelis ir neatideliotinas siekis. Taciau del vieno kito daikto niekuomet neissizadeciau kasdieniu poreikiu. Be to, jei kitas uzdirba gerokai maziau, niekaip negali reikalauti, kad finansuociau 90% pirkinioKietas Ir atvirksciai.

Tai kad pateikiau. Galetum ankstesniuose mano postuose rast, bet kad negaistum laiko, primenu - musu draugu seima (moteris, vyras, antraklasis vaikas). Vyras jau kelerius metus neturejo normalaus darbo, uzdarbis - juokingas (apie 400 lt). Taigi seima islaiko moteris. Dabar tas Vyrai istojo baigti mokslu. Ir uz juos mokes zmona. Jai net klaustuku del to nekilo, nes puikiai supranta, kad tie mokslai svarbus del geresnio darbo ateity.

Man tai, zinoma, neatrodo grazi situacija, bet tik norejau pasakyt, kad ir Moterys finansiskai ramsto vyrus. Ir neretai.

Tai kas? Vis tiek vyrauja nuomone, kad Moterys - vyru islaikytines Piktas

Nesureiksminu as tos namu ruosos. Galiu ruostis, nes jau pakankamai prisimokiau Cha cha

Tokiu atveju jūsų šeimoje nėra tokio daikto kaip bendras biudžetas, ir jums reikės sugalvoti kitokias savo lėšų planavimo taisykles. Kitaip bus įvairių nemalonumų, kurie pasieks Bangą ir panašiai Cha cha

Ru, jei tavo draugės situacija atrodo negraži, ar nebūtum taip pat vertinusi, jei Kukushkos vyras mokėtų už jos mokslus? Juk jis irgi turbūt ne milionierius?

Savo seimos (dar) neturiu…
Taciau viskas paremta Tevu patirtimi.
Gali netiket, bet rimtu problemu niekuomet nebuvoKietas
Jei taip nelogiskai kas pradetu valdyt akcines bendroves… o juk dvieju sajunga- kazkas tokio…? Akcijos padalintos po 50%- lygiaverte sajungaCha cha

Na, ir kokie būtų tavo pasiūlymai tokiai šeimai, kur vienas iš "akcininkų" apskritai nedirba, o tik prižiūri vaikus ir gamina valgyti?

Ar tai nera darbas?!
Na, nesusiduriau konkreciai. Tai laikina… atidirbs dar ir kitaipCha cha

Ta situacija atrodo negrazi del kitos priezasties - kad vyras kelerius metus nesugebejo susirasti darbo, nors buvo siulomas ne vienas variantas. Jam neitiko pareigos - norejosi aukstesniu. Keisti norai, neturint aukstojo Aš nekaltas Todel dabar nutare mokytis.

O siaip tai juk pats pabrezi, kad yra toks dalykas kaip bendras seimos biudzetas. Vadinasi, neteisingai formuluojam minti - moteris moka uz vyra ar atvirsciai. Tiesiog mokama uz viena ar kita dalyka, o ne uz asmeni, seimos nari.

As taip ir jauciausi, kai manasis Vyrai turejo finansiniu problemu, o as - ne. To nelabai jautesi. Jei vienas is musu turim pinigu, vadinasi, turim ju abu.

Ir jei mano Vyrai sumanytu rasyti disertacija (Cha cha - zinau, kad mums tai negresia, bet kito panasaus islaidu pavyzdzio nesugalvoju), tai as tikrai nedrausciau ir nesakyciau - “tavo ismislas, tu ir sukis”.

Na, nezinau… galima testi ta diskusija be galo. Patikek, persidirbes, yra finansiskai stipriu moteru, kurios apie tai niekad net neuzsimena ir to nepastebi net ju vyrai, nes jos dar ir kazkaip sugeba neuzgauti vyriskos savimeiles.

O vyrams, deja, labai jau patogios tos kartais pasklandancios feministines nuotaikos - mazdaug, norit but lygiateises, tai ir manykites, o mes ant sopkuciu padrybsosim, mat cia irgi musu teise. O ka daryt nefeministems, kurios naiviai tikisi paramos? Aš nekaltas Ir kurios i seimos biudzeta neinesa tos “lygios dalies”? Aš nekaltas

Uchh… gal jau pernelyg padrikai surasiau, tai traukiuosi. Šypsena

Ru, nors aš sunkiai įsivaizduoju, kaip tu sutiktum su vyro “genialiomis” idėjomis numarinti šeimą badu, jeigu būtum, sakykim, Kukushkos vietoje, bet manau, kad užčiuopei teisingą mintį, kad vyrams iš tiesų patogu, kad moterys nėra vien tik skalbėjos ir virėjos, o nori kažko daugiau (ypač uždirbimo, o ne išleidimo prasme). Daug vyrų, taip pat ir aš, yra tapę feministais - pirmyn, stenkitės, braukitės į aukštumas, paimkit arklą, knygą, lyrą, jei tik norit. Nežinau dėl sofkutės, tačiau bet kas, kas pataiso šeimos biudžetą ir tuo pačiu duoda moteriai užsiėmimą, yra sveikintina Šypsena

Kiek permeciau Kukushkos pasakojima, itariu, kad vyras tikrai paskaiciavo: “zmonai mokes uz mokslus, o po metu gal isisikirs, kam tos investicijos” Mirkt susimastyk, ar tikrai taip su juo bendrauji, paprasyk, kad paskolintu pinigu, o is didesnes algos, kuria gausi baigus mokslus, atiduosi. Nemanau, kad mama(pas kuria Kukushka, zadi begti) ka nors pades, bent jau seimos santykiai dar labiau pabloges.
O mokytis siaip reik, visada pravers, man buvo panasi situacija del mokslu, as norejau mokytis, o vyrui atrode: o kam? Jam labai nepatogus mano mokslai: pries mokslus buitimi rupinausi as viena, tai jis suabejojo: Ar as suspesiu? Mat darbo as nezadejau mesti. Bet kai pamate, kad vis tiek mokysiusi, ka jis man besakis, tai ir materialine pagalba pasiule, tik va su buitimi kaip buvau taip ir likau viena, jokios pagalbos, na gerai, namie neblizga taip, kaip anksciau, valgyt buna kartiais ir pusfabrikaciai, nezinau, jei ko nors paprasau, kad padarytu, tai arba apsimeta tokiu bukaprociu arba nei sugeba nei moka(toks buvo ir pries vedybas, nepasikeite), bet esu vis tiek patenkinta, kad pries jo valia tuometine mokintis nuejau, o jis irgi lyg jau ir apsiprato, kad protingesne zmona tapo, nors as galiu pasakyt is savo patirties, vyrams tikrai geriau, labiau priklausanti nuo ju zmona ir kuri kuo daugiau jiems laiko skiria(cia tai jau jie labai greit deficita jaucia), nezinau, kas jiems darosi, zavisi jie protingomis, isilavinusiomis, bet i zmonas tai geriau kvailesne, na ne tiesiogine gal prasme, bet tokia, kuri visuomeneje mazesne padeti uzima, tegul dirba, bet ne tokioje aukstoje pozicijoje kaip jis, arba tegul maziau uzdirba.

Kazhkokia amzhina moters ir vyro konkurencija…Benro sheimos biudzheto nebuvimas… Kaip jus taip gyvenat idomiai…? Manau viskas turi buti bendra, ir asmenines pergales bei pasiekimai turi buti vertinami kaip sheimos pasiekimai.
Kad nereiketu taip kaip mano drauge kas vakara priminti vyrui,kad paliktu jai pinigu maistui…
Arba kad nereiketu slepti savo pirkinius arba meluoti apie ju kainas… Absurdas kazhkoks… Be sheimos biudzheto dalis atlyginimo turi likti asmeniniams poreikiams, tie pinigai jau ledzhiami taip kaip kiekvienas nori.
O del vyru paramos. Persidirbes…mano bemoksle mama daug metu reme mano teva, kol tas baige dvi aukshtasias…O pati dirbo juoda sunku darba. Bet ji zhinojo, kad tai sheimos labui. Pati ish savo skurdzios algos remiau sheima, kai to negalejo daryti mano vyras. Jei reikia paremti gyvenimo drauga, kokie dar gali ishkilti klausimai? Apakęs O ypach, jei tai sheima, jei tu mokslu siekiama del geresnes abieju ateities… Ai, nu nezhinau. Nepatinka man toks pozhiuris…

Tingiu skaityti visą temą. Perskaičiau tik pirmąją žinutę. Aš nekaltas
Žinai, Kukushka, Tu turi problemų. Apakęs Jei atmintis man nešlubuoja, tai esi jaunamartė. Ir jau tokios kardinalios išvados. Jei vyras nesutinka nupirkti Tau diplomo, tai dar nereiškia, kad jis nemėgtsa protingesnių už save.
Gali prikibti prie žodžio “nupirkti”, tai galima pavadinti “susomėti už mokslą”, bet esmės tai nekeičia. Iš Tavo žinutės susidariau įspūdį, kad diplomas Tau reikalingas vien tam, kad jaustumeis lygiavertė su savo diplomuotu inžinierium. O ar turi biznio planą, kaip ta šeimos investicija atsipirks. Ar turi bent įsivaizdavimą, kur panaudosi įgytas žinias ir kuo tai bus naudinga Tau, išskyrus tai, kad turėsi moralinį pasitenkinimą būdama vienodo išsilavinimo su savo vyru.
Žinių pagausėjimas proto Tau nepridės ir protingesne netapsi. (Čia apie erudiciją ir intelektą Šypsena)
Jei aš klystu ir Tu turi konkrečius planus ar pasiūlymus, kur tas aukštasis išsilavinimas Tau bus naudingas, tada Tavo vyras tikrai yra teisus: turi pasiimti kreditą, o baigusi mokslus nesunkiai atiduosi, nes turėsi žymiai didesnes pajamas.
O dėl automašinos remonto ir kitų buities reikalų, tai net kolegijoje turėjo Tave išmokyti suskaičiuoti kas yra pigiau - ar nuolat mokėti baudas ir važinėti nesaugiai, ar susitvarkyti kaip reikalauja įstatymai.
Jei sugestų televizorius, tu turbūt neprieštarautum sumokėti meistrui už remontą Šypsena, nes Tu jį žiūri, o su mašina vyras Tave vežioja (taip įtariu) ir Tau nerūpi, jos būsena tol, kol ji nenumiršta galutinai.
Vo prirašiau Apakęs
Sėkmės Tau šeimyninio gyvenimo aštrių kampų šlifavime. Gėlės

Atsiminiau anekdotą:
Žydo klausia, iš kur jis turi pinigų.
-Iš spintelės pasiimu.

  • O kas į spintelę padeda?
  • Sara padeda.
  • O iš kur Sara gauna?
  • Aš jai duodu.
  • O iš kur tu gauni?
  • Taigi sakiau - iš spintelės paimu.

Gluosne,

Tavo tėvui jau reikėjo susimokėti už mokslą? Kokioje šalyje jis gyveno?
Iš kitos pusės, tavo atveju daug paprasčiau kalbėti apie kažko rėmimą, kai tas kitas neturi galimybių uždirbti daugiau. Kukushkos šeima ir taip labai stipriai priklauso nuo vyro algos, ar ne? Ir jis nedaro iš to problemų, kiek aš žinau. Taigi, kalba buvo ne apie tai.
Tačiau aš tikiu, kad tas vyrukas yra skaičiuojantis tipas, kuris nemano, kad pinigai krinta iš dangaus, ir jeigu nori kažkur kažką pridėti, reikia kažkur atimti.
Manau, kad ir Kukushkos mokslų problema išsispręstų pozityviai, jei ji mažiau rūpintųsi reikalavimais, o pažiūrėtų konstruktyviai į savo šeimos biudžeto sureguliavimą. Jeigu, aišku, pasirodytų, kad vyras teikia prioritetą savo alaus biudžetui, negu žmonos mokslams, tuomet kalba būtų visai kita - mūsų pažiūras išduoda mūsų darbai, o ne kalbos.
O kas dėl "pinigų asmeniniams poreikiams", tu teisi, jų reikia. Bet kiek? Jeigu vakar Kukushkai buvo skirta X litų asmeniniams poreikiams, tai šiandien jai jau reikia X+1200. Vėlgi grįžtama prie pradžios - iš kokio stalčiuko jie atsiras?
Ponai ir ponios, jūs čia visi tokie protingi, nejaugi nekvaršinat sau galvos pinigų skaičiavimu?

Na, apie savo tevus smulkiai nepasakosiu. Bet remimas tai nebutinai mokejimas uzh mokslus. Tiesiog reikejo jam ir valgyti ir apsirengti. Tai, kad jis to niekada neivertino ir dabar aishkina, kad ishlaiko mano mama, nes jo pensija didesne, garbes jam nedaro… Liūdna

O shiaip vat man idomu… Tas vyrishkas solidarumas… Ar kada nors pameginsite pazhiureti i kokia nors problema moters akimis?

Del kredito. Kredito sudijoms ishdavimo sistema pas mus labai prasta, ypach dar neistojusiems, ar mokantiems uzh moklsa. Vartotojishkos paskolos Kukushkai nelabai duos. Nors galima butu bandyti imti tik 1200Lt. Chia butu isheitis.
Bet tiesiog mane uzhgavo visa tai. Isivaizduoju save to vyruko vietoje. Jei as uzhdirbu tiek kad galechiau paremti savo antra puse, nu dievazhi, net nesuabejochiau del to…
Zhinote, po tokiu kalbu…bliamba…net pasidzhiaugiu kad esu viena…

Kartoju, nepanašu, kad Kukushkos vyras neduoda jai pavalgyti ir apsirengti, ar ne? Taip kad netęskim tos temos.

Dėl viso kito - tai nieko bendro neturi nei vyriškomis, nei su moteriškomis akimis. Tai yra skaičiuojančių pinigus (skrudžų) akys. Tu pati uždirbi pinigus, pati juos leidi, kiek dabar galėtum paaukoti Kukushkai kas mėnesį (atsiprašau už teorinį aspektą)? Ir "jeigu aš uždirbčiau tiek" yra kiek? Mano praktika rodo, kad laisvų, nepanaudojamų pinigų nebūna, nepriklausomai nuo to, kiek uždirbi, sueini į nulį, net jei reikia galvoti apie tokius dalykus kaip savo vaikų draudimas. Reikia tik suprasti, kas yra svarbiau, ir elgtis atsakingai.