Ar vyrai bijo žmonų už save protingesnių, ar kas?

na, kad zhulikui pasidarytu linksmiau, galiu pasakyt kad mano vyras zhino kiek ishleidzhiu ir niekada nebuvo nei vieno priekaishto ish jo puses (gal del to nera poreikio slept?-nors ir taip neslepchiau, kam???), ash zhinau kiek ishleidzhia jis - priekaishtu taip pat nera Cha cha pinigai bendri, saskaita juodai dienai - irgiCha cha beje, problemu ar konfliktu sprendzhiant piniginius klausimus niekada nebuvo (tfu tfu tfu), nors situaciju buvo ir kai jis uzhdirbdavo dvigubai daugiau ir kai ash dvigubai, o dabar daugmazh vienodai.

O kam tu ja varai? Vieni neleidzia tu, kurios nori, o nenorincias varu varo Šypsena Ir siaip - leisk paciai darba susirasti, labiau brangins. Ka jinai mazute mergyte, kad saldaini ant leksteles? O daug darbo uz tokius pinigus - greiciausiai ispindejimas, nes jai nera poreikio dirbti, kadangi tikriausiai seimos finansiniu poreikius tu patenkini.

as labai bijojau tokio savo vyro pozhiurio, nes tai ne ishmalda, tai man asmenishkai bendri sheimos pinigai. Visa laime kai buvo situacija kai uzhdirbdavau daugiau niekas nepasikeite - gaunam atlyginimus, viska i bendra kruva, atidedam juodai dienai, kokiam numatytam pirkiniui, visa kita - pragyvenimui ir asmeninem ishlaidom

Na jai senele sake nesakyti vyrui tiesos (r jinai laikosi sio patarimo). Tai man tas pats. O jeigu jis paklaustu? Jinai nesakytu tiesos. Na tau patiktu, kad tavo vyras tau nesakytu tiesos? Na gal as kvaila, bet man patinka atviri santykiai, saziningi.

ievalota, nesiginciju del vertinimu, bet yra alternatyva: kas yra didesnis siaubas - negaleti realizuoti savo troskimu, kaip kukushka, del tokios smulkmenos, kaip pinigai, ar tiesiog nedeklaruoti savo pajamu vyrui. as juk jo neklausiu, kiek uzdirba ir kur isleidzia.

Siaubas (ir vel). Duoti savo zmonai pinigu yra ismalda. Imti is zmonos - ismalda. Tai ir tevams duoti yra ismalda? Siaubas. Cia seimose taip vyksta Liūdna

vieno nesuprantu - kaip galima moteriai nenorėti turėti darbo, uždirbti (nors ir ne tūkstančius, bet…).Negi patinka būti išlaikytinei arba kad kas darbą surastų - gerai apmokamą, bet lengvą Apakęs Išlepimas kažkoks. O jei tik iš vyro pinigų gyvensi, nieko savo neturėsi, nebūsi dirbusi ir staiga vyras miršta (juk taip būna), kas tada?
Taip kad, kukushka, gauk tų pinigų iš kur nors (gal dsar vyras persigalvos) ir būtinai mokykis, jei jauti, kad tau reikia.

Nu nezinau, jei manes paklaustu, as ir pasakyciau. Maniskis is viso nesidomi ka as nusipirkau, ir jei as jam puolu rodyt, man pasako, kad jam neidomu ir kodel as turiu pult jam pasakot, kiek kur kada ka isleidau? Aš nekaltas
Manes tikrai neitikinsit, kad as neturiu teises kazkiek savo pinigu pasidet i sona, tuo labiau kad mes finansiskai vienas nuo kito nepriklausomi?

As suprantu, kad elgiesi taip todel, kad tave vercia aplinkybes. Bet man siaubas, kai galvoju apie tas aplinkybes. Kad tave zmogus pats vercia sakyti netiesa… Ir tiesa sakant, vardan ko? Ko jis siekia ir ka jis pasiekia.

Duoti Tevams- tik skolos grazinimas. Imti is ju- ismalda. Juk nesu invalidas, nesugebantis pragyventi!
Seima- tai zmoniu sajunga. Sajungoje neselpiama, tik bendradarbiaujamaKietas

Nagi as ir nekalbu apie tai, kad reikia raportuoti. Aisku nereikia. As kalbu apie tai, kai nesakomos tikros prekes kainos, nesakoma, kur isleidziama. Mano mamos drauges seima tokia - ji virs 20 m. sukasi tame mele. Pastoviai meluoja uz kiek perka daiktus: drabuziu kainas mazina, maisto uzkelia. Vis "pameta" daiktus ir nusiperka tipo lygiai toki pati.

man buvo labai daug problemu, kai mano santaupos viena syki iskeliavo, sakykim, bendram pirkiniui, o po keliu menesiu tu pinigu labai reikejo man - kad ir asmeninems reikems - ir turejau skolintis, nes nesu pratusi ju PRASYTI. kaip sakoma, jei romenas viena karta uzlipo ant greblio - galbut jis zioplas, jei uzlipo antra karta - gal jis filosofas, bet jei jau trecia, tai romenas - kvailys. nenoriu buti kvailas romenas. zodziu, nuejau lengviausio pasipriesinimo keliu ir tiesiog dozuoju informacija.

Keistas poziuris. O padarykim prielaida, kad staiga tau prireikia sudetingos brangios operacijos. Eitum prasyti pas tevus? Normaliose seimose sia ismalda vadina pagalba vienas kitam.

Tai tu manai, kad butu geriau, jei ji viska sakytu ir nieko sau leist negaletu???
Si situacija turi 2 medalio puses ir viskas priklauso, kiek kas uzdirba ir kaip tie pinigai yra leidziami

Naudoji neteisetus argumentus! As kalbu apie gyvenimo rutina, ne extremalias situacijas. Beje, uz pagalba stengciausi grazint veliau… Ta turejau minty, sakydamas apie bendradarbiavima.
Gal todel mano drauges (ir buvusios) isdidzios. I pasiulyma uz kazka uzmoket, visad atsakydavo "ne". Gerbiu uz tai!

Na,ir uzvire cia diskusija.Kaip seimoj nori,taip finansus organizuoja.Priklauso,kas seimoj galva,o gal dvi vienodos galvos,koks skirtumas.
O Kukushkai siulau iseiti- dabar pasiskolint pinigu is mamos,is draugu,ar dar is ko nors.Susest su vyru abiems ant sofkutes su tais paciais alaus buteliais ir pakalbet.Mol, negi tu manai,kad as visa gyvenima noriu uz 400 Lt dirbti,negi tau nebutu maloniau,jei ir as i seima daugiau pinigu parnesciau,priminti buvusius pries vestuves zodzius,na ir t.t. Negi, Kukushka,nemoki issiverkti grazesnes sukneles nupirkti,ar batelius kokius.Juk moki,ijunk savo visa zavesi,bet koks skrudzas susileis.Sutark,kad dabar skolinies is mamos,o grazinsit kas men,kad ne taip skaudziai kirstu per seimos biudzeta.
O po to susitikt su Vienisu Zhuliku ir pakalbet del geriau apmokamo darbo.Ardykis,dirbk,mokykis,kol dar jauna,sveikatos turi ir vaiku netur.Nebijok sunkumu,o juos iveik Gėlės

aha, kaip tik tema apie pinigus, taip ir aktyvumas padidejes Cha cha juolab jauciuosi pati prie to aktyvumo prisidejusi, zibalo i ugni papylusi. o liusina primine man dar viena argumenta - garbes zodis nenoreciau kaulyti is vyro sukneles ar dar kokio daikto. taip suktis gal ir idomu, kai esi jaunas, bet kai tau per trisdesimt, tu nori tiesiog nueiti ir nusipirkti ta nelemta suknele. ramiai. be prasymu.

ps beje, kaip ten sakoma, kad moteris butu nepriklausoma, jai reikia vairuotojo pazymejimo, saskaitos banke ir… nepamenu trecio dalyko, bet laisvai galiu ji pakeisti aukstojo mokslo diplomu. turiu omeny ne popiera, o issilavinimo ekvivalenta.

perskaiciau visa diskusija ir galeciau sakyt kad tai skaudi tema…
pati savo kailiu ta patyriau, ka reiskia kai nori kazko, bet negali, nors vyras gali laisvai sumoket… paprasciausiai galvodavau kad tai vyro pinigai o as savo pajamu dar neturejau…
man is pradziu buvo problema ne moksluose bet …rubuose…Mirkt… visi rubai buvo lietuviski o as taip norejau but prancuziska… o jis to nesuprato…gal tai ir kvaila bet jam kazkaip sazine prabudo kai jam pasakiau kad ir as noriu but tokia grazi kaip ta ar ana Moterys
veliau ir mus aplanke tas mokslu klausimas, man uz ji moket nereiks bet reiks save islaikyt, tai as nusprendziau kad eisiu dirbt nors beda ta kad uzsienieciams nelengva tuose universitetuose issilaikyt del kalbos…as kalba moku tik 3m tai zinau kad bus ne pyragai… bet tai geriau paciai vienai ismokt verstis, na atvirai pasakius nezinau, nieko dar nezinau… siaip tai cia skaudi tema, kazkaip manau as dar nepasiruosus apie ja kalbet…
is kitos puses tokie finansiniai klausimai, vyras remia ar ne yra palyginus lasas juroj kokias dovaneles tenka sutikt del isitvirtinimo…
bet tai jau nukrypau nuo temos…

Ir is viso,ko cia verkslent,neturejot jus tikru sunkumu,ar ka?As palikau savo ex vyra su 3 mazuliukais vaikais,darbo neturejau,gyvent teko su tevu alkoholiku.Na,ir ka, susiradau kruva darbu,dirbau po 18 val. per para,priziurejau vaikucius,niekas nepadejo,net mama,dar ismokejau ex vyro skolas.Susitvarkiau gyvenima pati,net uzsidirbau ir nupirkau tevui kita butuka,kad atsiskirt.Ech,reikia,matyt,kad labai labai blogai butu,tada atrastum savy tiek papildomu jegu kovot su gyvenimu…

As manau, kad jeigu seimoje meluojama - seima serga. As juk nesmerkiu merihold, as tik baisiuosi situacija, i kuria ji buvo istumta. Ji juk taip elgiasi del to, kad aplinkybes taip vercia. Ji pasirinko geresne is blogybiu. O pagal reakcija si problema aktuali ir tau Šypsena. As juk nesakau, kad ji turi rinktis is to, ar pyktis su vyru ar slepti nuo jo tiesa. Siukstu ne. cia jau ji renkasi, nes jos gyvenimas. As tik sakau, kad taip neturetu buti ir gaila, kad taip yra.